За и против печенето по монокини??

  • 50 348
  • 785
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 302
По принцип и на мен  разликите в тена не ми харесват, но нещо ме е срам да се пусна на обществено място по монокини

# 46
  • Мнения: 8 999
Определено съм против и не защото имам някакви морални задръжки, а защото излагането на гърдите на слънце и особено на ареолата около зърното е опасно. Разликата можете да избегнете и като ползвате горнище без презрамки или като се печете без горнище за много кратко време и то в ранните сутрешни или късните следобедни часове.

Само да вметна, че не съм чувала за трикотаж, който не допуска ултравиолетовите лъчи до кожата - дори и с бански, гърдите ви са изложени на опасното облъчване, не се самозалъгвайте, че сутиените ви спасяват от това. В този смисъл един добър слънцезащитен лосион с висок УВ фактор на защита върши по-добра работа.

# 47
  • Мнения: 208
Определено съм против и не защото имам някакви морални задръжки, а защото излагането на гърдите на слънце и особено на ареолата около зърното е опасно. Разликата можете да избегнете и като ползвате горнище без презрамки или като се печете без горнище за много кратко време и то в ранните сутрешни или късните следобедни часове.

Само да вметна, че не съм чувала за трикотаж, който не допуска ултравиолетовите лъчи до кожата - дори и с бански, гърдите ви са изложени на опасното облъчване, не се самозалъгвайте, че сутиените ви спасяват от това. В този смисъл един добър слънцезащитен лосион с висок УВ фактор на защита върши по-добра работа.
Да личи си ,че не следиш модата на банските  Mr. Green Не са от трикотаж. Качествените материи наиситна спират УВ лъчите - но все пак не говорим за евтини бански, а за наистина качествени материи и височки цени.

# 48
  • DE
  • Мнения: 967
Против съм. Много е вредно. Пробвала съм веднъж - зърната ми се подуха страхотно! Close

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Определено съм против и не защото имам някакви морални задръжки, а защото излагането на гърдите на слънце и особено на ареолата около зърното е опасно. Разликата можете да избегнете и като ползвате горнище без презрамки или като се печете без горнище за много кратко време и то в ранните сутрешни или късните следобедни часове.

Само да вметна, че не съм чувала за трикотаж, който не допуска ултравиолетовите лъчи до кожата - дори и с бански, гърдите ви са изложени на опасното облъчване, не се самозалъгвайте, че сутиените ви спасяват от това. В този смисъл един добър слънцезащитен лосион с висок УВ фактор на защита върши по-добра работа.
Да личи си ,че не следиш модата на банските  Mr. Green Не са от трикотаж. Качествените материи наиситна спират УВ лъчите - но все пак не говорим за евтини бански, а за наистина качествени материи и височки цени.
Ако банските не спират ултравиолетовите лъчи защо не почерняваме, а остават бели петна? newsm78

# 50
  • Мнения: 1 547
Да живеят монокините!  Crazy

По отношение на тена, ненавиждам няколко неща - цели бански, горнища на бански, солариуми, автобронзанти и фактори 10, 20, 120... Нищо не може да се сравни с равномерния, натурален слънчев загар  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 258
Определено съм против и не защото имам някакви морални задръжки, а защото излагането на гърдите на слънце и особено на ареолата около зърното е опасно. Разликата можете да избегнете и като ползвате горнище без презрамки или като се печете без горнище за много кратко време и то в ранните сутрешни или късните следобедни часове.

Само да вметна, че не съм чувала за трикотаж, който не допуска ултравиолетовите лъчи до кожата - дори и с бански, гърдите ви са изложени на опасното облъчване, не се самозалъгвайте, че сутиените ви спасяват от това. В този смисъл един добър слънцезащитен лосион с висок УВ фактор на защита върши по-добра работа.
Да личи си ,че не следиш модата на банските  Mr. Green Не са от трикотаж. Качествените материи наиситна спират УВ лъчите - но все пак не говорим за евтини бански, а за наистина качествени материи и височки цени.
Ако банските не спират ултравиолетовите лъчи защо не почерняваме, а остават бели петна? newsm78


Ако си спомням добре, почерняването се дължи на UWA-лъчите, а UWB, които са по-вредните, проникват дори през дрехите.

Пека се по бански, цял или от две части.

# 52
  • Мнения: 278
Аз съм ЗА монокини, също заради разликата. Не че ми остава много време за плаж, но все пак като мога и нудистки посещавам. Имам и цял бански, но го ползвам за плуване.

# 53
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
За тези, които твърдят, всичко зависи от естетиката - да ви кажа честно един бански няма да скрие кой знае какво, а и това не бива да спира хората да се порадват на малко свобода без дрехи. Не стига, че цяла година се увиват от горе до долу.   Аз като не приличам на фотомодел, какво - да не ходя на плаж за грозя гледката ли?

За събличането -  имам предвид на специално предназначените за това места, а не да се събличат където им падне.

А колкото до слънцето - за мен то е еднакво вредно и по голото дупе с бански-прашки и по голото дупе без бански-прашки.

# 54
  • Мнения: 674
За тези, които твърдят, всичко зависи от естетиката - да ви кажа честно един бански няма да скрие кой знае какво, а и това не бива да спира хората да се порадват на малко свобода без дрехи. Не стига, че цяла година се увиват от горе до долу.   Аз като не приличам на фотомодел, какво - да не ходя на плаж за грозя гледката ли?

За събличането -  имам предвид на специално предназначените за това места, а не да се събличат където им падне.

А колкото до слънцето - за мен то е еднакво вредно и по голото дупе с бански-прашки и по голото дупе без бански-прашки.

Абсолютно съм съгласна!!! Peace Peace Peace

# 55
  • Мнения: 2 270
Аз лично се пека с горнище, но на който му харесва да се пече без - въпрос на личен избор!
Не съм против!

# 56
  • Мнения: 1 612
С долнище и горнище.

# 57
  • Мнения: 502
без долнище и без горнище  Peace
нямам нищо в повече или по-малко от останалите,  така че не виждам какво да крия или какво ще скрият другите от мен, което да не съм виждала  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 576
Против:
1. е вредно
2. не е естетично да тичаш след дете по голи цици
3. няма да ми е приятно мъжката половина от семейните ни приятели да ме гледат гола................  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 46 489
За себе си- против, просто не ми е комфортно да съм без бански.

За другите- ако искат и голи да ходят  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт