Водите ли децата на басейн?

  • 6 531
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Имаме си в двора басейн.
На обществен, не бих го завела.

# 31
  • Мнения: 1 877
Абе тая година нещо все се разминаваме с басейна,но миналата бяхме първи писти (аз с корема).Но ще наваксаме!

# 32
  • Мнения: 4 621
Водили сме я в басейните на хотелите, когато сме пътували с нея. Иначе сме купили един голям надуваем басейн (живеем  в къща) и малката всеки ден е "на водичката"  както сама казва. Страшно и харесва и няма изкарване от там Hug На обществен басейн все още не сме я водили.

# 33
  • София
  • Мнения: 7 029
Не. Това лято за пръв път ще го водя на море, на басейн по-късно.

# 34
  • Мнения: 4 668
Водили сме го  Peace Става въпрос обаче за закрити басейни в спа хотели , за които съм сигурна че са на 100% чисти .
Детето се побърка от удоволствие - то беше шляпане , плискане , возене на разни гумени играчки ...  Mr. Green
Беше с памперс бански и като излезе му обличахме халатче . Досега не ми е настивал и не е имало никакви проблеми , освен с ваденето от водата - тогава започват протестите  Grinning

# 35
  • Мнения: 536
Открих курс по плуване от 4 месечни деца нагоре, в зависимост от възрастта се формират групи. Мисля от септември да я запиша. Разбира се, заедно с майката:)

Къде, къде - кажи, че е във Варна !
И аз се интересувам, но се надявам за София

# 36
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В София има - даже имаше тема, ако я намеря - ще ти дам линк...

# 37
  • Мнения: 6 164
Не, малко съм резервирана към басейните.

# 38
  • Мнения: 24 467
Вчера ходихме в Овощник, до Казанлък /или в Казанлък/- много добър, даже поставям "Отличен"- има четири пързалки и изкуствени вълни в басейна. Удоволствия- за всички възрасти.

# 39
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Вчера ходихме в Овощник, до Казанлък /или в Казанлък/- много добър, даже поставям "Отличен"- има четири пързалки и изкуствени вълни в басейна. Удоволствия- за всички възрасти.
Judy,
 Това  не беше ли в едно училище? newsm78 newsm78 newsm78
Или е нов басеин?
Вили

# 40
  • Мнения: 57
Да. От навършването на 3 месеца (в момента е на 4 и половина) го водим редовно на басейн. Отделно го записахме на плуване за бебета един път в седмицата и не само, че много му харесва във водата, но и вече се гмурка като видра. Не е настивал, изобщо понася му много добре Grinning

# 41
  • Мнения: 24 467
Вчера ходихме в Овощник, до Казанлък /или в Казанлък/- много добър, даже поставям "Отличен"- има четири пързалки и изкуствени вълни в басейна. Удоволствия- за всички възрасти.
Judy,
 Това  не беше ли в едно училище? newsm78 newsm78 newsm78
Или е нов басеин?
Вили

Не, намира се до имението на Кълвачеви и мисля, че Кълвачев поддържа и басейните. Доколкото ме информираха за таз годишния празник на розата всичко било обновено и когато отидох точно на ново си приличаше. Площта е достатъчно голяма, за да побере сигурно около 1000 души, има си голям паркинг, съблекални, масаж, три басейна- един за пързалките, един по- голям за плуване, в който пускат изкуствени вълни и е голям кеф за децата, един с мокър бар и забавления за най- малките, с бебешки пързалки. Намира се на излизане по пътя от Казанлък за Стара Загора.

# 42
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Вчера ходихме в Овощник, до Казанлък /или в Казанлък/- много добър, даже поставям "Отличен"- има четири пързалки и изкуствени вълни в басейна. Удоволствия- за всички възрасти.
Judy,
 Това  не беше ли в едно училище? newsm78 newsm78 newsm78
Или е нов басеин?
Вили
Благодаря ти  Judy.Знам къде  е Овощник имам свидни приятели от там.Ето повод  да им намина  на гости   Hug
Вили
Не, намира се до имението на Кълвачеви и мисля, че Кълвачев поддържа и басейните.
Доколкото ме информираха за таз годишния празник на розата всичко било обновено и когато отидох точно на ново си приличаше. Площта е достатъчно голяма, за да побере сигурно около 1000 души, има си голям паркинг, съблекални, масаж, три басейна- един за пързалките, един по- голям за плуване, в който пускат изкуствени вълни и е голям кеф за децата, един с мокър бар и забавления за най- малките, с бебешки пързалки. Намира се на излизане по пътя от Казанлък за Стара Загора.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 09:14 от Доня Туфиня

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Водих я на басейн, когато беше на годинка и месец. Но не я пуснах във водата, само крачетата. Носехме надуваем басейн, за да се плицика в него.

# 44
  • Мнения: 844
Вчера ходихме в Овощник, до Казанлък /или в Казанлък/- много добър, даже поставям "Отличен"- има четири пързалки и изкуствени вълни в басейна. Удоволствия- за всички възрасти.
Judy,
 Това  не беше ли в едно училище? newsm78 newsm78 newsm78
Или е нов басеин?
Вили

Не, намира се до имението на Кълвачеви и мисля, че Кълвачев поддържа и басейните. Доколкото ме информираха за таз годишния празник на розата всичко било обновено и когато отидох точно на ново си приличаше. Площта е достатъчно голяма, за да побере сигурно около 1000 души, има си голям паркинг, съблекални, масаж, три басейна- един за пързалките, един по- голям за плуване, в който пускат изкуствени вълни и е голям кеф за децата, един с мокър бар и забавления за най- малките, с бебешки пързалки. Намира се на излизане по пътя от Казанлък за Стара Загора.
Имате ли актуални цени за 2007г. Много искаме да отидем семейно с децата тази събота и неделя, а знам че не е евтино? Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт