На колко години родихте първото си дете / започнахте с бебеправенето?

  • 12 923
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
Родих сина си на 24 години. Отдадох се изцяло на най-великото изживяване - да бъда майка! Години наред не съм мислила за второ дете. Сага съм на 33, а синът ми е на 10 год. От преди около две години започнах да се замислям за второ детенце. От декември месец работим усилено по въпроса. Страшно много искам отново да гушкам едно сладко пухкаво бебенце.Дано скоро се сбъдне мечтата ми. Praynig Hug Дай боже всекиму това щастие. Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 626
Забременях на 29г. и трябваше да родя дин месец преди да навърша 30,но съдбата ми бе друга................
Сега съм вече на 30 и опитваме отново.

# 17
  • Мнения: 2 336
Аз забременях на 17 без да съм опитвала. Съдба. Сега пак съм бременна, но вървя вече към 25.
Моят съвет е: Давайте навреме, за да не ви изненада времето.

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз бях на 20г когато започнахме опитите, забременях на 21г и живот и здраве ще родя на 22г  Peace

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
След 10 месечни опити забременях на 26 г.,родих на 27г.

# 20
  • Мнения: 42
На 25 срещнах съпруга си не след дълго решихме, че искаме бебе и на следващият месец вече бях бременна  Embarassed а слет 9 месеца резултатът е налице - два броя baby_neutral baby_neutral

# 21
  • Мнения: 8 242
На 23 - стана си от раз  Mr. Green Родих на 24

# 22
  • Мнения: 117
Аз съм на 28 и от няколко месеца опитваме за бебче. Сигурна съм, че съвсем скоро ще стане  Praynig
И двамата с приятеля ми страшно много го искаме.  Мисля, че това е най-важното да се вземе решение за бебе- да си с точния човек. Никога досега не съм си си помисляла за дете, а сега чак не мога да се позная колко го искам. И двамата много го искаме. И двамата сме на 28 г.

# 23
  • Мнения: 256
На 24 години родих синът си.От 3 -4 месеца усилено  работим за второ детенце, защото няма нищо по-хубаво от децата.Надявам се скоро да стане химията.

# 24
  • Мнения: 4 915
На 27 години когато бях,  решихме, че искаме вече дете и задействахме по въпроса.
Успяхме след 3 години.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 555
На 22 г. си направихме бебка, на 23г. (или по-рано) живот и здраве ще родя.

Ние много отдавна искахме бебе (всъщност 2 наведнъж Mr. Green), но аз трябваше да реша. Все пак уча, известен период не бях в България, после започнах да работя. Пък приятелят ми е на 31г. има хубава работа, утвърдил се е, така че всичко зависеше от мен. Пазихме се, пазихме се и един път бях болна и повърнах малко след като си бях изпила противозачатъчните, после пък забравих едно....и хем ме беше страх, хем тайно се надявах да съм забременяла. И тогава решихме, че ако правим бебе ще го правим, както трябва и резултатът не закъсня.

Така че забременях в не много подходящ момент, ще ми бъде трудно след като малката фъстъчка се роди, но пък съм сигурна, че заради нея с всичко ще се справя.  Hug

# 26
  • Мнения: 307
Забременях на 24 год., октомври навърших 25 и декември принцесата ми беше налице!:)
За протокола - Бебето стана за 6 месеца опити.  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз станах майка един месец преди да навърша 27 год.бях готова.

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Почувствах желание да имам дете едва Flutter след като станах на 28г.Забременях от раз.

# 29
  • Мнения: 1 925
Почнах с бебеправенето на 21 и родих на 22. Peace

Общи условия

Активация на акаунт