Липсват ли магазини във Варна

  • 2 301
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 635
Липсват ли детски магазини във Варна , магазин със всякакви стоки за бебчовци, ако смятате че има нужда къде да е той ?

# 1
  • Мнения: 1 353
Липсват ли детски магазини във Варна , магазин със всякакви стоки за бебчовци, ако смятате че има нужда къде да е той ?
Не се заяждам но въпросът ти звучи така,че все едно ако кажем къде липсва и веднага ще съдействаш за неговото построяване Thinking

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами в района на Палах център (до ХЕИ) и цветният квартал не съм виждала.Борса за бебешки неща няма и в кв."Младост"Ако ще сториш нещо мои личен съвет е да се оривнтираш около детските кухни.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Липсват ли детски магазини във Варна , магазин със всякакви стоки за бебчовци, ако смятате че има нужда къде да е той ?
Не се заяждам но въпросът ти звучи така,че все едно ако кажем къде липсва и веднага ще съдействаш за неговото построяване Thinking

Може пък темата  да е маркетингово проучване на пазара  newsm78

ПП: Нямам поглед, не мога да кажа.  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 23:38 от ikoseva

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Няма лошо  от едно проучване .
По темата : В  центъра , по точно  Нептун - Хуманитарната.  Лично аз незнам да има в близост.

# 5
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Хм, то магазини много, само пари да имаш

# 6
  • Мнения: 635
Естествено е че имам такава идея за магазин, защото аз лично като обикалям виждам , че избора не е толкова голям , или по точно казано няма събрани на едно място различни марки предлагани стоки и се налага дълго обикаляне !!!

# 7
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Тя идеята хубава, ама за такъв магазин бая площ ще трябва, за да може да има от всичко

# 8
  • Мнения: 635
Калима - май си права  Sad, и е доста скъпо !?

# 9
  • Мнения: 676
То и аз имах тази идея, но си нямаш идея колко пари трябват - работи се през много малък процент печалба поне за храните, а и дрехи и играчки като заредиш става страшно.Бях проучила всички фирми за пюрета и млека, бях си изрязала етикетите от дрехите - това е жива хамалогия.Смятах-смятах и накрая се отказах.

# 10
  • Мнения: 8 769
Според мен няма нито един нормален магазин за детски стоки, в който да има богат избор от всичко.
Магазинчета безброй, повечето пълни с турски стоки. Sick
Къде са българските облекла, например?
Хиполенд-хубав магазин, огромна площ и .... изключително беден избор.

# 11
  • Мнения: 2 922
Няма лошо  от едно проучване .
По темата : В  центъра , по точно  Нептун - Хуманитарната.  Лично аз незнам да има в близост.


Има - в началото на Дрин.  Много добре е заредено магазинчето. Мики се казваше май - не помня. И още едно за дрехи има - на Бенковска до мокетите.

Около ХЕИ наистина няма нищо.
Но пък Чаталджа е наблизо.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Около ХЕИ може и да няма, но ако се качите по-нагоре в Цветния а и в Левски има детски магазинчета.

# 13
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Около ХЕИ може и да няма, но ако се качите по-нагоре в Цветния а и в Левски има детски магазинчета.

И на Роза, и на Дубровник има, а и базар Левски не е далеч

# 14
  • Мнения: 2 922
И на Роза, и на Дубровник има, а и базар Левски не е далеч

На Дубровник какъв магазин има  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт