как "изтривате" умората от лицето си

  • 857
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,  Simple Smile
 искам да разбера как се борите с тъмните кръгове под очите от недоспиване, с цялостното уморено изражение на лицето, всички бръчици, които се появяват тогава.
Тази сутрин се погледнах в огледалото и се стреснах чак. Много изморен и избледнял вид имах.
Дайте съвет как да се преборя с това, но нека да пропуснем фон дьо тен , пудра и такива, защото лятото е кофти за тях, а и кожата мие податлива на пъпчасване от тези неща
Благодаря предварително Simple Smile

 П.С. Май обърках темата без да искам, Моля да бъде изместена във форум "Красива мама", че се намесих в диетите. Ако не е проблем разира се Embarassed

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 09:33 от Nelly*

# 1
  • Мнения: 2 099
Ами според мен първо трябва да си вземеш по-добър крем за очите /има такива, които са специално за тъмни кръгове/ и да го поставяш сутрин и вечер под очите си и върху мимическите бръчици около устата, също така много добре действа особенно през лятото впръскване на малко термална вода на лицето и шията- сутрин и вечер /ще се почувстваш освежена/.

# 2
  • Мнения: 3 036
Нели,
Чувала съм, че може да се използват зелените чайчета.След като ги изполваш за пиене, пликчетата слагаш във фризера.Сутрин ги поставяш върху очите.

# 3
  • Мнения: 552
Повече сън и компреси на очите преди лягане. Важно е и да подбереш правилно крем за около очите. Освен торбичката чай, може да се ползва и резен краставица
Успех  newsm10

# 4
  • Мнения: 2 959
...как се борите с тъмните кръгове под очите от недоспиване, с цялостното уморено изражение на лицето, всички бръчици, които се появяват тогава...
Нелли*, на Твоята възраст не е ли раничко за бръчки?! За мен при умора, недоспиване, решението е само едно почивка, релаксация, сън. А за тъмните кръгове/ сигурна ли си че са от умора и недоспиване?!/ ми помагат краставичени кръгчета, замразени пакетчета чай, или просто студени компреси повече течности. Успех Ти желая в редуцирането на белезите, Ти си млада и все още нещата могат да се коригират с пълноценна почивкa.

# 5
Не знам дали ми е рано за бръчки, но пнякога имам чувството, че конкурирам баба си в тази област. Или просто измореният вид ме залъгва... За краставички и аз знам, явно има ефект щом казвате.  Simple Smile Ще опитам.  Благодаря ви
А попитах, защото не винаги имам време да се наспя добре и винаги си личи, а тези тъмни кръгове, с какъвто и грим да се замазват - пак са там....

# 6
  • Мнения: 2 959
...а тези тъмни кръгове, с какъвто и грим да се замазват - пак са там...
Nelly*, точно това ми беше мисълта и на мен! Според мен имаш нужда от почивка, от повече течности, от здравословна храна и най- вече от спиране на цигарите. Знам че е доста трудно за младо и амбициозно създание като Теб да си отдели малко повече лично време в името на здравето, но ако го направиш може и голямата Ти мечта да се сбъдне, красива Търновке! Дори и при най- стегнатият режим на смени пак можеш да го направиш. Успех отново и реализация на исканото чудо Ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт