д-р Ригов - диетолог

  • 75 449
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Това са филтър пакетчета чай от коприва .Продават се в магазините или в аптеките , където се продават билкови продукти - насипни или пакетирани.Предпочитам пакетирани / в пакетчета, защото после не се налага да прецеждаш чая / .ВНИМАНИЕ - зеленият чай е обикновен ,а не от оня САНИЕ / май тъй се казваше / за отслабване,защото нали се сещаш,ако си го пила,какво ще стане.То от този също се отслабва,но действието му е "по-меко".Аз обикновено си купувам пакетирани чайове на БИОПРОГРАМА -има ги по магазините и аптеките.

# 16
  • Мнения: 516
Момичета-а-а,на разтоварващ режим съм.Има ли и други?Отивам да си направя чая.......

# 17
  • Мнения: 138
Момичета-а-а,на разтоварващ режим съм.Има ли и други?Отивам да си направя чая.......

Аз все още си чакам режима мила, но се надявам от утре да вляза в час, че вече умирам от нетърпение... Чакам си и кантарче (кухненско) за отмерване на порциите и... НАЧАЛО!!! Само да устискам, че като се знам колко съм сладокусна...

# 18
  • Мнения: 516
Не знам дали има някакво "чудо" , с което можем да отслабнем.Аз съм пробвала какво ли не.  След това се заричах повече да не посягам към нищо друго ,но не можех да устоя на поредната реклама,или по-точно май исках да отслабна без лишения от храна...Обаче таково чудо "нема". Когато почнах режима на д-р Ригов "чудото" се получи,но и при него има ограничения.След 3 месеца реших малко да поотпусна - бяхме на ваканция,всеки си похапва,пийва и т.н..С една дума зарязах режима / затова в началото ти писах стига да го спазваш - няма да съжеляваш / Казах си ,че ще после ще направя нещо,но "нещото" позакъсня...Междувременно пробвах пак какво ли не...резултатът е плачевен за мен .НО осъзнах,че трябва да се върна към режима на доктора.От началото на седмицата реших да  го съчетая и с точковата диета.Днес съм на разтоварващ режим,трябваше с това да почна,но бях изпуснала дните.МНОГО се зарадвах,   когато видях,че има други интересуващи се за доктора.Надявам се с теб да се подкрепяме.    Тази сутрин,в кварталното кафене,с кафето ми поднесоха и следното "късметче"   :

  "  ЗА ПЛАХИЯ И КОЛЕБАЕЩИЯ СЕ ,ВСИЧКО Е НЕВЪЗМОЖНО,ЗАЩОТО МУ ИЗГЛЕЖДА ТАКА " 

                                                                                     Сър Уолтър Скот

Казах си повече никакви колебания - хващам се за режима на доктора като удавник за сламка.

Надявам се и на твоята подкрепа,а аз ти пожелавам търпение и успех - учи се от моята грешка!!!

                  ЧУДОТО СИ ГО ПРАВИМ САМИТЕ НИЕ !

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 21:10 от mamce

# 19
  • Мнения: 138
Дааа... И моят режим дойде... Ако изям всичко направо ще се пръсна! Остава да измисля как да си сготвя нещата вкусно! Та в неделя започвам и аз! Дано нещата се получат!

# 20
  • Мнения: 516
Дааа... И моят режим дойде... Ако изям всичко направо ще се пръсна! Остава да измисля как да си сготвя нещата вкусно! Та в неделя започвам и аз! Дано нещата се получат!


Радвам се за теб.Ще има да си споделяме.Е,не се изяжда всичко,а избираш менюто,което ти допада или това,за което разполагаш с продукти.Важното е първите дни да издържиш,а после всичко ще се нареди.Устискай,не се отказвай и не се махай от ТЕМАТА - и на мен ми трябва подкрепа.Да се похваля - от вчерашното разтоварване съм с - 1 кг.Ще продължа днес и утре. Готвенето предимно е на пара,задушено,печено или на скара. У С П Е Х !!! Ч А О !

# 21
  • София
  • Мнения: 587
Няма отказване... Сега тъкмо забърках Гювеч и го метнах във фурната... След малко ще омета една купа череши и ще дойде време за обед... Аз резултати ще мога да дам чак след няколко дни... Сподели при теб как върви отслабването... с каква скорост отслабва?!?

(незнаеща съм, но влязох с другия ник по погрешка - извини ме)

# 22
  • Мнения: 516
Няма отказване... Сега тъкмо забърках Гювеч и го метнах във фурната... След малко ще омета една купа череши и ще дойде време за обед... Аз резултати ще мога да дам чак след няколко дни... Сподели при теб как върви отслабването... с каква скорост отслабва?!?

(незнаеща съм, но влязох с другия ник по погрешка - извини ме)

    Здравей!На теб не ти ли назначи разтоварващ режим?Да на си почнала дирекно със седмичния - не че не можеш и така.А как върви...ами посбутваме някак,но като видя,че кантарът показва с -  си казвам ОК - продължаваме...То отслабването при всеки е различно,особено ако се съчетае и със спорт,става супер.Ти много ли имаш за сваляне ? По принцип,така съм чувала де,по-пълните сваляли по повечко.За 2 дена с разтоварването съм      - 1.5кг . За днес ще се претегля утре.От утре почвам и седмичния режим - вариант след разтоварващия.ЧАО ! Отивам за обяда си.

# 23
  • София
  • Мнения: 587
Не зная какво точно имаш предвид под разтоварващ режим... на мен ми назначи 14 дневен режим... След това ще има смяна (струма ми се)... За сега се чувствам страхотно - хапвам си прилично, не съм гладна, но и не преяждам, а и  smile3550 вече е по-добре...

Резултати за сега не следя... а ти удържаш ли фронта?

# 24
  • Мнения: 1 817
Иснтересна тема! Ще я следя с интерес! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 663
някоя ще напише ли нейният режим на хранене, продължителност и евентуално отслабване.  bouquet

# 26
  • Мнения: 516
Здравей, ZiMA ! Радвам се ,че се интересуваш от темата.Ние сме отслабващи с режима на д-р Ригов - диетолог .Общо взето си споделяме това-онова,но и се подкрепяме.



      ИМАЛИ И ДРУГИ ОТСЛАБВАЩИ ПРИ Д-Р РИГОВ ??? МОЛЯ,СПОДЕЛЯЙТЕ !!!



NEZNAESHTA , разтоварващият / прочистващият / режим е онзи , който го описах на предната страница - провежда се в  петък,събота и неделя :
    
   ПЕТЪК - цял ден на сокове /ако не можеш - хапваш и салатка /
  
   СЪБОТА - сокчета + салатка за обяд и вечеря

   НЕДЕЛЯ - сокчета + салатка и зеленч.супа за обяд и вечеря



 Т о в а   е  за прочистване на организма.Отслабва се между 2-3кг.На мен първо това ми назначи -  имам много за сваляне. Режимът се повтаря през две седмици.

Е , при теб може да е друго - нали уж са индивидуални програмите. Пък може при следващите
срещи да ти назначи друго. То и аз имам допълнения към дневния / седмичния / режим.

Днес нещо не ми се яде - на половин салатка / на обяд/, 2 кафета и сокчета съм.Дори не си направих зеленч.супа - дали стомахчето ми свиква на по-малко храна,или е заради жегата ?
Ще ми се да е първото.Мале-е-е,как го писах "стомахче" - та то си е направо стомашище.

            У д ъ р ж а й    ф р о н т а ! З а  да  у д ъ р ж а  и  а з .

# 27
  • Мнения: 516
някоя ще напише ли нейният режим на хранене, продължителност и евентуално отслабване.  bouquet


Здравей!Режимът е индивидуален.Назначава ти го след изследвания и консултация какви храни предпочиташ.Моят е много е дълъг - около 30-тина стр , за 14 дена с по 2 варианта на хранене- преди и след провеждане на разтоварващ режим / описан горе / + няколко      менюта.Отслабването - то си е индивидуално.Важното е че си под лекарско наблюдение,че не гладуваш.

# 28
  • Мнения: 138
Ето ме и мен отново... Аз нямах разтоварващи дни като теб... имам 14 дневна програма за сега, пък после ще видим... Сега не оставам гладна и съм основно на зеленчуци приготвени по различен начин (начините са ми описани от д-р Ригов). Бях качила 1.5 кг. за една седмица, но само с един негов ден и вече ги няма... Ще видим какво ще стане нататък... Липсва ми сиренцето към зеленчуците, но за сега се опитвам да го преживея... и си спазвам програмата стриктно! В момента съм болна и в лекарствата, които пия за първа помощ има захар, но се надявам да не ми навреди много...

mamce при теб как върви?

# 29
  • Мнения: 516
Privet ! Izvinayvay,ama kompa ne ste da prevkluci na kirilitsa. Radvam se za teb . Pri men sasto e OK. Sega otiwam da si hapna guveca. C A O !!!


    S   - 2,3kg sam

Общи условия

Активация на акаунт