мнения за количките PEG PEREGO

  • 3 515
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
а какво ще кажете за моделите Уно и Венеция?
И двата не ти ги препоръчвам. Явно се лъжеш по възможността бебето да гледа към теб, защото дръжката се върти - това не е особено важно. А на всичко отгоре  капакът на Пликото се обръща и бебето пак може да гледа към теб. В такъв случай ти препоръчвам модела Праметте, който се "претворява" в зимен кош и е много, много удобен. И Уно-то и Венецията са над 10 кг. Та не си заслужават. иначе Венецията е по-добра от Уно-от. А сега имат и Чентро, която също е страхотна количка

# 16
  • Мнения: 455
...... Сенникът се обръща, така че бебето може да гледа към теб началото. Има и голям избор на цветове Wink
Вчера ми демонстрираха обръщането на сенника на PLIKO P3 COMPLETO в един магазин.  Стори ми се, че има обратен наклон на количката, когато бебето е с лице към майката (т.е. главичката е по-ниско от крачетата). Така ли е???
 Аз лично все още се колебая между PLIKO P3 COMPLETO  и Праметте.  Разликата е 100 лв и 1 кг по- малко в полза на Пликото. Количката ми трябва за новородено...А Чентрото май не е подходяща за малко бебе???

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 472
...... Сенникът се обръща, така че бебето може да гледа към теб началото. Има и голям избор на цветове Wink
Вчера ми демонстрираха обръщането на сенника на PLIKO P3 COMPLETO в един магазин.  Стори ми се, че има обратен наклон на количката, когато бебето е с лице към майката (т.е. главичката е по-ниско от крачетата). Така ли е???
 Аз лично все още се колебая между PLIKO P3 COMPLETO  и Праметте.  Разликата е 100 лв и 1 кг по- малко в полза на Пликото. Количката ми трябва за новородено...А Чентрото май не е подходяща за малко бебе???

Личното ми мнение е, че и трите са подходящи за новородено. Ако държите бебето да е обърнато към вас, най - добрия избор е Праметте.

# 18
  • Мнения: 17 407
Така изглежда, да.  Бебето обаче не е дълго колкото количката, в смисъл главата да е в ниското, а краката на високо. Телцето си му е в тази по- ниската част. Уфф, дано ме разбра.

# 19
  • Мнения: 3 926
Всъщност само изглежда така. А и винаги можеш да го изравниш. Освен това можеш да вземеш портбебе - обикновено, с твърдо дъно и да слагаш бебчето вътре. А ако ми пишеш на лични ще ти разкажа подробно как приготвих моята количка за кумата ми. Наистина стана много добре, но е дълго обяснението.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 966
Наистина така изглежда, аз съм с Прамете. Не мога да си обясня защо така изглежда (и мен ме притесняваше в началото), но в никой случай главата на бебето не е по-ниско от крачетата. Аз съм страшно доволна от количката, все още си я ползваме и ще ми е мъчно за нея  Blush

# 21
  • Мнения: 814
 Аз се бях навила за количка на Чико http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3522 , но цветовете са толкова ужасни, че не може да бъде. За момиче има само тази червената и нищо друго, а тези на  Peg Perego Pliko P3 имат такъв голям избор, че взе все повече да ми харесва. Според вас мамчета коя е по добра от двете?

# 22
  • Мнения: 3 457
ами знам ли аз съм имала и чико сега съм с пег перего-материята ми по -харесва на пег перего,,като сравнявам с на чико тези които са в момента,иначе на моята пик ъп беше много хубава -не беше изкуствена.На една приятелка на чико СТ 0.1 и стана на топчета материята  #Cussing out,абе с две думи за пег перего съм в този момент Peace

# 23
  • Мнения: 3 457
да добавя аз съм с черно със зелено ,а има за момиченце и черно с розово и много други ,които не са  с черно  ако това те притеснява.Моята не я напича-гюрука е направен от двойна материя Peace

# 24
  • Мнения: 4 700
Аз се бях навила за количка на Чико http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3522 , но цветовете са толкова ужасни, че не може да бъде. За момиче има само тази червената и нищо друго, а тези на  Peg Perego Pliko P3 имат такъв голям избор, че взе все повече да ми харесва. Според вас мамчета коя е по добра от двете?

Ами на чико май е малко по тясна от Перегото и zа бебето Ще има по малко място. Поне така ми се стори като ги видях една до друга двете.

# 25
  • Мнения: 2 922
да добавя аз съм с черно със зелено

И аз купих черно / зелено. Страхотен е цветът. Най-хубавият, според мен, от всички.


# 26
  • Мнения: 3 926
Определено съм за Перего Grinning По-лека, по-компактна в сгънато състояние изобщо хубава количка Grinning

# 27
  • Мнения: 814
 А тази черно с розово как ви се струва? Честно казано и черно с зелено ми харесва, но за момиче май ще е по подходяща черно с розово.

# 28
  • Мнения: 2 922
На мен лично не ми допада розовото, а и аз имам момиче  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 457
На мен ми харесва и розовото и зеленото,но сме мъже та просто нямах избор,за да се замисля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт