Любими книги за деца от съвременни български автори

  • 19 768
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 091
Някой чел ли я е тази?
http://www.buybgbooks.com/bupriszanapc.html

Струва ли си да се вземе?
Блажка, ти нали до САЩ поръчва? newsm78

# 61
  • Мнения: 3 491

Блажка, ти нали до САЩ поръчва? newsm78
Да, доставката е също от САЩ, не от България.

# 62
  • Мнения: 7 091
Супер! Мерси много!

# 63
  • Мнения: 3 491
А, няма защо! Трябва да имаш обаче акаунт в Paypal, транзакцията с кредитната карта минава от там.

# 64
  • Мнения: 7 091
А, няма защо! Трябва да имаш обаче акаунт в Paypal, транзакцията с кредитната карта минава от там.

Да, имам, няма проблеми за това,мерси! Peace

# 65
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Любими  и все още са ми романите за деца на Е. Кестнер- "Двойната Лодхен" ; "Антон и Точица"; "Малкият мъж" и цялата поредица. Те са за по-големи деца, но все пак са класика.

# 66
  • Мнения: 7 091
Любими  и все още са ми романите за деца на Е. Кестнер- "Двойната Лодхен" ; "Антон и Точица"; "Малкият мъж" и цялата поредица. Те са за по-големи деца, но все пак са класика.

Alvera, Ерих Кестнер, колкото и да го харесвам, не се квалифицира за СЪВРЕМЕНЕН БЪЛГАРСКИ автор май. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 367
Щях да пиша за Анини приказки на Цанев,но видях че е обсъждана вече.Моят опит 2 години по-късно е все така -, пробвахме "Патиланско царство" наскоро-мъка една,бабата го бие че счупил каната ,той вика по цяло село-иди обяснявай. "Хитър Петър" ми скъса нервите,абсурд да повторя.
Сега имам задачка да чета на бг,каквото и да е,само език да е-списанията имат голям успех,бърборино,мечо пух,принцеси едни-героите са им познати,има задачки,шарения цари и вниманието им се задържа.
Инак морал и пр които ние учехме от приказки (което сега си мисля им е и една от основните роли) обсъждаме с познати им тук герои/книги/игри/случки.

# 68
  • Мнения: 1 909
Да ви развеселя с една съвсем прясна случка:

На гости в България, разхождат се из парка майка ми и сина ми и тя го пита, "ти имаше ли шапка, да не сме я загубили", при което младежът закачливо отговаря: "имаше ли Гюро глава, нямаше ли" - цитат от "Умник Гюро и умници другари" ("Чичо Пейо" на Елин Пелин - по неизвестни причини и до днес любимата книга на сина ми)

Общи условия

Активация на акаунт