чувствате ли се самотни без причина, бременни майчета?

  • 1 427
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 424
много тъпо звучи, но случвало ли ви се е по време на бременността дасе чувствате ужасно самотни дори и заобиколени от близки и приятели ? на мен много често ми се случва и се чудя хормоните ли са или съвсем вече си загубих разсъдъка. много често имам нужда да гушкам някой  който е до мене, за да чувствам, че не съм самичка , реввам ако остана сама в стаята за по дълго време...смях ...ма хем ме изнервят понякога хорицата , хем не ми се ходи самичка даже до магазина . случвало ли ви се е? 

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Така както ти го описваш не съм се чувствала!

# 2
  • Мнения: 11 003
Нормално е, хормоните бушуват с пълна сила. Аз нямах и дано и за в бъдеще нямам следродилна депресия, но предродилна имах - на моменти се чувствах много самотна, а винаги и за всичко можех да разчитам на семейството си и приятелите.
Ще ти мине Peace

# 3
  • Мнения: 1 733
Имах подобни състояния и аз и често плачех, а никой не можеше да разбере защо го правя (не че аз можех де Simple Smile )

# 4
  • Мнения: 6 164
Ами не. Имах нужда от гушкане, но не защото се чувствах самотна, а защото имах "пристъпи" на любвеобилност. Чувствала съм се самотна преди, понякога. Но с бебето в корема, дори самичка у дома, се чувствах, сякаш си имам компания. То и си беше така. Grinning А откакто съм родила, нямам и миг, в който да се чувствам така. Точно това си мислех преди две вечери. Каквото и да изпитваш, навярно е от хормоните и ще мине. Но и трябва да правиш нещо по въпроса, да разсейваш тези емоции, да си създаваш положителни, за да не те хване и някоя следродилна депресия.

# 5
  • Мнения: 5 391
Редовно ми се плаче, но самотна не мога да кажа, че се чувствам.

# 6
  • Мнения: 4 546
понякога ми се случва, но може би не чак в такава степен, в каквато го описваш.

# 7
  • Мнения: 4 555
Редовно си поплаквам и понякога се замислям, че ако някой ме попита за какво плача, няма да мога да обясня. Понякога се заставям да го обясня на себе си и като се чуя каква тъпа причина измислям, започвам да се смея.
И аз се чувствам налудно в такива моменти, но ми е ясно, че е от хормините и просто не обръщам внимание.

Имам и пристъпи на любвеобилност, почти непрекъснати. Добре, че мъжът ми не се дърпа Laughing

Изобщо не се притеснявай. Важното е да знаеш, че е нормално и ще мине.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 819
Самотна - не,но доста често си поплаквам,понякога и за глупости.Но какво да се прави - хормоните се казват думата Mr. Green.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
По време на бременността бях тук депресивна, ту агресивна - такива чувства и насторения бушуваха в мен, че самата аз не се търпях, а близките ми бяха подложени на сериозни изпитания... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 205
Не съм плакала и не съм се 4уствала самотна. От време на време съм нервна и не понасям никои около себе си, но това маи ми е характера, а не е от бремеността  Blush Не намирам да съм се променила в нещо  newsm78, но имах приятелки които пла4еха много и бяха доста депресирани без да знаят защо, така, 4е при всеки е разли4но.

# 11
  • Мнения: 8 769
Никога не съм се чувствала самотна, въпреки че даже не работех по време на бременностите си.
Явно при теб по този начин хормоните ти изразяват бушуването си.
На мен ми се доплакваше от разни сантименталности... Grinning

# 12
  • Мнения: 493
Аз в момента много често се чувствам самотна като теб... SadА понякога когато има някой при мен ме изнервя страшно много.Мисля че е нормално какво да се прави-хормони Flutter

# 13
  • Мнения: 19 289
това е нормално .аз все се чувствах неразбрана и малко самотна,въпреки че бях заобиколена с обич.често ме избиваше на плач и депресия.след раждането нито съм изпадала в следродилна депресия,нито съм се чувствала самотна Grinning така че всичко е от хормоните

# 14
  • Мнения: 526
Ами все ми се струва,че мъжо не ми обръща достатъчно внимание и само го увиквам,че все в работата му е акъла и мен ме пренебрегва и се чувствам самотна.Всъщност не е така,ама тия пусти хормони...На моменти направо изтрещявам.Като се усетя,че ме хващат лудите,излизам да се разхождам-това ми е терапията.

# 15
  • Мнения: 1 199
Не, не съм се чувствала самотна. Поплаквам си от време на време, ако чета тъжна книга, гледам тъжен филм или си представя нещо тъжно Laughing

# 16
  • Мнения: 22 414
Аз засега чак самотна не съм се чувствала, или поне не по начина, който ти описваш.
Понякога ми става кофти, смотано ми е, с някакво отвратително настроение съм, но то минава. )

# 17
  • София
  • Мнения: 4 587
Бях по-чувстителна, по-лщбвеобилна, по-състрадателна, имах нужда от гушкане и аз. Плачех без причина ( то и сега ми се случва от време навреме), но самотна не мога да се каже, че съм се чувствала.

# 18
  • Мнения: 3 634
Аз май преживях нещо подобно на депресия през последните 2 месеца. Имах много стресираща работа, можех да загубя бебето и когато си останах вкъщи просто не бях себе си. Започнах да губя самочувствие и само чакането на бебето ме радваше. Ако не стоях пред компютра, просто блуждаех пред ТВ. Не излизах никъде и не исках да се срещам с никого. Бях изключително апатична и спях по 14 часа. Загубих доста тегло.
От това състояние ме изкараха ритниците на бебето. Започнах да се чувствам отговорна и трябваше да се съвзема. Смяната на обстановката + 7 дена насаме с мъжа ми ме изкараха от дупката.   kiss

# 19
  • Мнения: 46
От време на време ме избива и мен тъгата,плача,но не се чуствам самотна,предполагам че това всичко е от хормоните,ще ни мине! newsm53

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Чувствам се самотна да...ето цяла сутрин плача...имам чувството, че така ще си прекарам цялата събота и неделя направо... ooooh! Ако можех да замина и да се скрия някъде от всички и от всичко щеше да е най-добре....ама не става....

Дано по-скоро да мине времето и да се появи малката бебка, с нея самотна няма да се чувствам.  Heart Eyes

# 21
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не, не съм се чувствала така...Но всички сме различни и изживяваме нещата различно...
Пожелавам ти да се чувстваш повече щастлива   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 174
Имах подобни състояния и аз и често плачех, а никой не можеше да разбере защо го правя (не че аз можех де Simple Smile )
... и когато мъжа ми се опиташе да ме успокои, не ми харесваше начина, по който ме успокоява, думите, все ми звучеше хладно...мислех, че не ме обича!  Laughing Хормони!
Тази честа смяна на настроения ме тормозеше и макар да си знаех причината, не можех да се контролирам.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 744
Да, чувствала съм се - неразбрана, самотна. Хормоните са виновни.  Confused

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Толкова се чувствах самотна,че даже бях се депресирала.Особено последните месеци,сякаш щях да полудея.Много трудно ми беше.

# 25
  • Мнения: 1 098
Понякога се чувствам самотна, защото хората около мен не са в това състояние и е нормално да не знаят какво ми е в момента, защо реагирам така и т. н. Също се притеснявам да не досадя с моите бременлийски теми на близките си Flutter

# 26
  • Мнения: 361
Вечерно време ми се е случвало подобно нещо,дано бързо да ти мине меланхолията и се  Grinning

# 27
  • Мнения: 274
Не ми се е случвало да се чувствам точно самотна. Thinking От време на време - по-скоро неразбрана. Whistling

# 28
  • Мнения: 66
През самата бременност нищо ми нямаше изобщо не се бях променила. Обаче след като родих първо плаках че ми го няма корема  Cry. И до сега имам чувството че със всичко аз се занимавам и съм доста раздразнителна.

П.П. Ние сме на 4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт