"Хващат" ли ви "дяволите"

  • 1 702
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Хващат ме! Винаги с причина, макар и не винаги -съвсем основтелна!
 Шопинг се казва лекарството - действа безотказно! Друго полезно средство - фугите в банята и кухнята!  Joy

# 16
  • Мнения: 804
Хващат ме естествено и то е защото съм нормална!!! Че ние живеем в лудница бе хора. Ако намериш място за паркиране и се забавиш малко, ще ти защипят колата със скоби. Ако успееш да избегнеш студения душ от някой джигит прелиташ през локвите, ще стъпиш на разклатена плочка и ще се "подмиеш".  Ако успееш да намериш майстор посред лято, ще го дебнеш да не ти съсипе къщата докато я ремонтира. Ако успееш да се вредиш за детска градина, ще трепериш да не си случила на лелки дето замиват децата с маркуч. Е при това положение, как да не те хващат дяволите!

# 17
  • Мнения: 251
Хващат ме естествено и то е защото съм нормална!!! Че ние живеем в лудница бе хора. Ако намериш място за паркиране и се забавиш малко, ще ти защипят колата със скоби. Ако успееш да избегнеш студения душ от някой джигит прелиташ през локвите, ще стъпиш на разклатена плочка и ще се "подмиеш".  Ако успееш да намериш майстор посред лято, ще го дебнеш да не ти съсипе къщата докато я ремонтира. Ако успееш да се вредиш за детска градина, ще трепериш да не си случила на лелки дето замиват децата с маркуч. Е при това положение, как да не те хващат дяволите!

Направо ме разби!  Joy  Браво на теб  Hug

# 18
  • Мнения: 4 546
и още как.  Laughing
понякога ми е толкова нервно и светът ми е крив, че казвам на мъжо "сърдя ти се много да знаеш". той - "за какво  Shocked". аз - "незнам още за какво, ама ще намеря  Crazy"

# 19
  • Мнения: 2 270
Направо яхвам метлата - в буквалния смисъл, само с яко чистене се оправям

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога не прибягвам до медикаменти, просто се отдавам на неща, които обичам да правя и които ме зареждат.

# 21
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Всеки си има такива моменти. Аз поне не съм прибягвала до каквито и да било медикаменти - нямам им много вяра.

# 22
  • Мнения: 12
Когато ме хванат "яко", се започва ето това:  newsm28 wash hang 1dishes, защото иначе става така:  argue fight fight hit

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Давам рецепта - ароматна вана, питие, латино музика и култовата реплика "майната му на всичко" Mr. Green

# 24
  • Мнения: 589
Ооо,това с "Майната" и некои лелини части върши чудеса Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 397
не ми се е случвало чак пък да ме стяга корем или глава от нерви,просто понякога се хващам че се дразня от неща,които иначе не биха ме издразнили и в такива моменти предпочитам да изляза навън,след разходката съм чисто нова. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт