Въпрос за окосмяването?

  • 2 436
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 3 621
При мен обратно - по време на бременността намаляха космите, но при всеки е различно - хормони  Peace

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Не съм забелязала разлика при мен.

# 17
  • Мнения: 3 695
Не съм забелязала разлика при мен.

# 18
  • Мнения: 2 746
Не се притеснявай, всичко това е от хормони. След раждането ще се оправят нещата.  Peace
При мен доста намаля окосмяването, но пък имах по коремчето.

Нямах разлика, но съм чувала, че при някои се получава. След това ще се махне, не бой се. Помня в дира една мама се оплакваше, че й пораснали много косми на корема  Confused От хормоните е  Peace

И аз съм така, по ръцете и по краката доста намаляха, а ми се появиха по корема Rolling Eyes
С първото дете не съм имала такива проблеми.

# 19
  • Мнения: 7 723
Не съм забелязала разлика при мен.
И аз така  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

И на мен така Peace. Но не се притеснявай, всичко ще се регулира след раждането като си възвърнеш хормоналния баланс.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
И за бях на орангутан  Laughing по време на бременността, после всичко си дойде на мястото.  Wink

# 22
  • Мнения: 2 068
имам косми по корема,  казват че може да е от бадемовото олио с което се мажа Wink

# 23
  • Мнения: 405
По коремчето ми се появиха някакви космалаци, също и на козметик за триъгълника ми се налага да ходя 2 пъти по-често  Embarassed Иначе по ръцете и краката почти не ми растат!  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 677
При едни се увеличава, при други - намалява. Хормони, ко да ги праиш.  Mr. Green
Веднага след раждането ще се оправиш.

# 25
  • Мнения: 2 891
Тестостерон произвеждаш в повече  Mr. Green Така са мъжките майки  Grinning

имам косми по корема,  казват че може да е от бадемовото олио с което се мажа Wink

Тези, дето го казват са много духовити  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 973
CloseНа мен ми се е окосмило пове4ко корем4ето и знам 4е е от хормоните.....та и аз се надявам да се оправи всичко след раждането Peace
и при мен така Peace

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
след като родиш, всичко ще се оправи

# 28
  • Мнения: 46
На мен спряха да ми растат по ръцете и краката, даже под мишниците почти нямам, но за сметка на това по корема ми се появиха.
След раждането очаквам всичко да стане както преди.

Изобщо няма какво да се шашкаш.

# 29
  • Мнения: 482
При мен по краката и ръцете почти не растяха ... ама какви косми съм си отгледала по корема  Shocked Twisted Evil Shocked ... и се чудя да ги епилирам ли (да не стане по-зле историята) или да търся други решения ....

Общи условия

Активация на акаунт