Черен списък на съседите

  • 7 562
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Преди месец се преместихме в трето жилище откакто сме заедно с мъжа ми. Мисля, че този път уцелихме правилните съседи /дано да не чуе дяволът/. В предишните два апартамента много ни тормозеха комшиите, а и пари за ремонти не даваха. В сградата, в която сме сега, цари мир, любов и пълно разбирателство по отношение на общите разходи за входа. Всички са пенсионери, само на партера има една по-млада жена с две деца /почти тинейджъри/ и нямам никакви оплаквания за сега.

# 16
  • София
  • Мнения: 550
Там, където живеех преди (около 17 години) съседите над нас един път не пропуснаха да си изтупат бълхите над прането ни, имах чувството, че дебнат. И като провесят едни пътеки и килими - чак до под нашия парапет. Разбирам, че са расли в гората, ама не се ли научиха за толкова години как се живее в блок  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 288
Ами ние вечер лягаме с музика,сутрин се будим с музика,комшийката до нас реши,че днес трябва да станем в 6.45. От др страна има 1 дъртунгел ,дето надува всеки ден музики и ми тормози детето,заради него 2 пъти викахме полиция,но той си продължава,преди няколко дни подадох жалба да видим дали нещо ще се промени или да купувам др апартамент

# 18
  • Мнения: 963
babche, аз не съм още мама. Но пък съседът е същия. И те се "възпитават" често с жена му... но на това вече свикнах - той е алкохолик и това му е n-тата съпруга. А се изредиха  всякакви - имаше и с бебета, и с тийнейджъри... И винаги е имало скандали. Но пък с тази най-много скърца!  Laughing

# 19
  • Мнения: 901
Съседите над нас преди шест месеца си купиха степер. Те са трима и всичките се изреждат по два пъти на ден да тренират по половин час. Първата тренировка е в 6.30 сутринта. Аз често работя вечер и подивявам сутрин като затропат с това нещо от толкова рано.

# 20
  • Мнения: 474
Един от новите ни съседи, който си паркира колата пред гаражите. Това било "в двора". doh Нато се прибирам отнякъде, влизам в "двора", ако му е там колата, отивам, звъня му, чакам да дойде, аз обаче трябва да върна колата на заден отпред пред блока, за да изкара той неговата и накрая да си вляза в гаража. И това според него било в реда на нещата. Ей, като ми кипна миналата седмица....  fight Аз вися с бебето и го чакам да си мръдне колата.  #2gunfire Този път направо му повиших тон, абе развиках се яко. Май има резултат, дано не е временен.

# 21
  • Мнения: 2 309
Живея в къща.Всички наоколо се познаваме.Който и когато да мине покрай оградата все наднича вътре, и "Ооо какво правиш"и други подобни реплики, казвайки ги само и само да любопитстват..Три пъти да мине през деня,три пъти наднича.
Аз точно поради тази причина си дигнах зид 3м...требе да мине Стефчето Костадинова за да надникне...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Свине. Някой от всичките вчера си беше изсипал боклука в асансьора, явно го е мързяло да слезе до контейнера.
Боклук, събиран поне десетина дена, ако съдя по количеството. Гняс нечовешка, баси нещастника и мизерника трябва да си, за да ти хрумне такова нещо.

# 23
  • Мнения: 3 323
В нашата кооперция - чук-чук горе долу се погаждаме, но една дружка живееща наблизо през ден-два нямат вода...Питам що така, бе? Ми, каналите са запушени... Така 5-6 пъти! Накрая се оказа, че съседка с явно психични отклонения, пълни тоалетната с парцали, щото Бил Клинтън се показвал да я гледа как се съблича #Crazy!

# 24
  • Мнения: 690
Един от новите ни съседи, който си паркира колата пред гаражите. Това било "в двора". doh Нато се прибирам отнякъде, влизам в "двора", ако му е там колата, отивам, звъня му, чакам да дойде, аз обаче трябва да върна колата на заден отпред пред блока, за да изкара той неговата и накрая да си вляза в гаража. И това според него било в реда на нещата. Ей, като ми кипна миналата седмица....  fight Аз вися с бебето и го чакам да си мръдне колата.  #2gunfire Този път направо му повиших тон, абе развиках се яко. Май има резултат, дано не е временен.
  При нас е същото и вече ми е писнало! И сега, колата ми седи на майната си, защото пред гаража ми, си е паркирал съседа. #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 20:57 от Xylometazolin

# 25
  • Мнения: 3 376
Ооох и аз не издържам вече!!!! #Cussing out
Вечер не мога да си приспивам детето,защото децата отдолу крещят с пълна сила...Опитавам се да ги разбера,нали и аз съм била дете,сега съм майка и моето също ще порасне,но понякога наистина ми писва..Малкия заспива много трудно и тъкмо се е отнесъл вече и някое като кресне като за заколение и той започва да плаче... и айде пак наново да се приспиваме.Преди няколко дни едни съседи пък от долния етаж в 21.30ч. решили да пробиват нещо,все едно в нас го правеха,толкова се чуваше и малкия тъкмо беше заспал и започна да пищи.За кучетата,които и в момента лаят зверски да не говоря.. ooooh! Един пък преди малко решил да ремонтира нащо на терасата,като взел да чука и да думка...направо не се издържа в тия панелки!!! Close
Скоро ще се местим и нямам търпение вече,защото апартамента където отиваме не е панелен и е тихо мястото,но пък щял да започва строеж до нас наесен... Tired

# 26
  • Мнения: 3 323
Ох, Спирит ме подсети, как забравих строежите!? Ние като в нов квартал, буквално сме заобиколени от строежи... За мръсотията и разбити улици - няма да говоря, че не са по темата, но чалгата, бетонобъркачките, вечното хлопане, блъскане и чукане... от тях няма спасение! А и думичките дето по цял ден слушаме - хич не са за пренебрегване...

# 27
  • Мнения: 5 468
Реши да им отмъщава - затръшкал се на нашето легло.
Joy Joy Joy hahaha

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Живея в къща.Всички наоколо се познаваме.Който и когато да мине покрай оградата все наднича вътре, и "Ооо какво правиш"и други подобни реплики, казвайки ги само и само да любопитстват..Три пъти да мине през деня,три пъти наднича.
Аз точно поради тази причина си дигнах зид 3м...требе да мине Стефчето Костадинова за да надникне...
 
 moresmile

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
Златни са ми съседите Heart Eyes Всичките са възрастни хора, голяма част от тях почти глухи. И слава богу, защото Даниел така тропа и пищи, че просто не знам кой би го издържал

Общи условия

Активация на акаунт