Влюбена съм в Jeep

  • 2 684
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Хич не съм си и мислела, че мога някога да се захласна толкова по детска  1stroller,но уви! Вчера след като ровех и търсех каква количка да купя на Калоян и намерих този модел … 1085;а Jeep. ИзтрещЕх! Има милион и една функции. За мен вече друга нИ същИству'а  smile3538

Чудя се как да си я доставя, в ибей не шипват до тук, а в амейзън не видях.

Какво ще кажете за чудото? Харесва ли ви?

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 08:34 от anche_mamche

# 1
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 708
Наистина е много хубава количката, а и цената и е страхотна. Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Количката е готина и с много екстри. Бебчо ще може да си кара кола. А има и музика. И най- важното - цената е супер  Mr. Green

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честно казано не видях някакви толкова невероятни функции, които ги няма по другите колички (освен музиката и детския волан, които изобщо не са съществени за мен - представям си, ако започне от всяка детска количка да кънти музика Crazy). Не видях да пише дали се обръща кошът или дръжката или детето гледа само в едната посока? За мен това би било от значение, ако имам друго бебе и купя нова количка.
Като изключим музиката и помпащите гуми, моята количка имаше същите функции + кошче за кола.

# 4
  • Мнения: 5 183
Ама каквая е тази "мода" напоследък - 4ерни бебешки коли4ки  Sick

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ама каквая е тази "мода" напоследък - 4ерни бебешки коли4ки  Sick
Аз пък напоследък по улиците виждам много по-весели колички в готини цветове отпреди 2 години. Тогава най-веселото беше не много светло синьо.

# 6
  • Мнения: 5 183
Ама каквая е тази "мода" напоследък - 4ерни бебешки коли4ки  Sick
Аз пък напоследък по улиците виждам много по-весели колички в готини цветове отпреди 2 години. Тогава най-веселото беше не много светло синьо.

Аз съдя по коли4ката, която авторката на темата ни показва, а и по коли4ките, които гледам тук - живея в 4ужбина. Направо ме ужасява липсата на свежи цветове.
Радвам се, 4е поне в родината ни не е така. Не съм си ходила от 4 години.

# 7
  • Мнения: 11 003
Най-обикновенна триколка. Не ми харесва.

# 8
  • Мнения: 4 447
Има я и в светло синьо количката и с червено,това, че е малко по-тъмна не ме притеснява:)А и музиката със слушалки може да се слуша. Би било готино да звучи музика от количката, детски песнички - суперско! Mr. Green Минавам покрай някой и се чува "бански на лалета"  Joy

А колкото до екстите (превеждам съвсем свободно),сигурно някой от вас не са ги прочели и затова са сметнали, че количката е като всички останали:

 Jeep Baby Products JL002-XAD - Jeep Liberty™ Limited Adrenaline Urban Terrain Stroller
Jeep Liberty™ Limited Adrenaline Urban Terrain Stroller със сигурност ще ви убеди, че разходките вече никога няма да бъдат същите. И вие и вашето дете ще харесате Music on the Move® - родителската приставка която може да свири със каквато и да е преносима система (cd,mp3,ipod). Бебешките колички на Jeep® са много функционални и здраво направени, което със сигурност ще хареса на вас и детето ви.

Екстри:

    * Music on the Move® - музикална приставка с две колони, жак и бутон за пускане и спиране
    * 12 инчови помпащи се гуми + помпа
    * Въртящото се предно колело може да бъде заключено
    * Convenient 1-Hand Fold with Padded Brushed Handle (товапризнавам незнам как да преведа)
    * Removable Snack Tray with Dual Cup & Juice Box Holder
    * Музикален детски волан (на батерии),слагащ се върху подвижната табла за ядене
    * Многопоционираща се извита облегалка на седалката, с тефлоново покритие, незадържащо       петна и течности
    * Две махащи се чанти за багаж и кош с огромна вместимост
    * Троен сенник с прозорче и слънцезащитен сенник ( Sunvisor )
    * Две позиции на степенката за крачета
    * Пет степени за регулиране на трудноста (в зависимост от терена)

В един сайт изчетох огромно представяне на количката и много се впечатлих.
Аз не ви убеждавам да си я купувате. Просто споделих, че много съм сеизкефила и мисля,че е едно от най-добрите изделия. Има къде,къде по-малко функционални колички за доста повече пари. Не мислите ли?

 Heart Eyes





# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
    * Music on the Move® - музикална приставка с две колони, жак и бутон за пускане и спиране
    * 12 инчови помпащи се гуми + помпа
    * Въртящото се предно колело може да бъде заключено
    * Convenient 1-Hand Fold with Padded Brushed Handle (товапризнавам незнам как да преведа)
Това е система за сгъване на количката с една ръка с не знам си каква дръжка (предполагам от тия гумените, които са като гъба)
    * Removable Snack Tray with Dual Cup & Juice Box Holder
    * Музикален детски волан (на батерии),слагащ се върху подвижната табла за ядене
    * Многопоционираща се извита облегалка на седалката, с тефлоново покритие, незадържащо       петна и течности
    * Две махащи се чанти за багаж и кош с огромна вместимост
    * Троен сенник с прозорче и слънцезащитен сенник ( Sunvisor )
    * Две позиции на степенката за крачета
    * Пет степени за регулиране на трудноста (в зависимост от терена)
Каква трудност? Crazy регулируем 5-точков колан ще да е това  Wink
Наистина има и супер скъпи колички с никакви екстри, а такава (без музиката и волана), мисля, че можеш да намериш без проблем за същата или дори по-малка сума. Peace
Просто да не те е яд, че точно този Джип не можеш да намериш в БГ.

# 10
  • Мнения: 4 447
    * Music on the Move® - музикална приставка с две колони, жак и бутон за пускане и спиране
    * 12 инчови помпащи се гуми + помпа
    * Въртящото се предно колело може да бъде заключено
    * Convenient 1-Hand Fold with Padded Brushed Handle (товапризнавам незнам как да преведа)
Това е система за сгъване на количката с една ръка с не знам си каква дръжка (предполагам от тия гумените, които са като гъба)
    * Removable Snack Tray with Dual Cup & Juice Box Holder
    * Музикален детски волан (на батерии),слагащ се върху подвижната табла за ядене
    * Многопоционираща се извита облегалка на седалката, с тефлоново покритие, незадържащо       петна и течности
    * Две махащи се чанти за багаж и кош с огромна вместимост
    * Троен сенник с прозорче и слънцезащитен сенник ( Sunvisor )
    * Две позиции на степенката за крачета
    * Пет степени за регулиране на трудноста (в зависимост от терена)
Каква трудност? Crazy регулируем 5-точков колан ще да е това  Wink
Наистина има и супер скъпи колички с никакви екстри, а такава (без музиката и волана), мисля, че можеш да намериш без проблем за същата или дори по-малка сума. Peace
Просто да не те е яд, че точно този Джип не можеш да намериш в БГ.

Ами реших, че е за трудноста в зависимост от терена, защото модела й етакъв, а екстратана английски звучеше така: adjustable 5 point hardness нещо такова Mr. Green

# 11
  • Мнения: 323
Количката е много хубава.Наистина има много екстри ,но мисля че и тези които се предлагат по магазините не са за изхвърляне.

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Хубава е, обаче тез триколки събират ли се в асансьора ? И колко тежи, че съм зле с техните мерки ? newsm78 И да не стане да те набие някой циганин за тая "триколесна уредба"  ooooh!

# 13
  • Мнения: 27 524
Пак не е скъпа, според мен. Тук хубавите колички са над 800-1000 евро  Rolling Eyes
Иначе аз не съм фен на триколките, нещо не са ми удобни, взехме една на Куини, но я продадохме после.

# 14
  • Мнения: 222
Поздравления!И аз съм "маниачка" на JEEP.При мен обаче беше за летен вариант.Комбинираната я взех без много да се замислям,като знаех,че ще е ползвам кратко време.Но като реших вече да купувам лятна доста се порових по нета и открих "моята" количка http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=3989246 Мислих какви ли не варианти за доставка,даже се свързах с някакъв човек които "уж"доставя от щатите,но без резултат.Накрая чрез мои познати които са в Ирландия.Те я поръчаха до Англия,от Англия до Ирландия, от Ир-я до  Б-я.Излезе ми 3,5пъти над продажната цена,но се заслужава.Намериш ли начин да ти я доставят-не се колебаи,но все пак се интересуваи и за краината цена.Пожелавам ти успех и дано скоро да подкараш своя JEEP.На мен ми отне 2 месеца,но всеки ден чакане си заслужава Peace                                 

Общи условия

Активация на акаунт