Отговори
# 60
  • Мнения: 498
За първи път го оставихме на 2 месеца при майка ми,защото ни се наложи.Той е спал до сутринта!!!! #Cussing out а мен ме мъчи по цяла нощ.А н свекито ми трябва още дооооста смелост за да се престраша! Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 2 012
Докато я кърмех / до 1г.1м/ беше немислимо да я оставя за повече от 2-3 часа на някой друг да я гледа, а за цяло денонощие  - абсурд!
Сега пък тя не иска друг да я гледа и е много привързана към мен. То и няма много желаещи, че е страхотен инат и най-лошото продължава да се буди нощем за вода, биберон и смяна на памперс. Нямаме толкова всеотдайна баба, която да изтърпи това.

# 62
  • Мнения: 2 818
Още не съм оставяла никое от децата си... голямата е на 3г8м. От известно време проявява интерес да  ходи на гости на баба си и дядо си или да ходят някъде заедно... но само за през деня. Инак съм я оставяла за макс. 3дни на баща й, но тя така или иначе е по-привързана към него, а той се грижи за нея много добре.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 688
за първи път прекара няколко дни последователно без мен на година и половина.Сега май пак ще погостува на баба си.

# 64
  • Мнения: 3 334
малко след 40-тия ден я оставих при родителите ми за един уикенд..................имах рожден ден и го празнувах.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097
За пръв път я оставих на майка ми за няколко дни, когато беше на 1 и 8 м. защото ми се наложи пътуване в чужбина и просто нямаше как.
И на годинка сме я оставяли на другата баба да я приспи, но по някое време през нощта сме се прибирали от купон.

# 66
  • Мнения: 91
Ние имахме страшни колики и не исках да затормозявам никой. За това на втория месец чак се реших и я оставих на майка ми, за да успея да се наспя.
НА СВЕКЪРВА МИ Я ОСТАВИХ ЧАК СЕГА НА 1 ЮНИ И ТО ЗА 3 ЧАСА - ДА Я ВОДИ НА ЛЮЛКИТЕ

Общи условия

Активация на акаунт