Дали има парфюм с аромат на липа?

  • 15 950
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 328
То, че е добро - добро е, обаче си е аромат на зелена ябълка отвсякъде.
Липа - още едно предложение - Aroma Allegoria Apaisant на Герлен.

# 76
  • София
  • Мнения: 6 954
Има един парфюм на Фере,който мирише много силно на липа.Ако не се лъжа се казва само Джанфранко Фере,но за по-сигурно утре ще проверя и пак ще пиша.Иначе за аромата съм съм сигурна,че е на липа.

Да бе, аз го имам Ферето и се чудя що толкова ми харесва, а той ми напомнял аромат на липи Wink

Моля,уточнете за този ли става въпрос  Thinking   

# 77
  • Мнения: 4 371
То, че е добро - добро е, обаче си е аромат на зелена ябълка отвсякъде.
Или поне не е нищо цветно Mr. Green

# 78
  • Мнения: 4 380
За орхидейните любители...

Известно е че летните лимитки на Опиума са страхотни. Таз годишната е именно орхидейна- OPIUM Orchidée de Chine. Аз нямам търпение да се запозная.

Топ:   мандарин, нероли, бергамот
сърце:   орхидея, жасмин, карамфил
база:   ирис, ванилия, пачули, амбра



# 79
  • Мнения: 3 830
Оуу, колко пъти съм търсила парфюми или есенции с аромат на липа. Една приятелка преди години ми беше дала едно малко шишенце с липова есенция, но свърши отдавна.
Аз обаче открих омекотител на Lenor - Lenor Summer, който има аромат на липа и мирише страхотно. От серията аромотерапия е.
Жалкото е, че почти никъде не мога да го открия.  #Cussing out

# 80
  • София
  • Мнения: 1 732
То, че е добро - добро е, обаче си е аромат на зелена ябълка отвсякъде.
Липа - още едно предложение - Aroma Allegoria Apaisant на Герлен.

Karimma, а това откъде? Google-нах го и почти никъде не излиза, и в ягодка май го няма...
До Париж ли да се експедирам директно? Grinning Grinning

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
обожавам мирса на люляк и в началото на седмицата се сдобих с Люляка на Ив Роше  Peace
/има доста моноаромати, фенка съм  Hug/

иначе орхидея има на Бронли, ама на мен не ми е съвсем по вкуса  Rolling Eyes както и липата по която сте луднали. Определено ще си взема тестер на Диорисимо щом всички сте категорични, че си мирише точно и само на момина сълза.

обичам и зюмбюл обаче не съм срещала чист аромат, а все е в някакви парфюми, които ми идват няколко идеи по-сладникави и тежки  newsm78

# 82
  • Мнения: 17 407

иначе орхидея има на Бронли, ама на мен не ми е съвсем по вкуса  .....

преди малко се напръсках с тестер- мирише ми на онези китайски ароматни пръчици, дето боли глава от тях. И мен не ме кефи хич.

# 83
  • Мнения: 4 380
Още един сравнително нов орхидеен парфюм- Léonard L'Orchidée



начало: бергамот,касис, праскова
сърце: орхидея катлея,индийски жасмин,тубероза
база: кедър, сандал, ванилия

Общи условия

Активация на акаунт