Като пийнете едно....две

  • 2 070
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 353
Като пийнете(говоря за алкохолните питиета) променя ли ви се мисленето за нещата от живота Laughing.По позитивно ли гледате или ставате по песимистични...........или пък агресивни Grinning.На къде ви избива... на любов........на дразги newsm78.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Зависи какво, кога, с кого пия Mr. Green
За щастие и без алкохол ме избива на любов Crazy
По-скоро разговорите стават по-задушевни мисля...

# 2
  • Мнения: 7 837
Философствам празно.
Добре че не пия напоследък. Но пък на много им се случва да го правят и без да са пили, така че не е особено фатално за моята личност.

# 3
  • Мнения: 1 153
Мен ме избива на кикот,с повод и без Crazy

# 4
  • Мнения: 1 353
Философствам празно.
.
Що пък да е празно...аз такива велики открития съм правила на замаяна глава,че чак съм се чудила после LaughingМного ми тече мисълта Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 494
Мене ме избива на любов, де факто по-положително гледам на живота Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 208
Аз ставам сантиментална - и обичам почти всички хора. Най-лошото е, че каквото и да казвам или правя-после помня Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз ставам сантиментална - и обичам почти всички хора. Най-лошото е, че каквото и да казвам или правя-после помня Embarassed
малко пиеш Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 775
Ставам невъобразима лигла, плача или ме избива на секс. Всичко зависи от това в какво настроение съм била преди да започна да пия.

# 9
  • Мнения: 1 353
Аз ставам сантиментална - и обичам почти всички хора. Най-лошото е, че каквото и да казвам или правя-после помня Embarassed
малко пиеш Mr. Green
Аааааааа аз си спомням.Пробвай с повече алкохол-или смени питието Laughing

# 10
  • Мнения: 94
Кат пийна едно... две... три... слагам най-най-розовите очила и не на любов, а на луда любов ме избива, много ми е гот!!!
Обаче ако са повечко от три сутрин лудата любов ми излиза през носа с лудо главоболие... Crazy

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Като пийна първо ме избива на любов...или по точно секс...После на развлечения...от всякакъв вид напоследък...клубче, две..флиртче, две Wink  И много ми се променя идеята за живота определено  Hug

# 12
  • Мнения: 476
Като пийна първо ме избива на любов...или по точно секс...После на развлечения...от всякакъв вид напоследък...клубче, две..флиртче, две Wink  И много ми се променя идеята за живота определено  Hug
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 208
Забравих да кажа, че освен това се чувствам красива и много секси Laughing

# 14
  • Мнения: 698
засилва ми моментната емоция алкохолът - независимо положителна или отрицателна; ако ми е било тъжно, изпадам в агресивна депресия, ако ми е било весело, започвам да се лигавя и да се хиля безконтролно, а в общия случай започвам да разказвам вицове, да говоря мръсотии, сама да си се кефя и да се държа палаво.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт