Въпрос за окосмяването?

  • 2 434
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Момичета , забелязахте ли дали по време на бременноста сте се окосмили повечко.Аз имам чувството , че съм се окосмила повече и ми е много гадно и изнервено.  ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 273
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

# 2
  • Мнения: 6 616
След раждането ще се оправиш споко Peace

# 3
  • Мнения: 27 524
Нямах разлика, но съм чувала, че при някои се получава. След това ще се махне, не бой се. Помня в дира една мама се оплакваше, че й пораснали много косми на корема  Confused От хормоните е  Peace

# 4
  • Мнения: 814
 При мен няма разлика, но доколкото знам е от хормоните.

# 5
  • Мнения: 2 035
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

И при мен беше така  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 924
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

И при мен така, но след раждането се "оправих" Tired

# 7
  • Мнения: 11 003
При мен няма промяна - нито повече, нито по-малко.

# 8
  • Bapнa
  • Мнения: 762
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

И при мен беше така  Peace

# 9
  • Мнения: 441
След раждането ще се оправиш споко Peace
-знам го от личен опит  Peace

# 10
  • Мнения: 131
 CloseНа мен ми се е окосмило пове4ко корем4ето и знам 4е е от хормоните.....та и аз се надявам да се оправи всичко след раждането Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се притеснявай, всичко това е от хормони. След раждането ще се оправят нещата.  Peace
При мен доста намаля окосмяването, но пък имах по коремчето.

# 12
  • BG
  • Мнения: 2 217
При мен косъмчетата на корема се увеличиха, но след епилация растежа на новите рязко се забави, така че спокойно - от хормоните е!  Peace

# 13
  • Мнения: 207
Момичета много е гадно, защото не стига, че по коремчето , а и по гърба имам едни мъхчета.Никога не съм била така.Преди въобще нямах косми и затова сега ми е много странно  Tired

# 14
  • Мнения: 4 555
На мен спряха да ми растат по ръцете и краката, даже под мишниците почти нямам, но за сметка на това по корема ми се появиха.
След раждането очаквам всичко да стане както преди.

Изобщо няма какво да се шашкаш.

# 15
  • България
  • Мнения: 3 620
При мен обратно - по време на бременността намаляха космите, но при всеки е различно - хормони  Peace

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Не съм забелязала разлика при мен.

# 17
  • Мнения: 3 695
Не съм забелязала разлика при мен.

# 18
  • Мнения: 2 746
Не се притеснявай, всичко това е от хормони. След раждането ще се оправят нещата.  Peace
При мен доста намаля окосмяването, но пък имах по коремчето.

Нямах разлика, но съм чувала, че при някои се получава. След това ще се махне, не бой се. Помня в дира една мама се оплакваше, че й пораснали много косми на корема  Confused От хормоните е  Peace

И аз съм така, по ръцете и по краката доста намаляха, а ми се появиха по корема Rolling Eyes
С първото дете не съм имала такива проблеми.

# 19
  • Мнения: 7 723
Не съм забелязала разлика при мен.
И аз така  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44

И на мен така Peace. Но не се притеснявай, всичко ще се регулира след раждането като си възвърнеш хормоналния баланс.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 079
И за бях на орангутан  Laughing по време на бременността, после всичко си дойде на мястото.  Wink

# 22
  • Мнения: 2 068
имам косми по корема,  казват че може да е от бадемовото олио с което се мажа Wink

# 23
  • Мнения: 405
По коремчето ми се появиха някакви космалаци, също и на козметик за триъгълника ми се налага да ходя 2 пъти по-често  Embarassed Иначе по ръцете и краката почти не ми растат!  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 677
При едни се увеличава, при други - намалява. Хормони, ко да ги праиш.  Mr. Green
Веднага след раждането ще се оправиш.

