Не, за нищо не съжалявам!

  • 3 099
  • 52
  •   1
Отговори

Анкета

За кого се отнася тази фраза?

Опции:

# 15
  • Мнения: 3 423
Аман от тая пътуваща реклама на Егмонт! Аман!

Извинете за спама! Спомени поне още едно име,
ей-така, от кумова срама, да не бие толко на очи.

# 16
  • Мнения: 5 468
Аман от тая пътуваща реклама на Егмонт! Аман!
Ааа... ти пък искаш хич да не каже момичето за Егмонт нищо Naughty.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Егмонт е една огромна част от живота ми, огромна част от нещата, които са ми се случили в последните четири години са пряко свързани с него. Няма как да не го споменавам отвреме навреме. Все едно вие да не споменавате децата си - просто живота ми е свързан с това издателство.

# 18
  • Мнения: 216
 За всеки който споделя моето мнение 4е лош опит няма - вси4ко е опит и ни у4и:

Спецялен поздрав  love001
http://www.youtube.com/watch?v=sEbgB6X6S5c

# 19
  • Мнения: 1 813
В момента съжалявам страшно много за последната "корекция" в личния ми живот.  Confused

# 20
  • Мнения: 27 524
За щастливите хора ли или за нещастните  е в по-голяма степен присъщ този израз?
Случвало ли ви се е да го казвате?

Присъщ е обикновено за възвишените. Всяко нещо  с времето си е показало дали е било за съжаление или не. Зависи от умствения багаж на носителя на случилото се. Колкото по-малко знаеш, толкова по-щастлив си  Wink
Случвало се е, но не е било на 100 процента вярно. Съжалявам за адски много неща.

# 21
  • usa
  • Мнения: 2 113
не съм сигурна, че е въпрос на щастие или нещастие. по-скоро съм склонна да приема, че е въпрос на самочуствие. аз не съжалявам за минали неща. като трябва да взема решение, обмислям ситуацията, вземам решение и действам по него. нерядко се е оказвало, че това не е било правилното решение или не е било лошо, но е можело и по-добро, но приела веднъж, че съм преценила нещата, че премислила наличната информация и съм определила веднъж кое е правилното в дадената ситуация, избягвам да се хабя да се ядосвам и самосъжалявам за нещо, което не мога да променя. ако се налага, променям решението си, но не се самообвинявам и съжалявам, че ситуацията не се е развила както съм очаквала. може би до този възглед съм стигнала заради съпруга си, който има неприятното качество непрекъснато да се терзае и самосъжалява и като виждам колко ощетява такова поведение, съм решила за себе си, че не искам да съм такава. намирам за излишно да се теоретизира върху нещо, което не може да се промени.

# 22
  • Мнения: 2 161
Докато търсех информация за Едит Пиаф попаднах на един блог, в който авторът беше писал следното:

Non, Je Ne Regrette Rien.  Не, за нищо не съжалявам.
За щастливите хора ли или за нещастните  е в по-голяма степен присъщ този израз?



Замислих се ...
Случвало ли ви се е да го казвате?


Е,казвам го.Но единственият човек,който го е казвал съвсем искрено,сигурно е Едит Пиаф.Поне  историята на живота й го доказва.

# 23
  • Мнения: 3 423
Егмонт е една огромна част от живота ми, огромна част от нещата, които са ми се случили в последните четири години са пряко свързани с него. Няма как да не го споменавам отвреме навреме. Все едно вие да не споменавате децата си - просто живота ми е свързан с това издателство.

Мани, че животът ти бил свързан някакви си
четири години с някакво си там издателство!
Това си е чиста проба реклама.
На мястото на админите бих пратила на това
издателство тарифите за реклама в сайта,
ако разбираш за какво ти говоря.
Всеки от нас има с какво да се похвали, и то
не само за последните четири години, но не
споменава натрапчиво имена. Казах ти по-горе
нещо дружески, споменавай пътьом и други
издателства, та да изглежда по-завоалирано.
Ние ще си знаем да ги прескачаме в четенето.

# 24
  • Мнения: 184
Да, за някои неща съжалявам и то много съжалявам.
Но за повечето неща не съжалявам.
Мисля, че тази фраза повече приляга на тези, които много добре са осмислили живота си, с неговите плюсове и минуси.

# 25
  • Мнения: 11 747
Много трябваше да се замисля,та да измисля нещо за което да съжалявам!Не,че съм толкова горда,просто няма за какво толкова да съжалявам,макар да има някоя и друга дупка.И да съжалявам, и да не съжалявам...,все тая!

# 26
  • Мнения: 4 473
Естествено, че за много неща съжалявам! Повече, за несторените такива.

# 27
  • Мнения: 4 633
Не, не сме.  Зная, че ти се иска 2 в 1 за пореден път , но ще те разочаровам.

По темата: Съжалявам за много неща. Тези, които твърдят че не съжаляват за нищо са ми странни...все едно търсят оправдания за грешките си, които не успяват да си простят.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 958
Има 2-3 неща ,за които съжалявам. Значи не е за нищо. Wink
Но не са кой -знае-колко значими.

По въпроса:
 Могат да НЕ съжаляват и едните , и другите.
Едните, защото са щастливи и преуспели. Нямат за какво.
Другите, защото се самозаблуждават. И се опитват да живеят щастливо, повтаряйки си "Не, за нищо не съжалявам!".
А има едни трети ,които пък постоянно съжаляват и се оплакват...Много е неприятно за околните, а и за тях самите най-вече.

# 29
  • Мнения: 7 100
И да съжалявам, никой няма да живее моя живот. 
Каквото се случило, случило се е. Минало. Живея и продължавам напред.

Общи условия

Активация на акаунт