Отговори
# 300
  • Мнения: 861
Привет, момичета!  bouquet

Днес е петък и последния ми работен ден. В страхотно настроение съм, въпреки мрачното време. Но дано да се оправи за утре, че да си облека новия бански  Praynig. Явно се оказа добра мотивация, защото изкарах успешно и безпроблемно 4 дни на плодчета, днес мисля да направя и пети. Ох, откога не съм виждала втората цифра на кантара да показва 0  Laughing. Пак съм 50  newsm44. Миранди, тук ли си още? Моля те  Praynig, кажи как да ги задържа. То е ясно при мен, че само от плодове отслабвам, ама не мога така да карам непрекъснато. Не ми е за пръв път и знам, че сега каквото и да хапна ще ми се лепне  Sad. Как да се захраня?
Шарли, ти доста дълго издържа без никакви нарушения. Просто ти е било време да отпуснеш за малко  action032. Ани, тези събирания по женски са чудесни, именно когато прекалиш с питие или сладолед. Имах една приятелка, с която си прекарвахме супер  lalalala, но замина да живее във Варна. Ех, как ми липсва...
Много е слабо присъствието в темичката тези дни  Crossing Arms. Всички са или много ангажирани или много активно почиват. Аз не съм решила дали и кога ще заминавам някъде така че и през отпуската ще ви навестявам.  Hug
Тъкмо да публикувам и Алекс се появи. Много добре знам, че правя глупости с тия плодове, ама като друго не помага  Rolling Eyes. Какви добавки имаш предвид? Никак не съм наясно с тия неща?  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 2 724
Реге ,по аптеките има натурални добавки, попитай  там, но отиди в голяма аптека, това са пресовани натурални продукти, на всекипродукт си има подробно обяснение за какво е. Ако редуваш плодовете със зеленчуци ,ще бъде по добре, също включи покълнали семена ,те не са калорични ,а дават на организма достатъчно хранителни вещества, вкл.  белтъчини ,които на теб ти липсват ,ако се храниш само с плодове. Има готови, в консервни кутии, но ако сама си ги приготвяш, е по- добре  Hug.

# 302
  • Мнения: 338
Здравейте, момичета wavey
Напоследък имам много работа и влизам набързо да ви изчета, даже и затова нямам време  Cry
Добре дошли на новите  Hug
Да се похвалв: Бавно и славно аз започнах да отслабвам. Вече съм 3кг по-лека newsm44
Алекс, снимките са страхотни. Не съм се и съмнявала, че децата няма да се справят. Браво на тях smile3501
Мине, поздравления за свалените килограмчета  bouquet
Регенце, дано времето се оправи! Ох, завиждам ти благородно за моренцето Embarassed
Калида, как си? Дана как е?
Искам да питам тази рецепта разделна ли е?(Ох, кога ли ще се науча кое е рзделно и кое не newsm78 Embarassed Embarassed)
Плодов мус с банани
Продукти:
1 л прясно мляко,
1 1/2 к. ч. грис,
1 ч ч захар,
3 банана,
1 ванилия

Приготвяне:
След като заври, към млякото се прибавя захарта, след това гриса на тънка струйка при непрекъснато бъркане.
След като се посгъсти се прибавят ванилията и бананите, разбърква се още малко и десертът е готов. Разпределя се в чаши или купички.
Много е вкусно! Опитайте!
Лек ден желая на всички Hug  love001 newsm51

# 303
  • Мнения: 1 254
здравейте раделни момичета
Не мога да се похваля че спазвам стриктно РХ, но от както съм при вас поне се ограничавам. Опитвам се да обуздая този зверски апетит и мисля че успявам. Като си помисля вие как стриктно си спазвате нещата и някакси ми минава желанието да посегна за още. Чувствам се някакси виновна, че не спазвам както трябва принципите. Надявам сев малко по малко и това да стане.
Довечера ще имаме гости но смятам че няма да е проблем комбинацията свинска пържокла с салатка домати и краствици. Може ли да сложа мъъъничко сиренце? Много ли е кофти? Така го обичам а май трябва да се яде самостоятелно, нали?

Вчера ми дойде МЦ и за моя огромна изненада-вместо да задържам кг, те спадат. Кантарчето отчете 68,600 тази сутрин?!  smile3521 newsm44 много странно, не че се оплаквам де  ама нали всички задържате/качвате кг  и аз се бях настроила така.
Миранди, здравей и тук миличка! И приятно изкарване на почивчицата, като се върнеш с нови сили продължаваме борбата!
Реге, доколкото разбрах имаш 4 деца и успяваш да си 50 кг?!! Моите поздравления. Съвсем честно казано си мислех че това е невъзможно, но ти си живо доказателство за противното. БРАВО! Каква е тайната ти?
Шарли , Извинете, не разбрах за какви тестове говорите-нещо за храните ли е?
Дими, ориз със зеленчуци на фурна (от тези замразените). става страхотно. Ориз с доматки, гъста супа от спанак и ориз (ммм) също мисля че може!
Мише, честито закилцата
Лек и успешен ден на всички !


# 304
  • Мнения: 861
Реге, доколкото разбрах имаш 4 деца и успяваш да си 50 кг?!! Моите поздравления. Съвсем честно казано си мислех че това е невъзможно, но ти си живо доказателство за противното. БРАВО! Каква е тайната ти?

