Нова седмичка ни се усмихва 18.06 - 24.06.2007

  • 3 141
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 183
Това сте съседски и приятелски семейства така ли?

Абе, Ели, направо ме разби.  Party
Ама аз съм си за бой, 4е не обяснявам като хората, а предполагам, 4е вси4ки знаят и помнят как наш Томи от двадесет месе4ен, та до 3,5 год. ходи в едно детско заведение, наре4ено плейцентър, което е малко като детска градина, но с активното у4астие на семейството, най-ве4е майките. Дето ходехме всяка година на лагери и т.н. ... Сети ли се?
Ве4е не сме там, на по разни поводид се събират бивши и настоящи 4ленове.


Калида, какво да ти кажа за нощния памперс...  newsm78 Противоре4иви са мненията. Ние заложихме на метода на нашите родители - да вдигаме детето два-три пъти ве4ер да пишка, после само два пъти и т.н. Междувременно накупихме красиви 4аршафи, готини "батковски" гащи за спане и пижамки. С гордост се хвали на приятеля си в Австралия, 4е има спален комплект с Ме4о Пух, Пиглет, Тигър и Йори, които са толкова "Куул", 4е няма да пишка на тях, както и друг с камиони и коли, и един с ку4ета и коне.  Crazy Все още слагаме пул-апс, но инцидентите са много по-рядко. Ние всъщност много късно подхванахме борбата с нощния памперс. Пусти мързел  Embarassed

БОБИ, как е Гого? 4увате ли се?

Амей4е, къде за4езна?

Тали? Мимка?

Къде сте вси4ки?

ЗВЕЗДИ знам 4е ти е мъка за мама, но ела да си изкажеш мъката при нас. Олеква  Hug

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 12:03 от МАЙКА

# 31
  • Мнения: 5 183
Джорджи мила,
стискам палци на умната ти и амбициозна дъщеря!


# 32
  • Мнения: 5 475
 Hug  bouquetМерси много момичета,
 newsm78  все още не знам каква е със сигурност темата- ще я обяват официално в сайта на Министерството на образованието след 13 часа. Tired
 Изпита е почнал в 8,30 и ще е 6 часа. Crazy
  Утре е втория писмен,на 25- е понеделник е третия и после ще видим на коя дата ще я изтеглят за устния.  Rolling Eyes

Приятен ден на всички!   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 017

Ииии, Джорджи, и аз съм в отбора на палцостискаЩите  Hug  bouquet Ще се справи адаШката, в това съмнение няма  Heart Eyes

МАйчЕ, супер разказ. И снимки гледах  Hug Толкова е слънчЕв твоят син, даже не трябва да се усмихва..с тези големи очички топли  Heart Eyes...А с Гого...ами да, всеки ден говорим. И с баЩа му. Всички казват, чЕ е много пораснал, по голямо детенце е вечЕ, повечЕ мисли, играе игри, които ангажират логика и последователност  Hug Това май и ние тук го стимулираме, играем с него монополи и Settlers of Cattan", i takiwa razni  Crazy А той много си пада по стратегически игри  Simple Smile ИначЕ посикал да му купят тетрадки по математика, и реШава някакви лесни задачки. КАкво Ще прави в предучилиЩната, не знам  ooooh! Поне Ще имаме време да учим езици  Flutter Сега прави планове какво ЩЕ прави на морето, къде Ще рита топка ...
Оох, много оЩе мога да говоря за него, нали се сеЩаШ, че като ми липсва, само ми е в мислите...и в устата  Grinning

Вес, загледах аз линка към конференцията, на която Ще ходиШ в Канадско..Май Ще се окаже, чЕ сме в една област работеЩи, или поне в неЩо близко... Hug Пожелавам ти да не ви минава котка път и да отидете  Heart Eyes

КАлида, добре, чЕ си ти, та да ми кажеШ, чЕ Пепе е пускала снимки..Видях ги  Hug Благодаря.
Пепе, супер са, наистина  Heart Eyes Да си призная, чЕ поразгледох и от другите, да видя малките, а и теб  Heart Eyes Много хубави неЩица и личица си запечатала  Hug

Ел, давай, почни го отведнъж режима, опитай се да издържиШ 2 3 седмици, и после Ще си стане естествено  Hug Поне при мене така...

