Д-р Даскалов - Пловдив се мести от Торакс

  • 3 916
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683
Защо ли... Simple Smile  newsm78

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 09:42 от Верити

# 1
  • Мнения: 7 718
Д-р Даскалов си е д-р Даскалов. Добър специалист, независимо къде работи. Laughing

# 2
  • Мнения: 150
хахахаха Joy JoyА това как ще го преживеят някой хора ,който толкова плюха против Минев?? Пък сега Даскалов в неговата клиника ще работи GrinningЕкип Joy Joy

# 3
  • plovdiv
  • Мнения: 519
Не е Селена а Медикус алфа доколкото знам

# 4
  • Мнения: 4 298
Д-р Даскалов ще води консултация и прегледи на пациентки в медицински център Медикус Алфа.
Ще води раждания в "Селена".
Все пак като има бременни пациентки, те трябва да родят някъде, нали така?
Всякакви клюки и инсинуации са неуместни.
Като нямате информация, не говорете глупости поне!

# 5
  • Мнения: 150
Какви глупости???Кой говори глупости??Разбира се ,че трябва да раждат някаде момичетата!И нека е в клиниката за която се исипаха толкова глупости!

# 6
  • Мнения: 1 715
Д-р Даскалов си е д-р Даскалов. Добър специалист, независимо къде работи. Laughing
Какво по-хубаво от това?Няколко добри лекари на куп! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 683
Именно, ще преглежда в Медикус, а ще води раждания в Селена - супер!

# 8
  • Мнения: 4 700
Чух, че юли Ще е в отпуска и чак към края на лятото Ще приема пациентки в Медикус Алфа.  Hug

# 9
  • Мнения: 319
Ами на мен каза, че няма да излиза в отпуск Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 053
здравйте аз сам негова пациентка вчера говорих с него,да вярно е,юли ще почине малко доколкото е възможно и ще се премести в Медикус алфа,а в СЕЛЕНА ще изражда,това е супер,добрия доктор си е добър където и да отиде........даже така е по добре.пойекавам му късмет на новата работа и всв така да помага на жени като нас.

# 11
  • Мнения: 87
Пловдив се мести от Торакс????????????????
Странно,аз не мисля,че д-р Даскалов представлява всички лекари в тази клиника.Ще ви кажа и защо.Пациентка съм на клиниката от много време,още докато там работеше д-р Кунчев-спомням си,че когато  той напусна имаше такива мнения,да но Торакс продължи и без него.
Моят лекар е д-р Шехова- newsm51 newsm51 smile3525НЕВЕРОЯТЕН СПЕЦИАЛИСТ.Докато тя беше в болнични съм минавала прегледи и при д-р Даскалов-наистина много ерудиран лекар,но не мисля,че  е незаменим.Така ,че ми се видя много силно заглавието на темата.Това е!

# 12
  • Мнения: 4 700
Аz мисля, че се има предвид др. Даскалов от Пловдив се мести от Торакс.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт