Днес платих с pay pal

  • 2 141
  • 34
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 694
Реших пак да пробвам не може ли вече да плащаме тъй като последно от централата ми казаха, че след месец- два ще може и днес стана вече може да си пазарувате спокойно от e-bay. Само незнам става ли с дебитна карта от БГ, аз пробвах с кредитвна VIZA и стана. Дано да съм ви зарадвала

# 1
  • Мнения: 588
Еееееее супер!

Най - накрая,
що го отнесоха само преди няколко месеца......че не можех да пазарувам в ибей
не помня какво точно бях харесала  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 299
Зарадва ни Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 479
Йоу, и аз платих днес за първи път.
Не зная, да се радвам ли, или да тъжа лошото бъдеще на банковата ми сметка.

# 4
  • Мнения: 677
Реших пак да пробвам не може ли вече да плащаме тъй като последно от централата ми казаха, че след месец- два ще може и днес стана вече може да си пазарувате спокойно от e-bay. Само незнам става ли с дебитна карта от БГ, аз пробвах с кредитвна VIZA и стана. Дано да съм ви зарадвала


Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.

# 5
  • Мнения: 3 050
Колко платихте за доставката newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 694
Колко платихте за доставката newsm78

За кое колко сме платили всяко нещо е с различна цена на доставка

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 694

[/quote]

Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.

[/quote]

Ами така е и не съвсем. Понеже платих доста работи за два - три дни и ми блокираха акаунта в paypal и ми пратиха точно такъв мейл, но наистина ми беше блокирано всичко. Поискаха ми копия от паспорт,лична карта, банкови извлечения и др. като се попълва и един формуляр с баркодове в страницата на paypal и всичко това го изпращаш по факса от страницата им. След два три часа акаунта ми беше активен отново. Пиша това защото наистина трябва да се внимава но и че има ситуации в които наистина ви пишат от там и ако не им отговорите просто ще ви закрият акаунта и никога повече няма да приемат регистрация с вашите имена и карти.

# 8
  • Мнения: 677

Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.

[/quote]

Ами така е и не съвсем. Понеже платих доста работи за два - три дни и ми блокираха акаунта в paypal и ми пратиха точно такъв мейл, но наистина ми беше блокирано всичко. Поискаха ми копия от паспорт,лична карта, банкови извлечения и др. като се попълва и един формуляр с баркодове в страницата на paypal и всичко това го изпращаш по факса от страницата им. След два три часа акаунта ми беше активен отново. Пиша това защото наистина трябва да се внимава но и че има ситуации в които наистина ви пишат от там и ако не им отговорите просто ще ви закрият акаунта и никога повече няма да приемат регистрация с вашите имена и карти.
[/quote]

Когато ти пишат от  PayPal или eBay, се обръщат към получателя на името и фамилията използвано при регистрацията.
Предполагам, че са ти блокирани акаунта защото са се усъмнили в многото направени поръчки за кратко време от нов потребител.
Имам мнаго познати, които са се "опарили" и отново ще го напиша; винаги когато получите писмо от  PayPal или eBay отворете съответният сайт (но не от линк в писмото). Ако писмото е от  PayPal  когато си влезете в акаунта ще има информация ако е блокиран или каквото и да е нещото за което са ви контактували, ако пък и от  eBay когато се логнете в системата ще имате бележка от тях.
фалшиви писма се изпращат не само за закриване, блокиране на акаунт. Измамниците са изобретателни и постоянно излизат нови и нови, тъй че повече внимание и предпазливост никога няма да навреди.

# 9
  • Мнения: 348
Само да добавя, от известно време го ползвам и съм много доволна  Simple Smile Вече няколко пъти продавах в Ebay /например всички "износени" дрехи на бебо ги разпродадох/ и купувах, също така си купувам салдо за Скайп. Всичко става много бързо и лесно, а и ми се струва най-сигурния начин, който съм виждала до сега.

# 10
  • Мнения: 212
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.

# 11
  • Мнения: 4 392
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.
Много хора "се утрепват " да купуват от чужбина заради съотношението цени- качество.
В е-bay много неща са доооста по- евтини.
И не на последно място в България има почти всичко, но далеч не всичко! Пък и това "всичко" нерядко е с много съмнително качество! Peace

# 12
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, харесах си там новият Бъз,излиза с около сто и нещо по малко от тук, някой скоро ще пазарува ли, и евентуално ще ме включи ли и мен, защото съм много боса. И имате ли представа колко ще ми излезе доставката newsm78

# 13
  • Мнения: 212
Момичета, харесах си там новият Бъз,излиза с около сто и нещо по малко от тук, някой скоро ще пазарува ли, и евентуално ще ме включи ли и мен, защото съм много боса. И имате ли представа колко ще ми излезе доставката newsm78
Зависи от кой регионален сайт на е-bay купуваш. Колкото си по-близо до България - по-евтина доставка. По принцип доставката не е евтина, като сложиш и рисковете да си платиш нещо което не си видяла и докоснала с ръка не си заслужава май. Освен това не се знае какво може да се случи по пътя на стоката. Ама ти си решаваш за рисковете

# 14
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.
Защото  в ибеи  можеш да го намериш за много по евтино отколкото по магазините.
Вили

Общи условия

Активация на акаунт