Оставям ви, сладурки, за сега  Heart Eyes
Много  Hug  bouquet Hug  bouquet

Звезде, усмихни ни се, де  Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 34
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Привет, мами!   bouquet

Ралфиета, къде се губиш? Много работа или странични ангажименти?  Wink

Зайченце, успокоихте ли се, че малкия няма да ви бие, ако го запишете на джудо?  Mr. Green

Джорджия, успех на дъщеря ти днес и утре! Независимо от оценката, важното е тя да е доволна от себе си и представянето си! Hug

Мамо Б, това е специалността на съпруга ми, не моята Laughing. Аз съм един обикновен филолог-информатик, че и недоучил, на всичкото отгоре hahaha. А за такива събития като конгресите или екскурзии, съм преводач, екскурзовод, плановик и какво ли още не. Само представям плановете, разписанията и цените. А съпруга плаща.  Joy Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 1 526
Ехо!!!
След 2 часа летим!
Още притотвям багажа  Shocked.
А бандата е строена пред вратата и напира да тръгва...
Смях...
Едва ли ще се вестна в близките 2 седмици.
Вчера ми пратиха мейл разпределен по дни и часове къде, какво ще правим.
Ама има ентусиасти. Затова обичам да си ходя - близките и приятелите...
Хайде, поддържайте огъня.
Майче, да го схрускаш Томито!!!!!
Поздрави на всички   bouquet

# 36
  • Мнения: 5 183
Ех, Тали, много с ерадвам за вас.
И се вълнувам ... и си мисля за предстоящото наше пътуване ... И нямам търпение ве4е ....  Heart Eyes После много снимки да ни покажеш, моля те, моля те, моля те!!!!  Praynig Не съм си била в родината от 4 години.  Rolling Eyes

Калида, пропуснах в предния си постинг да ти отговоря за организаторите на Матарики. Да, това са същите хора - маор и австралийка, от италиански произход, с 4иято щерка Томи има снимки от лагера - ровят с пръ4ки в една локва  Crazy И на тези снимки я има - тя е с розово поло, маорски одежди и брада, разбира се, най-мургавата.
А Руми не съм я 4увала.

Боби, къде на море ще ходи Гого? Хубаво е 4е такъв умник расте, като мама. Да ти кажа, моят Томи също си пада от съвсем малък по мисловните занимания, игрите, които изискват концентрация, логи4еско мислене... Никога не заЛюБИ ПУшКИ, САБИ, КАМИОНИ ... А ИМАМЕ доста такива подарени. ТАКА СИ СЕДЯТ НОВИ. Решихме да ги дарим на плейцентъра, а 4аст от тях на детската градина, в която е сега.

Звездиииииииииии, не тъжи, а ела при нас!!!  Heart Eyes

Джорджи, с вас сме!!!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:03 от МАЙКА

# 37
  • Мнения: 2 959
Джорджа, много късмет на Борянката й пожелавам. Повече спокойствие и по- малко нерви, високият резултат в кърпа й е вързан.
...нали се опитвам (от време ан време поне) да се храня здравословно...
Мамо Б, много скромно се представяш. Според мен Ти не само се опитваш, ами доста добре се справяш със здравословният режим- хранене- богато на плодове и зеленчуци, риба, чайчета, спорт, само стреса и работата май Ти идват в повече, но при Теб това си е страст/ май и други са на моето мнение като си спомням успешната визуализация на Елито за Теб/. А на морето Гого с Теб ли ще бъде или само с Тати?
Тали Дан, дано сте имали лек полет. Приятно изкарване в БГ Ти желая!
...Настръхвам, като видя босо, гологлаво бебе в коли4ка, по леки дрешки, а майката с ботуши, шапка и яке...
Майка, и аз това няма да успея да го разбера колкото и да се мъча да схвана логиката. Винаги съм си мислела че настинката започва от крачетата. А Ти за ходенето до БГ отпуска ли ще взимаш от работата?
...за такива събития ...Само представям плановете, разписанията и цените...
Пътешественичке, да Ти кажа доста добре се справяш с таз длъжност, толкова местенца сте обиколили досега. А до морето ще стигнете ли с Франчи и Жорко?
Зайченце, поздравления за малкият плувец- победител. Сега остава и Чумби да се включи с новина от джудото. Как минаха заплануваните партита?
Мамо Щтрумпф, а за колко време планираш престой в БГ?
Ралфиетко, не завършихте ли вече училище, не раздадохте ли вече дипломите?
Звездна Мамо, как сте с Ерик?

