препоръчайте ми молив за очи

  • 1 272
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
 Rolling Eyesчерен да се нанася лесно , да не се размазва ,и да се почиства лесно
ама и аз какви изисквания имам. Crazy

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Bourjous, Miss Sporty. Това се сещам в момента, доволна съм от тях. И аз имам същите изисквания като теб!  Hug

# 2
  • Мнения: 372
Bourjois наистина се нанасят лесно и са трайни, но не се махат особено лесно  Wink или поне само с измиващ гел не става...

# 3
  • Мнения: 10
Impala i Rilken. No sushto taka predi mnogo vreme slu4aino vidqh moliv za ochina Dove v edin magazin vsi4ko po 1 lev. Mnogo bqh u4udena(ne bqh vijdala dekorativna kozmetika na Dove), izprobvah go i mnogo mi haresa, cenata mu beshe 2.90 i reshih da si go vzema i sega si go polzvam i sum mnogo dovolna ot nego (nishto che nbeshe ot magazin za 1lev)

# 4
  • Мнения: 108
Impala........супер доволна съм от него и е евтин-2 лв Money

# 5
  • Мнения: 2 229
Аз използвам на Bourjois, 6-7 лева беше и съм доволна, нанася се лесно.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
още един глас за Impala, чудесно съчетание между цена и качество.  Peace

# 7
  • Мнения: 5 577
Impala........супер доволна съм от него и е евтин-2 лв Money

И аз го имам, но не мога да кажа, че е по-добър от Ив Роше - него препоръчвам винаги.

Това е най-черният молив в света, страхотен е - и изпипан.

На Имлапа имам едно - тънкописец ли как се казва незнам?  Embarassed - вместо молив, много по-черно. Към 5 лв. беше и слагам и него, защото молива им сам по себе си не ми е достатъчно черен.

# 8
  • Мнения: 27 524
Аз съм доволна от Голдън Роуз, все него си купувам и за очи и за устни пак от тази марка.

# 9
  • Мнения: 5 241
Аз имам черен молив на Dior, много е мек, лесно се нанася и не се размазва  Peace

# 10
  • Мнения: 515
И аз ползвам само Golden rose и съм много доволна  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Използвам на Манхатън от скоро/по препоръки/,но хич не съм доволна.Ужасно трудно се нанася,ако успее да се нанесе.
Така,че не си купувай такъв.

И аз чакам за отзиви.
Заинтригува ме този на Ив Роше.
Нормален или автоматичен е ,да зная какъв да търся.

Ако не -сигурно ще се спра на Буржоа.

# 12
По принцип не ползвах молив за очи(черен) докато не си взех спиралата на Буржоа,която беше на промоция с молива в комплект.Сега си слагам и съм много доволна,много лесен за нанасяне.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
По принцип не ползвах молив за очи(черен) докато не си взех спиралата на Буржоа,която беше на промоция с молива в комплект.Сега си слагам и съм много доволна,много лесен за нанасяне.
Аз също,моят е тъмно кафяв с леки златисти отблясъци,почти незабележими.Много съм доволна Peace.

# 14
  • Мнения: 661
Seventeen, Essence  и REVLON. Имам и един на BROOKLIN, който също е много хубав и хеч не е скъп - 2,50 лв..

Общи условия

Активация на акаунт