Лятото дойде, Габровчето ще се пече

  • 13 332
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте,
аз се подвизавам в Габрово от няколко месеца за лятото и исках да ви питам очаква ли скоро лекция на 9 месеца, че не всичките ги пишат на сайта и на каква тема ако знаете.

Поздрави

# 286
  • Мнения: 123
конкретна дата за лекция не са споменали, но със сигурност казаха , че ще има през месец Септември Peace

# 287
  • Мнения: 123
Дени, вие сте медийни звезди. Видях статията в списание " Моето дете". И двамата с Гого сте много сладки на снимката .

# 288
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Дени, вие сте медийни звезди. Видях статията в списание " Моето дете". И двамата с Гого сте много сладки на снимката .

# 289
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
МЕРСИ!

# 290
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Чакам новата тема, че да се изкажа за детските градини.

# 291
  • Мнения: 11 003
Чакам новата тема, че да се изкажа за детските градини.

Интересува ме едно нещо, свързано с градините. Като пусна темата, ще питам Mr. Green

# 292
  • Мнения: 631
Кое е това списание "Моето дете" Дени вие имате ли го
мен има ли ме за да го търся

# 293
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Кое е това списание "Моето дете" Дени вие имате ли го
мен има ли ме за да го търся
В списание "Моето дете" ме има със статия за кърменето навън. Не са онези кърмачески снимки. То има и електронен вариант:
www.spisania.rozali.com/moeto-dete.html

# 294
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Здравейте момичета,
понеже още няма нова тема,ще пиша тук.Много ми липсва Габрово и понеже обещах да се отбивам понякога и тук, сега го правя.Тук са невероятни горещини и планината определено ми липсва.Алекс расте и ми поднася все нови изненади(бебешки умения).Не съм разглеждала снимки от темата,видях само аватара на Гигилче и че Рая толкова е пораснала и снимките са много хубави,особено тази с пръстчето.Целувки от нас и до скоро.

# 295
  • Мнения: 11 003
Заповядайте в новата тема Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219204.0

Общи условия

Активация на акаунт