Супите от детските кухни ?

  • 1 520
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 366
От скоро сме на кухня,но се чудя кога давате супата и по принцип цялата ли си я изяжда детето?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Аз,я давам за вечеря/20.00/,а тя е два пръстта така,че цялата си я изяжда Peace

# 2
  • Мнения: 1 207
Педито ми каза,че когато започне да не му стига пюрето тогава се дава супичката.И двете за обяд #Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
В началото когато тръгна на кухня, давах половината супа + второто за обяд. Другата половина я давах или преди следобедната закуска, или преди вечерята.
Бяха толкова вкусни..... нямаше начин да ги изхвърлям.  Laughing

# 4
  • Мнения: 91
На нас педиатърката ни каза да сме последователни. Ако давам супа да е само и единствено вечер преди ядене. колкото изяде толкова. Когато се налагаше дохранвах с  АМ.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
При нас супата един ден е постна, един ден  - с месо. По тази причина я давам по различно време - ако е постна е за вечеря, ако е с месо - на обяд. На обяд винаги изяжда и десерта от кухнята.

Ако давам супа да е само и единствено вечер преди ядене.

Това много ме учудва. Какво значи "супа преди ядене", нали самата супа е храна, да не е някакво лекарство newsm78

тя е два пръстта така,че цялата си я изяжда Peace

Как така 2 пръста? Не е ли 200 грама. Поне при нас 1-во, 2-ро и 3-то са все по 200 гр

# 6
  • Мнения: 3 205
За вечеря плюс каквото си поиска от нашите яденета - вечер ядем всички заедно. Количеството на супата е около 150гр.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 366

Как така 2 пръста? Не е ли 200 грама. Поне при нас 1-во, 2-ро и 3-то са все по 200 гр
И при нас е така и ако дам половината супа и после не иска пюрето,защото супите са гъстички и вкусни.

# 8
  • Мнения: 5 362
За обяд.Да,цялата си я изяждаше.

тя е два пръстта така,че цялата си я изяжда Peace

Как така 2 пръста? Не е ли 200 грама. Поне при нас 1-во, 2-ро и 3-то са все по 200 гр
При нас е 100 гр супата,а другите 2 яденета са по 200 гр.
Отговарям ти вместо Сиска,защото и аз съм от Търново Wink

# 9
  • Мнения: 4 621
За вечеря Peace

# 10
  • Мнения: 3 500
На обед давам малко повече от половината супа и също толкова от основното ястие. Вечер давам АМ. Десерта го давам следобед като стане от сън.

# 11
  • Мнения: 7 947
Аз давам супата за вечеря - по-леката храна е по-добра за вечеря според мен! Само че добавям средината на половин филия хляб и малко кисело мляко и бебчо си я изяжда с апетит! А второто ядене от кухнята /аз взимам от една ясла/ му го давам на обяд с плодов сок за десерт

# 12
  • Мнения: 1 157
Аз я давам за вечеря с мекото на 1 филия хляб мойта много ги харесва хапваси всичко от кухнята

# 13
  • Мнения: 1 157
Аз я давам за вечеря с мекото на 1 филия хляб мойта много ги харесва хапваси всичко от кухнята

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Половината супа /100 грама/ и цялото второ си ги изяжда на обяд. Десертът следобяд, а останалата супа вечер.

Общи условия

Активация на акаунт