29 аш шамс идроб фи алрас но ние пак сме с вас

  • 15 803
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 655
ето ви малко снимки от нас!
нямам грам веме да пиша!
целувки на вси4ки!
Пораснало мом4е!
Пробвам ако е сотанало нещо от снощи!
С нова при4еска!
ММММММММммм много оби4ам касис, нищо 4е е кисел, нали е 4ервени топ4ета които се ядат!
Плажувам!

# 46
  • Мнения: 3 461


Добро утро  Heart Eyes ,

Ние тръгваме за болницата, стискайте ни палци.

Креми, да го схрускаш малкия Сами, толкова е сладък и много пораснал. Heart Eyes Още ли сте при снахата, вие сериозно си пристанахте, май. Laughing Ели, виждаш ли какво правят хората? Twisted Evil

Ани, радвам се, че си прекарала добре и си доволна.

Марси, и аз имам издънки, но от днес твърдо вече. Wink

# 47
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро и от мен!!!
Пия си кафето и очаквах да сте писали много, но не би!!!
Вчера в поста си пропуснах да честитя на Мимето, за новите придобивки!!! Браво, звучи много хубаво и примамливо!!!
Добре дошла на Ани!
Целувки и за Сами! Heart Eyes Много е пораснал  и снимките са хубави... Креми, вие да не се преселихте там Laughing
Ноичка, стискам много палците, откакто съм станала.. Очаквам включване!!!
ЕЛи бе къде се губиш, да не празнувате още рождения ден... айде на отчет на лични за подаръка... аз нищо не знам Mr. Green

# 48
  • Мнения: 815
Хайде и аз да се рзапиша в новата темичка за добро утро!!!

Нои, мерси за кайвето!!
Пиши как е малкия и какво ви казаха на прегледа!!

Креми, малкия Сами е много чаровен!!
Да ти е жив и здрав!!

Миме, честито ви годишнина и около нея!! Simple Smile

Миленка, дано не стигнеш до секцио, все пак имаш още малко време!!

Лек ден на всички и много положителни емоции!!!!

# 49
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен!   bouquet Ноичка,мерси за кафето! Дано да му поставят правилна диагноза и лечение съответно! fingerscrossed  Praynig да се оправи бързо,мичкия!  Hug Креми,голям сладур този Сами!  Wink Много хубави снимки!Кате,даже и в почивните дни ли си толкова ранобудна? sohappy При нас е sweating голяма.Днес ще ходим на плаж. sun Алекс е много щастлив newsm44 Ели,Деси и другите,къде сте?Спите?!Почивайте! dohМиме,честита годишнина!  bouquet Още много години по толкова да сте заедно с Бути!Да се радвате на много здрави и добри деца!  Пиятен ден на всички!   bouquet

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 11:15 от didona007

# 50
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ЗДрасти на цялата банда от наща банда......   Топло , жега не се спи , не се живей , някъде имало бури и градушки , нас ни прескача , за сега...   Дечурлигата слушат , докооолкото могат , нещат да ядат , ама с мен не се спори , така че им се наложи да си опукат грамаданестите мекици и чаши с какао....Тортата е готова , чакам някой с  ДЖИСИЕМ да се завърти и да я снима, че да ви почерпим и вас. За обяд - боббб - приема се без възторг- ще изнасилвам ,че те само на царевични пръчки карат   аааа....   Дидонка  ,  Креми   -- момченцата ви пълнят окото  , слодост голяма , бузки имат само за бацкане !!!   remybussi Heart Eyes    МИМЕ   ----    Честита годишнина -- да сте живи и здрави с Бути  , да живее шейха - ей това е ръководител на място - мисли за щастието и благополучния живот на хората си - браво !     РЕНИ --- като отидеш във Вегас непременно да си помислиш за мен за 1секунда , дори  - вярвам , че ще ми е на късмет и аз да видя този велик град.... ех, мечти.       На всички , които не съм споменала да знаете , че ви мисля , обичам и целувам !!! Hug   Миленка - дръж се !!!  Диде  - какво стана с теб - пиши !!!      Ноя - много тревожни новините от вас -- ще чакам с нетърпение , да си дойдете от доктор и най-сетне да се разбере какво му е на детенце - пуста болест ей.... - в напрежение съм , дано се оправи... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 1 725
Добър ден  55

Честити годишнини на Мимето и Марси, дълъг семеен живот, разбирателство и много щастие с половинките Ви желая!

Креми, много е пораснал Сами, личи си че добре си изкарвате, ти къде по-точно в Германия си в момента, много спокоен и уравновесен е живота там, особено в по-малките градчета и селца, идилия голяма  Grinning

Веси и Тарик е голям чаровник, ще търчат мацките след него  Wink

Ноичка, дано да се закрепите бързо  Praynig милото сладурче.