Хубав нов ден Ви желая!

# 38
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Минавам само да пожелая успех на Боряна на Джорджа.
Мамо Б, очаквам развръзка Simple Smile
Ние сме почти здрави, само бухаме на 4 гласа.

# 39
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Добро утро   bouquet
Джорджа присъединявам се и аз към групата на палчетата fingerscrossed късмет Flowers Four Leaf Clover- другото си го имате Wink
Майка - ама вие наистина сте пораснали много, вече прилича на един малък мъж, пу пу Heart Eyes някой спомена по-горе за очичките ами горко им на момите там при вас Whistling Снимките ми бяха много интересни, както и малкото ти разказче Hug Като споменахте боси крачета, горе долу до колко падат температурите сега при вас, а сняг вали ли, или е още рано newsm78
И аз от време на време разчиствам играчките на Алекс и ги давам в детската ясла, много ми се учудват и радват де. Но явно не е практика тук поне в нашата ясла Thinking Като свалихме и нощния памперс ми остана около 1 пакет памперси и аз им го отнесох(от това винаги имат нужда) и учителката като ме видя, чак ахна това за първи път ми се случва казва Joy
 Мамче Б предполагам, че си права за режима. Но определено имам трудности от има няма 1 год Mr. Green да спазвам каквито и да е диетки. Трудно устоявам на манджите на мама, пък и храната е по- вкусна като цяло.Знаеш за какво говоря  Wink Гледам да и се наслаждавам пълноценно Blush то си и личи де Joy
Калиада-Паисий Heart Eyes как успяваш да отговориш винаги на всички ни, аз винаги позабравям по някого(моля да бъда извинена за което Embarassed)Страшна си ей Grinning
Изследванията на дребния са добри, което е добре. Но въпреки това реших да приключим с детската поне до септември. Имат сборни групи, пък и той много ми боледува покрай тази детска. Та ще го оставя баба му да го гледа лятото, малко да позаякне Mr. Green(ей тези глезотийки като помощ от страна на бабите ми липсваха в странство, но пък и това е нож с две остриета Tired)
Как е малката ти принцеса? Вие ходите ли на детска или още ти си я гледаш? Имате ли планове за почивка някъде лятото?
Маймунка къде се изгуби фотумско приятелче?  HugНашенският въздух добре ти се отразява Wink
Тали Дан лек и безпроблемен полет ти желая newsm52
Кита 99 с пожелания за песни на 2 и после само на един глас :-да се оправяте със здраве както казва баба ми Laughing
Вес  newsm78 защо не отвориш едно туристическо бюро, всички тук ще сме ти клиенти, видяхме вече, че много добре се справяш Laughing

Много дълго стана Blush
Успешен ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Джорджи, успех на Борянка  Peace

Тали, как мина пътуването?  Hug

Майка, а кога е при вас лятната вакавция-имам впредвид 4е ако е сега е по-скоро зимна?

Мамо Б, май не си поглеждаш 4есто кутията  Wink   Heart Eyes

Ел, наистина ли де4ицата толкова 4есто се разболяват в яслите и градините? А аз си мислех да пускам Смърфа за 2 месеца  newsm78 И в Бг няколко приятели ми казаха 4е спират техните дребосъци заради болести  Thinking

Калидка, прибираме се за 2 месеца и половина   bouquet

Кита, бързо оздравяване!

# 41
  • Мнения: 1 017


Добро утро (набързичКо) и от мен  Hug

МамчЕ Щрумф, отговорих  Hug
Ките, днес Ще ти пиШа  Heart Eyes
Калида, само с тати си Ще ходи Гого на море, с мен беШе в Мадейра, сега им е ред по мъжки  Heart Eyes
Ел, много ти се радвам на дългите постове (хич не са дълги според мен всъЩност  Grinning). А за манджите те разбирам...Истина е, чЕ като си отида в България ям за три като мен, обачЕ пък отслабвам ()винаги съм 2 кг по малко от колкото тук  newsm78). Това според мен се дължи на по топлото време, и на някакав климатична особеност. Ама оЩе не съм реШила точно каква е причината  Hug
Талиииии, не бях те засичАла по форума от токова време  Hug В Бг ли си заминахте?? Където и да сте, весело прекарване  Hug
МАйчЕ, да ти кажа ние чЕ сме "мисловни" добре, обачЕ пуШките, пръчките и роботи са ни първи в игрите  ooooh! Сега в градината имам над 10 пръчки събирани за мечове от ексурзиите дето си правим, или донесени от детската градина. Ако ти кажа, чЕ от Мадейра носихме бамбукоподобна ("няма друга такава пръчка на света, мамо") пръчка/меч в куфара, няма да ми повярваШ  сигурно  ooooh! И не ми позволява да ги изхвърля  Crazy ИзобЩо...
Вес, няма лоШо. Щом организацията на пътуването е достатъчна да ходиШ с половинката, давай, организирай, пък ние пак може да се среЩнем на някоя конференция  Wink

Хайде, милички, до скоро  Hug (тук утре е почивен ден, и са ме подгонили едни срокове... Tired)

# 42
  • Мнения: X
хехе, mama B, споко, моят е почти на 11 и още ми трупа пръчки
наскоро хвърлях една колекция тайно, и пак ми се сърди и си събра нови

Тали, лек път и приятна ваканция и от нас

ние пътуваме на 02 юли

mama B, нощта официално е от 23.30 до 2.20, ама си е светло като ден, само слънцето го няма
и спането е трудно
днес нали е най-дългият ден, ще снима посред нощ да видите за какво става реч
книга можеш да четеш без проблем (или вестник ако искаш)
лампи не палим

утре тук ще празнуват midsommar и как се запасяват с алкохол не е истина
такива са пияндета, ужас

а аз винаги пълнея в БГ
ето миналата година се върнах с 3 кг отгоре, въпреки че бях предимно на плодове и салати
ама за мен май си е нормално, аз съм си дебела ако се храня като нормален човек
само ако гладувам изглеждам горе-долу добре
даже фитнеса не помага
вече 3 месеца се бъхтя, чувствам се добре, стегнах се отвсякъде, в добра форма съм, а нито кантарът мърда, нито дрехите са станали големи
та май без глад няма да стане отново (то и аз напълнях след неуспешна бременност миналата година - нещо много странно, след като с Криси свалих 5 кг в началото и все ми се караха на консултации)

ама няма да им се дам

иначе да ви се похваля - купих нови бански за мъжете, и разбира се не забравих себе си - страхотен на Триумф - син, на маргарити
исках и оранжев от същата серия, ама август на разпродажбите

смо дано ни остане време да идем до морето за 5 дена
ако не - тук, има страхотен плаж, малко ни е далече, но става
малко и чисто заливче
само дето има водорасли, а аз съм много гнуслива

звезди, какво стана с теб, оправи ли се

# 43
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Мамче Смърф, мога да кажа, че наистина поне при нас детето се разболява доста често ooooh!. Значи докато живеехме в странство като цяло боледуваше по-малко, но и общуваше по-малко с деца(не е ходил на ясла). Пуснах го за първи път на детска късно по Бг стандартите на 1.8- 1.9м. и от тогава често ми боледува. Спасявам положението с хомеопатия и свестен доктор. Казаха ми, че до 1год 1,5 год от започването на градината ще е така докато придобие имунитет newsm78 ще видим. Не знам как е при другите майчета, но аз не давам имуностимулатори и други такива, въпреки че тук е масова практика.
Ти прецени, пусни го ако искаш виж как ще е ако не,  имаш алтернатива предполагам Thinking За мен е важно да е сред деца Grinning

Поздрави Ели

# 44
  • Мнения: 382
Привет мацки!Аз се излагам с писането тук,но пък винаги когато имам възможност ви чета.
Joel комшо,защо смени ника? newsm12 Ааа ние ще ви изпреварим със заминаването за БГ летим на 30.06 newsm44
Майка,аз съм работила в бургаския театър и не съм чувала за такава актриса дето дъщеря и да е в НЗ smile3506Таз девойка нещо бърка май,но сега като се прибера и ще отида да си видя колегите ще се поинтересувам(може пък и аз да не знам)
При нас е учудващо топло.Дори норвежците казват,че не е типично newsm78 Но аз съм много щастлива от това.Малчо свършва днес у-ще и една седмица ще се занимаваме двамцата,но с какво нямам идея smile3503
Калида,благодаря,че не си ме забравила HugНе нямам мигрена.Просто се препичам на двора като гущер и не ми остава много време за писане тук  grinning039
Ами това е от нас.Приятен и слънчев ден  love001

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 10:57 от Бебинщайн

Общи условия

Активация на акаунт