Корем след секцио

  • 12 957
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 630
Коремът ми все още не е какъвто беше преди да забременея, макар че бях качила 16,5 кг. и като се прибрах от болницата ми бяха останали само 6.
Лохийте спряха след 40-45 дена.
Сексът го възобновихме след като направих преглед на втория месец.
Цикълът ми дойде почти веднага след лохийте, въпреки че бяхме на смесено хранене до 3,5 месеца. Всичко е много индивидуално.

# 16
  • Мнения: 7
малко ще ви развеселя:моят корем си е доста голям и мъжа ми казва че ще ми стои докато малкия проходи,защото ми трябва да си нося детето-аз на корема си го подпирам.иначе се опитвам да го гълтам,правя коремни преси,но нищо-само болка и разочарование.

# 17
  • Мнения: 1 114
Коремът - бавно, но сигурно намалява. Според мен няма да има и година и ще изчезне Laughing
Лохиите - спряха около 40 ден.
Секс - веднага когато спряха.
Цикъл - след като ми спряха лохиите.....Въпреки, че кърмя...

# 18
  • Мнения: 4 621
Корема ми се върна във формата от преди бременността след 2 месеца. Носих колан и правих леки упражнения Peace
Лохиите продължиха 30, 35 дни
Секс на 20 ден с презерватив
Цикъла ми дойде след лохиите Hug

# 19
  • Мнения: 1 919
еи и мен ме вълнува това добре, че сте вие  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 274
Моят корем си го носих,к аот м шести месец една година. Едва след втората гоидна заприличах на нормален човек, но аз и слаба и небременна винаги съ мимала коремче. Диета и упражнения си позволих след като спрях кърменето.

# 21
  • Мнения: 288
На мен корермът ми спадна до края на 1мес,а лохии имах само 10тина дни.За секса не помня точно,някъде 1мес след раждането

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
- мисля че съвсем "като преди раждане" корема никога не става . Тази част - над шева провисва малко или повече, мисля "следоперационна престилка" се наричаше или нещо подобно ...  newsm78

При мен никога не е имало такова провисване. Точно над шева пък кожата ми си е съвсем гладка и опъната.

# 23
  • Мнения: 1 555
Зависи от големината на корема ти по време на бременността, цикълът незнам кога ще ти дойде, когато трябва, а особено като кърмиш би трябвало да е по-късно, но пък не е задължително, а за секса - когато се почувстваш готова и не изпитваш болка, пак е относително във времето !

# 24
  • Мнения: 1 367
Като чета какво са написали майчетата тук за прибирането на корема,се отчайвам.... #Crazy Моят си стои вече пети месец след секциото и не иска да си ходи. Не че съм направила нещо по въпроса де,или време нямам,или когато имим вече съм смъртно уморена...А бях спортна натура...И за това изтръпване-при мен нямаше такова нещо. Докато стояха конците ме болеше,защото ми опъваха,но в секундата,в която ги махната,остана само лек дискомфорт,който изчезна след десетина дни. За секса-като спрат лохиите,няма проблем,ако разбира се,имаш сили за това,и не забравяш да се пазиш от ново забременяване. Моят цикъл дойде около 40 дни след раждането,ведната след спирането на лохиите. Не съм кърмила.

Общи условия

Активация на акаунт