Джет кредит +

  • 82 858
  • 136
  •   1
Отговори
Здравейте!Някой от вас да е вземал такъв кредит?Моля да пише какви са условията и как се погасява-на месечни или седмични вноски?Какви горе-долу са лихвите?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 109
Сега ми приключва третия такъв заем.Вноските са месечни,а лихвата не е малка.Но  плюсовете са :почти винаги ти го дават,до 2-3 часа си с новата вещ в къщи,не чакат за доказване на доход и поръчители.Това е за сума до около 1500-2000лева.На мен лично ми е по удобно да изтегля такъв заем и веднага да си купя необходимата вещ,а не да събирам пари една година и да нямам на  какво да готвя примерно.

# 2
  • Мнения: 2 584
аз взех само че 800лв. защото съм по майчинство, връщаш 1000лв. за 1 година на месечни вноски, ако искаш повече пари ти трябва копие от трудов договор, това което ми хареса на мен е че е дебитна карта а не кредитна

# 3
  • Мнения: 304
Ако е за някой уред от голям магазин не прибягвай до Джет кредит-вссички други са по-изгодни. Говоря за Техномаркети Технополис. Провери навсякъдеи сама реши! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 584
кои са по добри, евролаин ли #Crazy, изплатих си два кредита през джет, една печка, телевизор и телефон, дори ги помолих да ми изпратят факс че съм погасила всичко и не дължа нищо, и чак след това си взех дебитната карта към джет кредит+
а и другите не дават на изплащане ако си по майчинство

# 5
  • Мнения: 447
Джет + е потребителски кредит който се дава чрез  дебитна карта , условията за тегленето на такъв кредит:ЛК мобилен телефон трите имена и ЕГН на семеен партньор ако евентуално има такъв.Не е задължително да имаш трудов договор или някакви взаимоотношения с работодател.Размер на кредита  от 150  до 3000 лв . Вноските се погасят месечно на равни вноски.Лихвата зависи от сумата и срока на погасяване,но колкото е по малък срока на разсрочване толкова е и по ниска лихвата.Надявам се да съм била полезна с отговора. Hug

# 6
  • Мнения: 3 929
А този кредит само при покупка на стоки ли се отпуска или може парите да се използват за друго? Аз получих покана от Джет като лоялен клиент дасе възползвам, но засега не ми се купува нищо, но пък ми трябват пари за друго.

# 7
  • Мнения: 2 584
А този кредит само при покупка на стоки ли се отпуска или може парите да се използват за друго? Аз получих покана от Джет като лоялен клиент дасе възползвам, но засега не ми се купува нищо, но пък ми трябват пари за друго.

този кредит е паричен, не е нужно да купиш нещо, парите ти ги дават в дебитна карта и си ги теглиш

# 8
Благодаря на всички и най-вече на теб,БГ Фуста! newsm51

# 9
  • Мнения: 282
А лихвата горе-долу в какви граници варира? Примерно, ако взема 150лв за 12м, колко ще е вноската?

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Не съм ползвала Джет кредит, но пък вече за втори път ползвам Джет кеш  Rolling Eyes Лихвите са големи, но пък като ми трябват пари на куп, ми ги дават до 2 часа.
Ние плащаме седмични вноски, зор си е, но...

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Лихвите им са много високи. Ако се търси подобен кредит, по-добър вариант е отвореният кредит на ОББ. Условията им са по-изгодни от Джет-а.

# 12
Няма да сбъркаш. Аз лично съм ползвала джет кеш (пари в брой) и джет кредит(стоки на изплащане). Много хора са против това, но тази фирма няма скритетакси докато при другите все има нещо недоизказано. Аз съм решила да почивам на море в Китен чрез джет кредит в хотел "Фантастико". За кредит плюс мога да кажа само, че това са дебитни карти при който без значение дали си ползвал или не пари от нея в кроя на месеца имаш вноска. Което според мене не е практично. Джет кеш са парични заеми които са от 100 до 1200лв. но са на етапи. Първо теглиш до 400лв. после до 800лв и накрая до 1200лв.В което има логика. За мене тази фирма е №1, защото са коректни към своите клинти и знаят, че клиента е важен за тях. Препоръчвам ти да работиш с тях.  Grinning Laughing

# 13
  • Русе
  • Мнения: 101
За последният уред,който купихме с Джет кредит, платихме предсрочно,след време получихме писмо,че сме сред "най-коректните клиенти",а тази година мъжът ми за рожденния си ден получи картичка от тях.

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Как все нови потребители и гости трйбят, че е чудесно, пък стари пишат нещата реално  newsm78
И що никой досега не написа колко ще й струва да вземе 150 лв и да ги върне за 12 м?
Туй особено към дамата/господина с картичката като въпрос да го отправя  Flutter

Хм, правопис чудесен, как да се доверя на мнението  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт