За първите обувчици

  • 1 051
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
я да ви попитам кога обухте за първи път обувчици или т.н. буйки и кой номер за каква възраст отговаря  newsm78

сина ми е наа почти 4 месеца и се чудя дали може да му обуя едни "цвички" Laughing с формата на кецове много съм ги харесала и му стават номер 15-17 пише има малко място на пръстите около 1 см но не му падат,не че има нужда сега от тях но пък е много готин като не е само по чорапки ,но ако може да са вредни на тази възраст по добре  не Naughty
а и за колко време ги израстват на тази възраст ,чудя се дали си струва само за един месец обувчици Crossing Arms ама и аз да си имам проблема де ooooh! но пък ми е любопитно ако още е много рано кога му идва времето и за това newsm78

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На 9 месеца с буйки, а на почти 11 със сандалки! Буйките бяха най-малкия номер- ако не се лъжа 16/17, а сандалките са 20-ти номер!

# 2
  • Мнения: 9 903
за кеф можеш да му ги обуеш, да. Няма да навреди, но дано не спарват - в тези жеги най-добре бос  Peace

# 3
  • Мнения: 1 427
На 10 месеца обух аз. В тези жеги не виждам смисъл...

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Обух на дъщеря ми обувки,когато беше на 4-5 месеца/септември-октомври м.г/ Peace
Не виждам смисъл сега да му обуваш каквото и да било на тези жеги!

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Сложих му обувки когато започна да седи в количката, но беше март месец, все още студено.В тези жеги е излишно да му запаряваш краката, но не пречи да му се насладиш как изглежда с обувки.

# 6
  • Мнения: 4 621
Първите буйки и сложих на 5-6 месеца,най вече за красота Hug

# 7
  • Мнения: 2 891
В тази жега, да му сложиш обувки, когато не са му нужни си е каприз. Купи едни нови за себе си и ще ти мине мерака  Wink

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 10:16 от jj okocha

# 8
  • Мнения: 653
В тази жега, да му сложиш обувки когато не са му нужни си е каприз. Купи едни нови за себе си и ще ти мине мерака  Wink
абсолютно съм съгласна, Марин и сега си седи в количката бос, обувам го само ако ще ходи

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Босо, къде в тая жега с кецове! Я си се представи ти да се обуеш със затворени обувки!

Буйки се слагат като го качиш на проходилка или бънджи, като за проходилката не са задължителни.

Дъщеря ми като прохождаше й обувах обувки само като ще ходи, иначе в количката - боса!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 522
За първи път и обух обувки на 2-3 месеца, но те бяха декоративни, не за ходене, а и тогава беше студено. Иначе смислени буйки, тоест за прохождане и взих на 8 месеца, но и сега ги слагам много рядко, в къщи и в количката е боса. Ако имаш голямо желание слагай обувка, на практика не би могла да му навредиш по някакъв начин, дали ще бъде с терлици, пантофи или цвичките, които си харесала е все едно, но момичетата преди мен са прави, в този сезон най-добре е босо да стои детето.

# 11
  • Мнения: 5 362
Сложих му обувки когато започна да седи в количката, но беше март месец, все още студено.В тези жеги е излишно да му запаряваш краката, но не пречи да му се насладиш как изглежда с обувки.
И ние бяхме така.
В тази горещина наистина е по-добре да е бос.

# 12
  • София
  • Мнения: 368
Аз обух на Влади декоративни обувчици към 5-ия месец. Много е сладък с тях и има съвсем завършен вид - облечен и обут. Но сега е топло и даже и декоративни сандалки не съм му купила, защото смятам че няма смисъл. Но вземи едни за вечер, просто за да му се порадваш на детето с мънички обувчици  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 273
Аз взех обувчици към четвъртия месец. Те са за декорация един вид. в момента му ги слагам само вечер ако сме навън, иначе през деня е бос  Peace

# 14
  • Мнения: 315
Слагай ги вечер, като има комари и сте навън Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт