Въпрос към самотните мамчета

  • 2 967
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 493
Писах в тая тема как съм се справила с този въпрос, но знаете ли колко бях очудена от себе си след като постъпих супер странно /без да мога сега да си обясня защо така постъпих  newsm78/.
Днес сутринта на улицата срещам една позната, която не съм виждала от няколко години - и започват едни въпроси - Как си, Какво правиш, Къде работиш, Как е детето, Колко голяма стана, - и аз отговарям чинно - добре съм и т.н. На въпроса - как е мъжът ти? - отговарям - Добре е. Къде работи сега? - Оговарям в частна фирма, и на въпроса - Как се разбирате сега? - отговарям Прекрасно? и т.н. - като през цялото време нещо ме спря да й кажа, че с мъжът когото тя познава - като мой мъж - нямам от години нищо общо а и говоря за човек когото тя не познава. Не съм я излъгала но не й казах и истината в прав текст - просто финно я заблудих. Сега седя и се чудя - защо не й казах, по-скоро ми е интересно какво ме спря да й кажа - изгоних ония боклук и сега имам страхотен човек до себе си.
Ужасих се от себе си - дали не е започнало да ми пука за хорското мнение  newsm78

# 31
  • Мнения: 581
Едва ли е заради хорското мнение. По - скоро не ти се обяснява какво, защо и как. Не мога да разбера хората, които непрестанно питат за личния живот на човека. В крайна сметка ако искаш ще кажеш, а ако искаш не. Избора си е личен. И мен преди време една позната, дори не добра позната ме попита къде е таткото и с какво се занимава - а аз казах работи по чужбина. Изобщо не е поради причината "какво ще си помисли", а просто не ми се говори по този въпрос. Или поне не с нея.

# 32
  • Мнения: 911
dioni,

Не, не ти е започнало да ти пука от хорското мнение - не разсъждавай така. Постъпила си инстинктивно правилно - какво има да й обясняваш на улицата кога и с кого си се разделила, на всичко отгоре казваш, че тя не го познава. Разбирам да са били съученици, да я мислиш, ама така...я не се коси! Все едно аз да бях заобяснявала на попа като пита за името на бащата, докато четеше молитвата на погачата, че БНД си е бил камшика и не знае кога е родена дъщеря му - що да клатя иконите по стените?! Няма какво да им се обясняваме на любопитните познати.

Аз от късния си пубертет се ползвам от един мъдър похват (изпитан в периода, когато дресирах родителите си) - колкото по-малко информация имат, толкова по-вероятно е да не си добавят измислици и да се шашкат излишно. А пък за личния си живот най-малко има какво да им се отчиташ на случайни минувачи  Peace

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 21:43 от trayana

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Благодаря  newsm51, но снимката е много малка.

Гледам, че Миши вече е в аватара!   bouquet

# 34
  • Мнения: 95
Благодаря  newsm51, но снимката е много малка.

Гледам, че Миши вече е в аватара!   bouquet
Доста се измъчих с размера, но се получи. Благодаря

# 35
  • Мнения: 515
Писах в тая тема как съм се справила с този въпрос, но знаете ли колко бях очудена от себе си след като постъпих супер странно /без да мога сега да си обясня защо така постъпих  newsm78/.
Днес сутринта на улицата срещам една позната, която не съм виждала от няколко години - и започват едни въпроси - Как си, Какво правиш, Къде работиш, Как е детето, Колко голяма стана, - и аз отговарям чинно - добре съм и т.н. На въпроса - как е мъжът ти? - отговарям - Добре е. Къде работи сега? - Оговарям в частна фирма, и на въпроса - Как се разбирате сега? - отговарям Прекрасно? и т.н. - като през цялото време нещо ме спря да й кажа, че с мъжът когото тя познава - като мой мъж - нямам от години нищо общо а и говоря за човек когото тя не познава. Не съм я излъгала но не й казах и истината в прав текст - просто финно я заблудих. Сега седя и се чудя - защо не й казах, по-скоро ми е интересно какво ме спря да й кажа - изгоних ония боклук и сега имам страхотен човек до себе си.
Ужасих се от себе си - дали не е започнало да ми пука за хорското мнение  newsm78
ХАхахахахахаххааха и на мен ми се слу4и това,много се смях после,а познатата ми по късно ми се обади да ме пита защо съм я излъгала.Казах и че не съм-човека за който тя ме пита не е съпруга ми ,а един прекрасен мъж ,който ми върна вярата в мъжете и взаимоотношенията между двама души.не съм я излъгала ,тя изкаше да знае как е мъжа ми,а не как е бившия ми мъж!!!!!! smile3521

Общи условия

Активация на акаунт