Джет кредит +

  • 82 855
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 657
Eдин познат тегли - не знам какъв точно е, но е Джет кредит. Тегли 200 лв, изплати към 280, като вноските бяха седмични по 23 лв. Убийствено е!!!

да така е,както казва ЗлаВещица,аз в момента съм кредитен консултат към друга и са на същото дередже Peace

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Eдин познат тегли - не знам какъв точно е, но е Джет кредит. Тегли 200 лв, изплати към 280, като вноските бяха седмични по 23 лв. Убийствено е!!!

да така е,както казва ЗлаВещица,аз в момента съм кредитен консултат към друга и са на същото дередже Peace

Абе, оцелява се  Stop Вече три пъти ни се наложи да ползваме Джет кеш  Rolling Eyes Плащаме по 36 кинта на седмица, но сме живи.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Според мен това е вариант,за хора с недоказани доходи и малки суми заем.Замислете се защо Джет не са банкова институция?-Не подлежат на БНБ контрол и не се подчиняват на тези закони .Там също има,, парван  на парламентарно ниво,, фирмата е на съпруга на Ралица Агай,тази която взе за смешна сума апартамент и трябваше да го доплати.Но  не сме чули да се е случило. Всеки сам си преценява и ако не може да смята има калкулатри.Не го отричам,щом съществува  значи  има пазар в нашата сива иконамика.Всички ние допринасяме за нея.Нека тогава да  не бленуваме за ниските лихви на другите държави,щом се подписваме на една осигуровки,а вземаме други заплати.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 244
Да, това са кредитни фирми и за разлика от банките печелят предимно от лихви, докато банките залагат на оборота (най-просто и лаически казано). Разликата е, че лихвите са доста по-високи.
Купихме си телевизора с Джет, верно излезе ни с 20-25% по-скъпо, т.е. ако имахме парите, щяхме да си купим и доста по-добър телевизор.... Ама ни одобриха за 15 мин в 8 часа вечерта... беше просто емоционална покупка. Но следващия път по-скоро бих теглила друг кредит, отколкото да ползвам подобни услуги... Не че ни е натежало толкова, разчетено по месеци са някакви левчета в повече върху вноската, която иначе бихме правили.

# 34
Дена закаъснение ще ти струва нещо,ако е 90-тия пореден:)))))))))
Наистина ако бъде обеснено на колегите по телефона защо не си възпял за 15 дневен срок да си внесеш вноската,те ще ти влезат в положението и няма да ти начисляват нищо ако им кажеш кога ще ги внесеш

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 358
Нещо не можах да разбера за тези закъснения! newsm78 Ние от много отдавна ползваме и никога не сме имали и ден закъснение. Обаче така се случи ,че миналия месец не успяхме да вкараме вноските. Сега до 15-ти трябва да внеса и за двата месеца. А ако не успея пак, какво? Какви са тези глоби? 

# 36
  • Мнения: 528
аз като вътрешен човек на джет кредит мога да кажа някой неща
1.лихвите са много високи,но това не е банка а финансова институция.
2.Ако се закъснее и ден се начисляват лихви,който в даден момент ги искаме
3.Звъниме често когато се закъснява поне това върша аз-не ми се коментира по този въпрос защото така ми нареждат.
4.Джет кредит плюс е паричен заем от 500-3000 който се изплаща на месечни вноски както ви е обяснила колежката П
5.Джет кеш е паричен заем до 800 лева който се дава на ръка и се изплаща на седмица
6.Джет кредит е кредит стоков който се отпуска както и джет кредит плюс само срещу Лична карта.Трудов договор не се изисква.
ами май е това

# 37
Здравейте! Виждам че сте веща в тези неща. В събота си купихме плазмен телевизор с Джет кредит. Имам един въпрос към Вас. Нещо не ми стана ясно и смятам да отида днес в Техномаркета  за да попитам служителката която ни обслужваше но искам да попитам първо Вас . Плазмата струва 1,699 лева . Платихме с пъроначална вноска 1669,90лв. Месечната ни вноска е 11 месеца по 173,54 лева. Но искам да попитам в договора видях  ГОДИШЕН ПРОЦЕНТ НА РАЗХОДИТЕ 57,37 ПРОЦЕНТА. Питам какви са тези проценти и върху каква сума?Кои всъщност са разходите и може ли да ми  я изчислите , кога се плаща накрая на кредита след една година ? Благодаря ви предврително ще чакам бърз отговор! С уважение : Пепи

# 38
  • Мнения: 2 677
ГПР-то е включено в стойността на вноските Ви по изплащането на потребителския кредит. Не се доплаща нищо допълнително. Зависи главно от матуритета (броя вноски или погасителния план). Колкото по-кратък срок за изплащане, толкова по-нисък ГПР. Определя се от споменатия погасителен план и различните лихвени таблици, възприети от различните банкови и небанкови финансови институции.

# 39
  • Мнения: 181
Здравейте, виждам, че има компетентни по въпроса на jet кредит и понеже прочетеното малко ме притесни, реших да попитам:
В събота закупихме от Технополис камера с jet кредит, като одобрението стана за 15 минути и по телефона.
Става дума за 9 вноски, като първата заплатихме на място. Притеснявам се, че рекламата, а и служителите ме убедиха, че няма оскъпяване - действително сумата по вноските и при плащане в кеш е една и съща - възможно ли е това? или не прочетох всички дребни букви в договора?
Благодаря предварително за отговорите ви!

# 40
  • Мнения: 14 133
За последният уред,който купихме с Джет кредит, платихме предсрочно,след време получихме писмо,че сме сред "най-коректните клиенти",а тази година мъжът ми за рожденния си ден получи картичка от тях.
О, мен са ме пропуснали да ме поздравят за коректен клиент  Laughing  Joy
 

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
В този случай,би трябвало да ти вземат само такса превод  за другите плащания.Тя варира от 1,20 до 4лв в зависимост от условията на банката.

# 42
  • Мнения: 2 677
Притеснявам се, че рекламата, а и служителите ме убедиха, че няма оскъпяване - действително сумата по вноските и при плащане в кеш е една и съща - възможно ли е това?

Щом сте попаднали на промоция без оскъпяване, т.е. 0% лехва, значи наистина няма оскъпяване. Джет Кредит нямат скрити такси за обслужване на кредита или други такива.

# 43
  • Мнения: 181
Много благодаря за отговорите!
Първоначално не повярвах, че ще отпуснат кредита толкова бързо и без никакви карти, комисионни, скрити такси. Служителите бяха много учтиви и ми обясниха за цените на преводите, дори ми посочиха чрез кои банки е по-ниска таксата за превод.

Хубав ден!

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 610
Много благодаря за отговорите!
Първоначално не повярвах, че ще отпуснат кредита толкова бързо и без никакви карти, комисионни, скрити такси. Служителите бяха много учтиви и ми обясниха за цените на преводите, дори ми посочиха чрез кои банки е по-ниска таксата за превод.

Хубав ден!

и аз днес поръчах лап топ на изплащане с джет кредит
без договор и без никакво доказателство за доходи ме удобриха само с 2 телефонни разговора и за 15-20 мин
вярно, много се оскъпява, но иначе никога не бих могла да събера пари в кеш
tangeo, искам да попитам, в кои банки са те насочили за по-ниски такси за превод?

Общи условия

Активация на акаунт