малко ми е чудно

  • 1 356
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 490
Не си мисли, че в столицата е голямата работа  Laughing

В 9-та седмица видяха сърдечен ритъм на дъщеря ми с обикновен коремен, стар ехограф.

В 11-та пък в Майчин дом с вагинален ми казаха, че не съм бременна, така че не се разкарвай напразно ...

# 16
  • Мнения: 1 273
................................
В 11-та пък в Майчин дом с вагинален ми казаха, че не съм бременна, така че не се разкарвай напразно ...

Е това просто ме уби ooooh!

Иначе на мен ми пуснаха сърчицето да го чуя в 8-9г.с . Но щом лекаря ти казва, че всичко е наред не виждам смисъл да се разкарваш до тук. Ела евентуално за феталната морфология  Peace

Лека и безпроблемна бременност Hug

# 17
  • Мнения: 1 467
И аз чух сърцето на бебето си в седмата седмица. Е, на снимката приличаше на бобено зърно:)

# 18
  • Мнения: 131
Не се притеснявай-аз го чух в 10г.с....но със сегашните апаратури и разнообразни възможности-често объркват нас бременните.Мисля дори 4е е погрешно да се сравняваме една друга-жалко е 4е на един ехограф и двама специалисти да гледат-сигурна съм 4е доста различни неща ще видят.
 Peace
Успокй се-няма страшно...преди дори и това не са имали на разположение- и пак всичко е минавало нормално

# 19
  • Мнения: 502
разрових си бележника, където пазим всички ехографски снимки от нашта буболечка - в края на 6г.с. съм видяла и чула сърчицето при моята гинеколожка
усещането е незабравимо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт