Promod - 3

  • 10 557
  • 387
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 095
аз си харесах товачудо и се чудя как ще е, напоследък всичко ми е широко в талията, като нищо ще рискувам, ако някоя се чуди дали да си поръчва или е поръчала да каже как е Praynig Peace

# 46
  • Мнения: 1 236
На мен ми изглежда готинко панталон4ето,4ак и аз се замислих Laughing...Само не ми харесва 4е отзад е без джоб4ета и доста под4ертава Embarassed,но ако нямаш какво да криеш си е просто супер панталона!Дано да успееш и да си уцелиш размера...

# 47
  • Мнения: 9 095
по таблица  е точно откъм размер, ще меря пак да видя кое как е Peace, иначе ми хареса точно защото няма джобчета и има доста елегантен вид, на фона на жегите си е доста добро решение Peace

# 48
  • Мнения: 2 433
ДА ПОПИТАМ САМО...

значи отивам си на европейското знаменце, променям си страната и езикът , връщам се в сайта и отнаво всичко е в лири... Аз ли нещо не правя??или има чалъм някакъв?

# 49
  • Мнения: 1 236
по таблица  е точно откъм размер, ще меря пак да видя кое как е Peace, иначе ми хареса точно защото няма джобчета и има доста елегантен вид, на фона на жегите си е доста добро решение Peace
newsm10

# 50
  • София
  • Мнения: 47
точно преди 5 дни бях в магазин на promod и се сдобих с това http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=11&PrMo=8 между другото на живо изглежда по-добре. дрехите на мен лично много ми харесват, дори повече от от тези на манго или зара. качеството им е много добро - имам приятелка, на която 1/4 от дрехите са promod.

# 51
  • Мнения: 1 236
точно преди 5 дни бях в магазин на promod и се сдобих с това http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=11&PrMo=8 между другото на живо изглежда по-добре. дрехите на мен лично много ми харесват, дори повече от от тези на манго или зара. качеството им е много добро - имам приятелка, на която 1/4 от дрехите са promod.
Кажи моля те,наистина ли изглежда и седи добре това модел4е?Аз си поръ4ах същото в 4ервено,а понеже никак не е евтино се притеснявам дали ще е хубаво...ина4е на снимка е пове4е от прекрасно

# 52
  • Мнения: 9 095
ДА ПОПИТАМ САМО...

значи отивам си на европейското знаменце, променям си страната и езикът , връщам се в сайта и отнаво всичко е в лири... Аз ли нещо не правя??или има чалъм някакъв?

какво значи връщам се в сайта??? след като избереш държава и език, даваш Enter the site и си готова, пробвай пак Peace

# 53
  • Мнения: 9 095
точно преди 5 дни бях в магазин на promod и се сдобих с това http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=11&PrMo=8 между другото на живо изглежда по-добре. дрехите на мен лично много ми харесват, дори повече от от тези на манго или зара. качеството им е много добро - имам приятелка, на която 1/4 от дрехите са promod.
Кажи моля те,наистина ли изглежда и седи добре това модел4е?Аз си поръ4ах същото в 4ервено,а понеже никак не е евтино се притеснявам дали ще е хубаво...ина4е на снимка е пове4е от прекрасно

момичета, ако някоя от вас си е вземала нещо което не е с толкова отворено деколте или от тези дето излглежда че имат блуза или парче отдолу, да кажете кое как е, както това на Силвия, немога да разбера отдолу парче ли или отделна блуза Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 47
точно преди 5 дни бях в магазин на promod и се сдобих с това http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=11&PrMo=8 между другото на живо изглежда по-добре. дрехите на мен лично много ми харесват, дори повече от от тези на манго или зара. качеството им е много добро - имам приятелка, на която 1/4 от дрехите са promod.
Кажи моля те,наистина ли изглежда и седи добре това модел4е?Аз си поръ4ах същото в 4ервено,а понеже никак не е евтино се притеснявам дали ще е хубаво...ина4е на снимка е пове4е от прекрасно
наистина стои страхотно. не се притеснявай, а се радвай, защото си направила страхотен избор.

# 55
  • Мнения: 1 236
точно преди 5 дни бях в магазин на promod и се сдобих с това http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=EUR& … gRs=11&PrMo=8 между другото на живо изглежда по-добре. дрехите на мен лично много ми харесват, дори повече от от тези на манго или зара. качеството им е много добро - имам приятелка, на която 1/4 от дрехите са promod.
Кажи моля те,наистина ли изглежда и седи добре това модел4е?Аз си поръ4ах същото в 4ервено,а понеже никак не е евтино се притеснявам дали ще е хубаво...ина4е на снимка е пове4е от прекрасно
Специално това модел4е е без нищо отдолу,като промениш цвета на 4ервен се вижда Peace.Много е яко,страшно ми харесва!Теди,ти дали успя да ми го поръ4аш сега,или не?Да знам и да си го 4акам с нетърпение Laughing

момичета, ако някоя от вас си е вземала нещо което не е с толкова отворено деколте или от тези дето излглежда че имат блуза или парче отдолу, да кажете кое как е, както това на Силвия, немога да разбера отдолу парче ли или отделна блуза Thinking

# 56
  • Мнения: 1 236
Опа,сори,ама обърках мястото на горния постинг Embarassed

# 57
  • София
  • Мнения: 47
това отдолу е топ, който е отделно, но без него е много секси.

# 58
  • Мнения: 9 095
да, много ти благодаря, защото много ми хареса, ама ми се струва отворено ако е парче, значи да поръчвма викаш?

# 59
  • Мнения: 1 236
Тедито,ти дали успя да ми го поръ4аш това с предишната поръ4ка?Че и без това съм си го харесала много отдавна,ама сега ве4е тотално ме зарибихте и ми се иска 4ас по-скоро да го полу4а Laughing

Общи условия

Активация на акаунт