Миличка, не си разбрала правилно, не 4 а 2 деца имам. Говорех, че ще бъдем на почивка с 4 деца, защото имах предвид и племенниците. Благодаря за комплиментите, но са съжаление аз не съм пример за подражание. Тези кг ги поддържам предимно с глад  Embarassed, просто друг начин при мен няма. От години през деня не ям друго освен плодове, а вечер салата + още нещичко. Напоследък това нещичко (сирене и кашкавал, обикновено), обаче взе да ми се лепи, та затова последните дни съм само на плодове. Лошото е, че след тези ограничения веднъж седмично волята ми не издържа и хапвам нещо, дето не трябва. Година и 8 месеца спазвам РХ и бях много доволна, че не гладувам (ядях и хляб, картофи, ядки), а поддържам идеалното за мен тегло от около 49-50 кг. Причината за лишенията ми напоследък е, че просто взе да не ми действа или незнам какво се обърка, но качих 3-4 кг, с които се боря от края на есента. Така че ти засега си карай на РХ без да взимаш пример от мен, а слушай другите момичета, които не са така крайни. А като ти останат 2-3 кг за сваляне тогава се налага да ограничиш храната. А за сиренцето с доматките и краставичките става, ама не и с пържолката  Naughty.
Привет, Мише! Да са ти честити новите килограмчета!

# 305
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Мише мусът сигурно наистина е много вкусен, но за съжаление не е разделен. Общо взето и четерите му съставки се бият помежду си. Мис Каприз става дума за тестове за поносимост на даден индивид към всички видове храни. Нещо подобно на онези с кръвните групи, т.е. какво можеш да ядеш без да дебелееш. Теста е индивидуален, взима се кръв от конкретния човек и се тестува.

# 306
  • Мнения: 6 461
Дими, ориз със зеленчуци на фурна (от тези замразените). става страхотно. Ориз с доматки, гъста супа от спанак и ориз (ммм) също мисля че може!
Благодаря ти Peace

# 307
  • София
  • Мнения: 570
Здравейте!
Много работа имам напоследък и не ми остава време да пиша, само ви прочитам набързо, докато пия кафе. Confused
ReGe, защо след плодовите дни не си направиш захранване. Аз го виждам така:
1 ден - обяд таратор, вечеря таратор, а през другото време плодове;
2 ден- обяд таратор, вечеря салата само от зеленчуци, а през другото време плодове;
3 ден- обяд салата само от зеленчуци, вечеря салата само зеленчуци, а през другото време плодове;
4 ден- обяд салата само от зеленчуци, вечеря салата+сирене или месо/риба, а през другото време плодове.
Салатата може да заместваш с постна супа без застройка. Ако всичко това е в ограничени количества, мисля че няма да качиш кг., които си свалила.
Аз все се каня да те питам - защо не ядеш риба и месо. В Бургас поне имаш богат избор на риба.  Wink Ние в къщи много ядем риба - поне един път в седмицата е задължително. А пък от месото не се пълнее, ако е някакво филе, нетлъсто. То даже е много полезно. Една пилешка пържола според мен не е по-калорична от същото количество сирене/кашкавал. Wink

Мише, браво за свалените кг. , а пък за муса - sharli ти е отговорила.

Аз вече се настройвам за отпуската. smile3508Още една работна седмица и на 15 юли вече ще сме на морето. newsm44 И май точно поради тази причина не мога да се хвана сериозно в ръце с РХ. Казвам си: "аз на морето едва ли ще спазвам РХ, какъв е смисъла тогава сега да съм 100% стриктна. Като се върна вече сериозно започвам." Е, прегрешавам предимно вечер.
Весели почивни дни!
  bouquet

# 308
  • Мнения: 861
Верче, благодаря за идеята, но много не си падам по млякото, не че не ям таратор, ама не е нещо, което толкова обичам. Аз си мислех първо да въведа салатите, но чисти без сирене-да кажем зеле или само домати и краставици и то първата седмица дали да не е през ден  newsm78. А после да, права си-ще въведа рибата. Преди изобщо не ядях риба, напоследък взе да ми харесва. Направо си я вземаме готова печена на скара, че ме мързи да готвя  Embarassed. Отдавна ми се ще да наблегна на протеините-месо и риба, но пустите сирена все ме изкушават  #Cussing out. По принцип не обядвам, но сега докато съм в отпуск може да пробвам. Знам колко се отслабва от месо и зеленчуци, но от месото пък ми е най-лесно да се лиша. Знам, че не трябва, особено и след като тренирам.
А ти, защо мислиш, че по време на ваканцията няма да можеш да спазваш РХ. Като си на почивка обикновено се храниш в заведение, а там си поръчваш каквото решиш

# 309
  • Мнения: 2 959
Да се прехвърлим в новата тема , но не фатална 13, а специална!

# 310
  • Мнения: 7 091
Само аз ли не мога да отворя новата тема? newsm78

# 311
  • Мнения: 2 724
Само аз ли не мога да отворя новата тема? newsm78
Ако не се отваря линка ,потърси темета в началната страница Hug

# 312
  • Мнения: 7 091
Само аз ли не мога да отворя новата тема? newsm78
Ако не се отваря линка ,потърси темета в началната страница Hug


Мерси, аз снощи още я намерих, ама забравих да пиша в тази тема! Hug  bouquet

# 313

Общи условия

Активация на акаунт