# 25
  • Мнения: 2 891
Тестостерон произвеждаш в повече  Mr. Green Така са мъжките майки  Grinning

имам косми по корема,  казват че може да е от бадемовото олио с което се мажа Wink

Тези, дето го казват са много духовити  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 9 973
CloseНа мен ми се е окосмило пове4ко корем4ето и знам 4е е от хормоните.....та и аз се надявам да се оправи всичко след раждането Peace
и при мен така Peace

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
след като родиш, всичко ще се оправи

# 28
  • Мнения: 46
На мен спряха да ми растат по ръцете и краката, даже под мишниците почти нямам, но за сметка на това по корема ми се появиха.
След раждането очаквам всичко да стане както преди.

Изобщо няма какво да се шашкаш.

# 29
  • Мнения: 482
При мен по краката и ръцете почти не растяха ... ама какви косми съм си отгледала по корема  Shocked Twisted Evil Shocked ... и се чудя да ги епилирам ли (да не стане по-зле историята) или да търся други решения ....

# 30
  • Мнения: 344
По време на бременността се бях окосмила повече.Имах косми около пъпа.Почиствах ги с пинсета.Сега след като родих вече нямам.

# 31
  • Мнения: 1 467
При мен нямаше никаква разлика.

# 32
  • Мнения: 2 068
Тестостерон произвеждаш в повече  Mr. Green Така са мъжките майки  Grinning

имам косми по корема,  казват че може да е от бадемовото олио с което се мажа Wink

Тези, дето го казват са много духовити  Mr. Green
нали   newsm47 всичко е от хормоните

# 33
  • Мнения: 374
Определено окосмяването ми се засили по време на бременността, но и не видях да е намаляло вече две години след раждането! Sad

# 34
  • Мнения: 256
Na men mi se pojaviha na korema i tai kato sam mnogo bjala beshe koshmar Close.Doktorat mi kaza,che bilo normalno i njakolko meseca sled rajdaneto shte padnat.Sled kato rodih vednaga gi mahnah i ne rastat slava bogu.

# 35
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
колко време след раждането падат?Вече е изминал почти месец откокто родих,но още съм си космата! #Cussing out

# 36
  • Мнения: 1 733
И аз имах повече косми по корема, но после се оправих.

# 37
  • Мнения: 2 891
колко време след раждането падат?Вече е изминал почти месец откокто родих,но още съм си космата! #Cussing out

Горе долу, за колкото са се появили. На мен ми изчезнаха едновременно с тъмната линия.

# 38
  • Мнения: 2 039
А при мен беше точно обратното. Доста ми намаля окосмяването  newsm44
И при мен  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 621
Имах чувството, че окосмяването по краката ми намаля, но ми се появиха косъмчета по корема ooooh! След известно време нещата се върнаха по старо му Peace

# 40
  • Мнения: 5 362
Да,и аз така съм чувала.
Нямам разлика в окосмяването.

# 41
  • Мнения: 157
Ох, успокоих се - и аз за краката и ръцете не мога да се оплача, ама този мъх по корема е необичаен... Мислех си, че нещо ми става, ама сега разбирам, че е нормално Simple Smile Благодаря, че ви има   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 128
Да,и при мен беше така.
Найстина е доста неприятно.

# 43
  • Мнения: 4 965
Имах чувството, че окосмяването по краката ми намаля, но ми се появиха косъмчета по корема ooooh! След известно време нещата се върнаха по старо му Peace

Същата работа - дори краката за цялата бременност ги правих само 2 или 3 пъти (не беше останало косъмче, а иначе си имам прилично количество  Mr. Green), а на корема ми поникнаха косъмчета по тъмната линия. С изчезването на линията - косъмчетата опадаха, но на краката пак се появиха  Cry.

# 44
  • Мнения: X
От хормоните е. И аз бях така! Сега съм горе-долу нормализирана,но има още какво да се желае!

# 45
  • Мнения: 3 388
По краката рязко намаляха  Grinning, но пък се появиха на някои дриги места  Twisted Evil Хормони!

Общи условия

Активация на акаунт