Пепи, както винаги звучи бодро сигурно е голяма веселба с пълната къща  Money

# 52
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, дидонке, цопни едно телце и от нас в моренцето на сус! smile3549 Partyлюбимия ми град е!ние се пържим, но ще вклю4а климатика като стане линда!
мерси, ани! как минават годините и идват нови годишнини, аз си пожелах да си ги имаме до последно живи и здрави, да ги минем вси4ки заедно в хармония и разбирателство! bouquet cheers baloni
пепи4, както винаги бодро и слън4ево зву4иш!от жегата само на салати и плодове май ще я караме! Hug
за линда какви прийоми мисля да я  накарам да се храни! ако не са другите хи4 няма да я мисля, знам си урока , бих я оставила да си поиска, ама тук много ги е страх бе да не й стане нещо и й заслабнат кълките! Mr. Green
 eat
креми, просто отворих темата и хоп сами, много е пораснал, и какжи пози сте му хванали, браво и на фотографката! smile3509 photo newsm10
ноя, има ли новости от болницата? споко , гледай да си здрава сега, после ще го правим, здравето е важно! Hug

# 53
  • Мнения: 1 655
здравейте пак от нас!
Ноя дано назначат правилното лечение на малкия и скоро да се оправи, че като са болни децата и ние се поболяваме по тях!да го нацелуваш!
Миме и Марси честити годишнини, все така да си би гледат мъжлетата и да ви глезят!
Бременните дръжте се малко остана!ох като се сетя как ми беше хубаво с тумбака!много си се кефех на бременноста, амами е още доста раничко за второ, Сами като стане на 3 ще си помисля!
Ани ние сме в бавария, доколкото раъбирам и ти си била тук наоколо!Близо сме до швайнфурт, едно малко китно градче наистина е много спокойно и едно зеленко чусто, хората са културни, всеки непознат те поздравява!Абе други са хората тук!
Ох ние скоро си тръгваме, много ще ми емъчно тъкмо децата свикнаха и хаиде пак по пътищата!
Ама съдба какво да се прави, да не гояворя че се очертава абгуст месец пак да сме по света и у нас!Ами тъкмо сами да свиква със самолетите, да види мйка му как в била все из облаците!
Пепи верно много ведро звучиш както винаги!
хаиде лек ден от нас!

# 54
  • Мнения: 1 725
Креми, аз бях до езерото chiemsee, близо е до автрийската граница. Ако не сте много далече може да отидете да се разходите до там, в самото езеро има много хубави острови, на един от тях е и един много известен замък. Права си голяма красота е в този район, много зеленина, китни къщички с цветя по прозорците и поддържани градинки. Хората любезни и приветливи. Желая ви приятно изкарване на останалото време там!

# 55
  • Мнения: 1 269
Гледахме Шрек  Wink .НА мен ми беше супер интересен,но накрая  4ервеи4етата в Д-то на Дима се обадиха и се по4на,"пика ми се","гърлото ме боли","не ми е удобно"   Twisted Evil и и си тръгнахме(За мое голямо съжаление)
Днес ще разместваме,мъжо купи нов диван(горки4кият надява се да е по здрав от стария) но децата да го сефтосат го цепнаха от едната страна  Mr. Green
Нои4ке как е Атли?Стискам палци да не е сериозно Hug
Креми много е пораснал хубавеца Hug И колко хубаво и зелено е там при вас  Confused
Марси 4естито и на теб  bouquet Много любов и  семеино щастие ти желая Hug
Кате как си Laughing
Любе забрави ни  Naughty Работна п4ели4ка си ни ти Hug

Отивам да се разхладя,4е ще изпукам,не можем да се раберем за  климатика у дома Close

# 56
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 На кой му се хапва нещо сладичко и домашно - хващайте вилиците и сядайтееее http://www.snimka.bg/album.php?album_id=144263&photo=1 голямото синьо петно е моя милост - сори за секси тоалета , но не се диша.... Ели   дай на лични линк където да ти кача малко наши снимки , сърцето ми се къса , че не можеш да ни видиш и някакси си лишена всеки път .

# 57
  • Мнения: 3 461
Пепи, сладкишът ми заприлича на една бисквитена торта, която правеше баба ми.  bouquet Но, после видях разрязаното парче, значи не е. Mr. Green Сега остава ти да кажеш тайната. Wink

Атли няма пневмония, направиха му снимка, ултразвук на коремните органи, бъбреците му са добре, но има отит и на двете уши, а утре ще излязат допълнителните кръвни изследвания и се надявам да има диагноза вече. Аз и мама сме на антибиотик от днес, гласът ми е все още мноого секси( разбирай нямам такъв, или много дрезгав), а така ме боли гърлото, все едно с нож го режат, чак ме втриса от болка. Какво е това чудо, акълът ми не го побира още, връхлетя ни като ураган. Twisted Evil

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пепиииии Laughing  Hug Hug опасна си скица!!! Представих си сладкиша ти много изстинал даже студен от хладилника... мммм Whistling
Марси и от мен честитка и много щастие, любов и разбирателство!!
Айде бе Нойче, съра да ви строява в една редица и да ви излекува на бързо!! hahaha Дано бързо се оправяте!!!  bouquet Сватето ти от солидарност и то не пише, теб като те няма!!!! Mr. Green
Галенце, пак те хвана липсата, пак ли си лелка или пиете със сестра ми кафета по центъра на Ямбол.. искам и аззззззззззззззззззззззззззззззз!!! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 560
Пепи,голяма сладурана си,а очевидно и голяма кулинарка!  bouquet Нойче,хайде дано се оправите скоро!Кате,аз мога ли да се включа с вас по кафетата в Ямбол? Hug Марси,мила аз нещо не съм дочела както трябва!Ами,честито и от мен!  bouquet Още много години да сте здрави и да празнувате заедно!И още поне една pregnant и едно сладко baby (момченце),че Линдичка да не скучае! Joy Joy Joy Пък и на теб да ти е оправдано готвенето!  food002Марси,изкъпах се и заради теб в Средиземно но ти ще ми го върнеш на Черно море!Водата е още студена,поне за мен,но Алекс беше на друго мнение.Като се върнете от България,може да ни погостувате в Суса(нали ти е любим град). smile3521

Общи условия

Активация на акаунт