Би ли ви градушката?

  • 1 891
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Ъхххх...абе аз в коя София съм била? Shocked
Не съм мърдала от дома, поизви се леко вятър, заваля дъж-силен, но не порой, а сега и слъце има. newsm78

Ша ви са не знай у аристократите. Само нас в крайните квартали ни бие.

# 31
  • Мнения: 4 585
А в Кауфланд се явих като за мисис Мокра фанелка.   
Любопитен съм към света. Интересните неща се случват в мое отсъствие.

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Бях на гости в Сименово, беше ад 10 см лед беше натрупало на места. А после като тръгнаха едни реки по улицата някъде около час и миришеха на септечни ями. Смрад

# 33
  • Видин
  • Мнения: 168
  PeaceВ "Гео Милев ".Пристигнаха и от пожарната да отводняват.

# 34
  • Мнения: 1 100
Леле, какво говорите...  Shocked Днес цял ден бяхме на плаж, времето - чудно, даже прекалено. Два пъти погледнах датата на темата, да не би да е от друг ден, но не, 16-ти пише... Снимките на Исайкова ме сащисаха  Rolling Eyes


То и аз днес бях на плаж до 6 часа. Такъв ад ... горещо... горещо... няма да казвам къде ли не си пъхах леда, който беше залепнал за сладоледа.

# 35
  • Мнения: 7 723
Бях на гости в Сименово, беше ад 10 см лед беше натрупало на места. А после като тръгнаха едни реки по улицата някъде около час и миришеха на септечни ями. Смрад
И аз бях в Симеоново, едвам се прибрах от там.... ooooh!

# 36
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Поради липса на ток допреди малко чак сега пускам актуални снимки от двора на къщата ни - баш за Симеоново иде реч... #Crazy #Crazy #Crazy На една от снимките се виждат окапалите череши.

Градушка 

Парчетата бяха големи колкото орехи  натрупа пет см. лед за нула време, който още не се е стопил до момента....  ooooh!

# 37
  • Мнения: 5 877
Аз я бих. На сто метра спринт до вкъщи.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Леле хора, какви са тези чудесии при вас? Тук беше такова слънце цял ден Confused

Общи условия

Активация на акаунт