Още по-обидно,по-грозно и по-долнопробно.....

  • 4 379
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
Преди ден-два пуснах темата "Обидно,грозно,долнопробно..." и тъй като нещата имат продължение сега пускам
2 серия (за сеирджиите Wink).

Цитат на: ladyleopard

Не можах да се въздържа да не споделя с вас това...
Чудех се дали е редно,но мисля,че ще ми олекне и вашето мнение ще ми помогне да не се чувствам така гадно.
Ето за какво иде реч.С законния ми съпруг сме разделени от 6 месеца.По един или друг случай се налага да се виждаме,най-вече заради детето.И двамата си имаме личен живот и знаем(или се досещаме)кой къде и каква прави.Неговото изискване-желание е,детето да няма контакт с човека,с който съм в момента,и аз да не разговарям по тел с него в присъствието му.Спазвам го изцяло.
Онази вечер празнувахме най-прекрасния повод за едно семейство(моето!)-раждането на племенницата ми.Съпругът и техните също бяха поканени,и той мина да го почерпим.До тук-всичко добре.Пийнахме,веселихме се,държахме се нормално пред всиките ни познати-и това -добре.Купона беше в заведението на майка ми.Нормално и естествено е на всички алкохола да доЙде в повече.Към 2,30 аз реших да се прибирам да спя.Прибирайки се,нещо ме накара да се обърна назад и какво виждам....ВСЕ ОЩЕ ЗАКОННИЯ МИ СЪПРУГ се гушка и целува,и да не казвам още какво прави със сервитьорката ни пред входа на самото заведение.Не се сдържах и казах "Лека нощ".В последствие разбрах,че са правили същото още вътре пред всичките ни семейни приятели,и в мое присъствие.
Побеснях,и още не мога да се побера в кожата си....и НЕ Е от ревност,а от обида .Отгоре на всичко кумата ни беше свидетел на случката и е казала на майка ми,че било голяма работа,ми понапили са се и кво толкова е станало #Crazy-втора обида!
Чудя се нормално ли е още да съм извън себе си от нерви или не,не искам да ги виждам и тримата.
Вие на мое място как бихте се чувствали и реагирали. newsm78
Сори за дългия пост,но трябваше да обясня цялата ситуация......

Ta как е продължила идилията....
След като аз бях неволен свидетел на ласките на Законния и сервитьорката и се оттеглих,
не само,че нагло се върнали да си допиват и да си "ДОТАНЦУВАТ"  в заведението на родителите ми,а и това не им стигнало.... newsm78.
Завършекът бил в апартамента на Законния,в присъствието на майка му и детето МИ.
Та питам аз,след като се бие в гърдите колко примерен баща е и настоява детето да е при  него-това ли е поведението на примерен и отговорен баща.   Shocked
След ден явно поосъзнал се как губи позиции човечецът решил да се извинява на родителите ми....което извинение завършило с поредния скандал от негова страна. Rolling Eyes
Извинявайте,но за мен това не е нормално.... Confused

# 1
  • Мнения: 5 370
НЯма коментар..единственото, което ще ти пожелая, е по-бързо да ти приключи развода....
Обаче знаеш ли какво ще направя тгава на твое место?????
Ще поставя абсолютно същите условия и аз.
Ако ще. Stop

# 2
  • Мнения: 690
Кофти, лично аз бих го отсвирила, още повече, че ни си зависима от него newsm78

# 3
  • Мнения: 921
Най-вероятно мъжът ти е комплексиран от факта, че си го пренебрегнала заради друг (не знам дали е така, но от написаното от теб, така подразбирам). Ако е така, то той е потърсил "утеха" в сервитьорката, доказвайки на себе си, че все още е желан като мъж. А донякъде и като акт на отмъщение (с нужната показност) към теб. С две думи: "Ти не знаеш какво какво губиш - гледай тука какво става, как полудяват за мен мацките!".
Та според мен това си е класическо избиване на комплекси!! Не се коси и се радвай, че живота ти продължава напред!
А относно детето - аз бих си помислила дали да го оставя да живее с баща си. Сигурна ли си, че това искаш? Ако не - бори се за него.

# 4
  • София
  • Мнения: 392
не виждам причина да криете новите си възлюбени от детето,то знае ли че ще се развеждате? така ще му внушите че личният ви живот поотделно е нещо лошо или срамно и ако решиш да се събереш с някой друг,може да се травмира. мъжът ти сам се е изложил,но ти защо се ядосваш-след като сте разделени,всеки е свободен да прави каквото и с който иска. може би още имаш някакво чувство за притежание ,но с времето ще отшуми. Peace

# 5
  • Мнения: 220
................

Ами,аз го казах...
Мъж съм,и не бих си позволил подобна постъпка...
Има много по - елегантни начини да накарам една жена да я боли...

# 6
  • Мнения: 620
не виждам причина да криете новите си възлюбени от детето,то знае ли че ще се развеждате? така ще му внушите че личният ви живот поотделно е нещо лошо или срамно и ако решиш да се събереш с някой друг,може да се травмира. мъжът ти сам се е изложил,но ти защо се ядосваш-след като сте разделени,всеки е свободен да прави каквото и с който иска. може би още имаш някакво чувство за притежание ,но с времето ще отшуми. Peace

Ми според мен е напълно нормално да се легализират връзките ни след официалния развод.
Но до тогава при положение,че той ми поставя условия детето ми да няма контакт с мъжа,заради когото сме разделени,смятам че и аз имам пълното основание да изисквам и да му ДЪРЖА сметка,че не желая сина ми да контактува точно със сервитьорката ни- която детето познава и е свикнал да вижда при други обстоятелства,а не в леглото на баща си.

# 7
  • Мнения: 804
Най-вероятно мъжът ти е комплексиран от факта, че си го пренебрегнала заради друг (не знам дали е така, но от написаното от теб, така подразбирам). Ако е така, то той е потърсил "утеха" в сервитьорката, доказвайки на себе си, че все още е желан като мъж. А донякъде и като акт на отмъщение (с нужната показност) към теб. С две думи: "Ти не знаеш какво какво губиш - гледай тука какво става, как полудяват за мен мацките!".
Та според мен това си е класическо избиване на комплекси!! Не се коси и се радвай, че живота ти продължава напред!
А относно детето - аз бих си помислила дали да го оставя да живее с баща си. Сигурна ли си, че това искаш? Ако не - бори се за него.

Лейди,с две ръце гласувам ЗА мнението на Таня. Все едно аз съм го писала.  newsm10 newsm10 newsm10
В една друга тема каза,че не си в особено жизнерадостно настроение. Аз пък ще ти кажа,недей да се тровиш с неща,които са в миналото. Бъди весела,напук на "законния",защото неговата цел е да ти вгорчава живота. Не ми се иска да ти го казвам,но като че ли успява...
Бори се за детето, не му го оставяй.
И БЪДИ ЩАСТЛИВА.

# 8
  • Мнения: 2 724
Леопардче ,наистина много неприятна ситуация за теб , но най- вече за детето .Няма да повтарям вече казани неща ,мисля, че ти си наясно с положението, просто много те боли и имаш нужда от подкрепа .Е, имаш я, не само от мен  Hug.Не ми се иска да ти давам съвети, защото никога не съм попадала в такава ситуация. Само ми се върти една мисъл и ще ти я споделя-  остави бившия ти съпруг сам да изгради своя образ пред детето, там не се намесвай ,децата са по- умни ,отколкото ние си мислим и усещат много добре нещата. Подробна добре ти е казала -бори се за детето си ,аз ще добавя -не с неговите методи  Hug Hug Hug.Ти не си комплексарка!

# 9
  • Мнения: 2 617
Може моят отговор да не ти хареса, но това вадене на кирливи ризи в публиюно пространство ми изглежда същото, от което се оплакваш и ти.

# 10
  • Мнения: 2 022
Ти си съвсем в правото си да си бясна. Кристално ясно е, че не става дума за ревност, а за възмущение от тъпото, пиянско поведение на "законния".
Винаги съм била привърженик на откритите неща - имаш нова връзка, приключваш старата (за съжаление при нашата съдебна система това не става бързо - личен горчив опит), казваш всичко на детето, независимо от възрастта му (моето беше на 5 г.) и това е. Много долно и грозно ми се вижда някой да се опитва да манипулира другия - демек, виж ме колко съм харесван, а ти губиш като не ме искаш...
И най-важното: и двамата трябва да пазите детето от подобни "екстремни" преживявания. То няма да се впечатли от факта, че някой друг гушка майка му или баща му - за него е нормално всички да обичат мама и татко, както и то самото го обича. Гадното е, когато около това се създаде излишно напрежение.
Аз не бих дала детето си на баща му. Не знам какви са били твоите мотиви за това пък и не ми е работа да ги знам. Ти сама трябва да прецениш положението и да решиш дали искаш детето ти да е при теб. Не се съобразявай с новия мъж в живота ти: ако той те обича, ще приеме и детето ти. Ако не ... ти си знаеш. А малките деца по презумпция ги дават на майките (освен в много крайни случаи). Та ако си го поискаш, ще можеш да си го вземеш.

С една дума: давай, Леопардче. Докажи, че можеш да убиваш  Wink
(аз бих прегризала гърлото на копелето, а ти?)

# 11
  • Мнения: 1 785
Говорихте ли с мъжа ти след случката?
Каза ли му всичко, което споделяш тук?
Ако не - направи го и му дай да разбере, че не ти е приятно подобен тип отношение. Да си държи гащите затворени пред теб поне.

# 12
  • Мнения: 620
Говорихте ли с мъжа ти след случката?
Каза ли му всичко, което споделяш тук?
Ако не - направи го и му дай да разбере, че не ти е приятно подобен тип отношение. Да си държи гащите затворени пред теб поне.

Не,нямам и намерение,не желая да го виждам или чувам Naughty
Той трябва да е наясно за това.При положение,че си се изложил по този грозен и долнопробен начин,искаш разговор с потърпевшите и отново се излагаш.....май трябва да ти е кристално ясно какво следва,нали. Rolling EyesНе знам един човек на негово място какво може да очаква.   33uu

# 13
  • Мнения: 620
Ти си съвсем в правото си да си бясна. Кристално ясно е, че не става дума за ревност, а за възмущение от тъпото, пиянско поведение на "законния".
Винаги съм била привърженик на откритите неща - имаш нова връзка, приключваш старата (за съжаление при нашата съдебна система това не става бързо - личен горчив опит), казваш всичко на детето, независимо от възрастта му (моето беше на 5 г.) и това е. Много долно и грозно ми се вижда някой да се опитва да манипулира другия - демек, виж ме колко съм харесван, а ти губиш като не ме искаш...
И най-важното: и двамата трябва да пазите детето от подобни "екстремни" преживявания. То няма да се впечатли от факта, че някой друг гушка майка му или баща му - за него е нормално всички да обичат мама и татко, както и то самото го обича. Гадното е, когато около това се създаде излишно напрежение.
Аз не бих дала детето си на баща му. Не знам какви са били твоите мотиви за това пък и не ми е работа да ги знам. Ти сама трябва да прецениш положението и да решиш дали искаш детето ти да е при теб. Не се съобразявай с новия мъж в живота ти: ако той те обича, ще приеме и детето ти. Ако не ... ти си знаеш. А малките деца по презумпция ги дават на майките (освен в много крайни случаи). Та ако си го поискаш, ще можеш да си го вземеш.

С една дума: давай, Леопардче. Докажи, че можеш да убиваш  Wink
(аз бих прегризала гърлото на копелето, а ти?)


Благодаря ти за мнението, Фейче  bouquet
Едвам се въздържам,но не искам да падам на неговото ниво.Просто се пазя от самата себе си в момента.....благородството и отстъпчивостта ми се изчерпаха Rolling Eyes Confused

# 14
  • Мнения: 620
Може моят отговор да не ти хареса, но това вадене на кирливи ризи в публиюно пространство ми изглежда същото, от което се оплакваш и ти.

Може и така да е,но ...."Каквото повикало-такова отвърнало" Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт