Пишете ли си романтични смс-и със половинката?

  • 7 442
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 865
Ние пък си говорим съвсем безплатно, но смс си е друго. Ей така както си стои някъде и хоп - нещо романтично. Много обичам и често му изпращам, особено, ако е много далече от мен.

# 46
  • Мнения: 2 550
вече не, мързи ме
ако ме удари романтичната муза, звънкам  Grinning
е, случва се и смс-и да пиша Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 908
Пишехме си преди да се оженим,и след това към половин година.След това спряхме.Само ако сме далеко за нощ,две или повече,тогава се разтъжаваме и си пишем.

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога нито той на мен, нито аз на него сме си пращали смс.

# 49
  • Мнения: 158
Да, не много често, но достатъчно...Когато му пиша любовен  смс, винаги се усмихвам, защото знам, че той се разтапя... Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 22 718
Вече се случва рядко.

# 51
  • Мнения: 3 674
Преди време като бяхме гаджета често.Сега като е на работа няма време за смс и е станал много изобретателен Grinning
Праща ми е-майли.....например че му липсвам и като си дойдел довечера щял да ме "обезкости"..и такива подобни...  Joy

# 52
  • Мнения: 1 794
Не.
Защо да пишем смс, като се чуваме на ден по 100 пъти.

# 53
  • Мнения: 185
Не,говорим безплатно Wink

# 54
  • Мнения: 255
Сега като си погледна джисиема имам романтични sms още от преди да се оженим , а днес на път за работа  пак ми писа , че ме обича Laughing

# 55
  • Мнения: 208
Вече не. По негова вина  Crossing Arms

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
Като гаджета да.
Сега не.
Одъртяваме явно.

# 57
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
всяка сутрин от както сме заедно ми праща смс, независимо дали се буди до мен или не, в началото ми пращаше само една роза, сега ОБИЧАМ ТЕ. много е хубаво Grinning

Общи условия

Активация на акаунт