какво носите на плажа като сте с децата

  • 7 625
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
количката е по-удобна - пък и в повечето случаи до плажа отивате пеш, с количка.

Да, само че ние бяхме в Созопол и ходехме на плаж на Градина, щеше да ни е малко множко да ходим пеша. Grinning Наистина имаше на плажа доста колички, но на нас ни беше по - удобно със столчето. И като се замисля, всъщност количката не сме я използвали изобщо. Първта вечер направихме безуспешен опит да се разходим с нея, но беше такава лудница, че имах чувството, че някой при него ще седне. И само с кенгурото. Питай ме мъжа ми как е ял в заведението с сина ни в кенгуро на него. Абе купон.

# 16
  • Мнения: 832
Столче за кола #Crazy ами като му се приспи на бебо?Не е ли по-удобно в количката?Незнам за това питам.

Ами той в столчето за кола спеше, на тази възраст столчето му беше от тези полу легналите, нали и в колата спи в него. Или на хавлията.

# 17
  • Мнения: 415
Носим сак, в който има - хавлии за лягане - 3бр. , хавлии за обличане - 2бр., шише с чай - 1л., шише с вода - 1,5л., сок + чаша с човка, резервни гащички, бански, тениски, слънцезащитен крем - 3бр. /за децата, за мен, за мъжа/, бисквити, солети, фотоапарат, мокри кърпи, сухи кърпи, пликчета за боклук, че доста се оформя, торбичка със закуски + айран, три надути пояса /за децата и за мен/, очила и шнорхел, плажен чадър  #Crazy Същински шерпи  Joy hahaha
Два пъти носихме и малък басейн, да седи малкия в него, но той събираше всички кочани от царевици из плажа и го пълнеше с тях  #Crazy
Тази година децата са пораснали, а ние - поумнели и смятам да съкратим багажа на половина... newsm78

# 18
  • Шумен
  • Мнения: 555
Носим сак, в който има - хавлии за лягане - 3бр. , хавлии за обличане - 2бр., шише с чай - 1л., шише с вода - 1,5л., сок + чаша с човка, резервни гащички, бански, тениски, слънцезащитен крем - 3бр. /за децата, за мен, за мъжа/, бисквити, солети, фотоапарат, мокри кърпи, сухи кърпи, пликчета за боклук, че доста се оформя, торбичка със закуски + айран, три надути пояса /за децата и за мен/, очила и шнорхел, плажен чадър  #Crazy Същински шерпи  Joy hahaha
Два пъти носихме и малък басейн, да седи малкия в него, но той събираше всички кочани от царевици из плажа и го пълнеше с тях  #Crazy
Тази година децата са пораснали, а ние - поумнели и смятам да съкратим багажа на половина... newsm78

А как стигахте до плажа с всичкия този багаж?
 Аз съм приготвила надуваем басеин, надуваем фотъоил и др. надуваеми, ама май няма да ги нося на плажа, че няма да можем да стигнем до там. Shocked
Все ми се щеше с количката да сме, че да товаря отдолу ама няма място в колата и за нея и ще тътрим на ръце всичко. Ще се наложи да оптимизирам багажа.

# 19
  • Мнения: 2 556
Очертава се другата седмица да ида до морето. Имах колебания дали да не заведа и малката, но прочитайки тази тема така образно си представих какво ме чака, че ще ида само с баткото.  #Crazy

# 20
  • Мнения: 27 524
Задължително вода, памперси, мокри кърпички. И чадър! Всичко останало не е толкова важно.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 294
 Плажни хавлиени кърпи, чадър, шапки, плажно мляко, мокри кърпи, вода, нещо за хапване, памперси, количката.....Peace сигурно нещо изпускам

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
Миналото лято малката спеше в нея  Peace

# 24
  • Мнения: 1 288
абонирам се за темата. явно списъкът ще е повече от дълъг.... ooooh!

# 25
  • Мнения: 415
А как стигахте до плажа с всичкия този багаж?

Много трудно и бавно, още повече, че вървяхме дълго по плажната ивица, между хавлии, чехли, налягали и стърчащи хора, с цел до достигане на частичка от плажа, където да успеем да разположим всичкия багаж, но не на купчина  hahaha
В някой момент се налагаше да носим и малкия на ръце  ooooh!, а батконо също вървеше за ръка, за да не се загуби...
В резултат аз оформих едни прилични бицепси, трицепси и плочки  newsm10

# 26
  • Мнения: 11 818
Във вторник пътуваме и ще са ми от полза изчерпателните отговори.  Peace
Искам само да допълня - фотоапарат за неповторими слънчеви снимки на пясъка и в морето!!  Simple Smile И да не забравяме да го съхраняваме добре в калъфчето и в чантата - далеч от мокрите кърпи.

# 27
  • Мнения: 27 524
Миналото лято малката спеше в нея  Peace

Хитро. Не съм се сещала, ние се прибирахме. Но така или иначе ставаше ужасна жега и за нас, така че сигурно пак нямаше да оставаме.

Фотоапарата, разбира се, Сиси    bouquet

# 28
  • Мнения: 133
Във вторник пътуваме и ще са ми от полза изчерпателните отговори.  Peace
Искам само да допълня - фотоапарат за неповторими слънчеви снимки на пясъка и в морето!!  Simple Smile И да не забравяме да го съхраняваме добре в калъфчето и в чантата - далеч от мокрите кърпи.
po dobre vaprosa za nas e KAKVO NE nosite!@ the beach  newsm78 Crazy

# 29
  • Мнения: 5 103
А в кои часове седите на плажа, дъщеря ми спи до 10 сутрин, така, че не ми е много ясно като стане какво докато закуси и т.н. ще стане 11 , и чак следобяд ли да я водя на плаж newsm78

Общи условия

Активация на акаунт