кажете ми

  • 4 237
  • 18
  •   1
Отговори
какво е да си баща  Bulb  на мен още майтап ми се струва а остават още 6 месеца да се излюпи!  за сега всичко върви като по ноти а как ли ще е после  Confused: какво ще стане с членската ми карта за бирената партия Bulb

# 1
  • Мнения: 3 634
Изхвърли я!

# 2
  • Мнения: 6 320
Цитат на: Мама от Финландия
Изхвърли я!


 Laughing Стига бе! Нали не го казваш сериозно  Grinning

Вярно си е, че членството може да не е толкова активно, но пък моралната подкрепа на съпартийците не вреди. Без това животът след пръкването на бебока се обръща на 180 градуса, нови задължения, отговорности и т.н., бирата отива на заден план естесвено, ама пък хора сме...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 022
Не я изхвърляй !
Ще ти потрябва  Grinning
В първите месеци след появяването на малкото човече , не е много за вярване , че някога заспива , но в последствие опитът го доказва.......е тогава иде време и за студена бира Simple Smile
А членската ката си е реликва Simple Smile beer2

# 4
  • Мнения: 3 634
Ами... ок... да речем, че се шегувах...

Лично на мене ми е дошло до гуша от разкарванията на нащо тати из локалните кръчми, връщането по малките часове и смърденето на алкохол и цигари (просто и сега ми се пригади като го мисля).
Няма нищо лошо в това няколко пъти в месеца да се поотпусне човек пред една студена биричка, но трябва ли ти членска карта за това?


p.s.

Горното беше изказване на мнение, не раздухване на спор

# 5
  • Мнения: 6 320
Еее, въобще не съм го и приела като раздухване на спор.
Ама щото и аз (въпреки че не пия алкохол) от време на време (особено лятото) обичам да изпия някоя друга биричка... та затова. А пък и не съм имала предвид самосиндикално биропиене - по-скоро в комплект с мама.  Wink

# 6
  • Мнения: 3 634
Е туй тати и мама да седнат нейде заедно за по няколко бирички, то и на мен ми харесва... Само дето при нас е възможно един- два пъти в годината... Нашите баби живеят на другия край на света (така речено... едната е на 170 км, другата е на 400 км), а и само мойта майка е винаги готова да вземе рожбата ни при себе си... Свекито дори и не я питаме вече, толкова пъти ни е отказвала преди.

А иначе когато си бях в България си ходехме по барчетата в комплект с бебо... Но сега не може да го върже човек да седи на едно място... А тук с малко дете да влезеш в бар или да седнеш на открито и да пиеш бира докъто детето ти търчи на около си е направо абсурд. Социалните грижи ще бъдат извикани веднага и чао чао детенце...

Пък нащто тати ми сервира на мене оня ден едно такова изказване от вида: За това не ходя с тебе никъде, защото само глупости говориш и не можеш да си държиш езика зад зъбите, все твоя глас трябва да се чуе!... Не знам... може и да е прав...

# 7
  • Мнения: 8 769
Цитат на: hlapeto
какво е да си баща  Bulb  на мен още майтап ми се струва а остават още 6 месеца да се излюпи!  за сега всичко върви като по ноти а как ли ще е после  Confused: какво ще стане с членската ми карта за бирената партия Bulb

Споко,hlape, не е чак толкова страшно. Нашият тати така го бяха наплашили, че той на третия ден каза: "Ама тези хора какви ми ги говорят?Ама то въобще не било такъв гърч да се гледа бебе!". Нито социалният ни живот се е променил из основи, нито нещо друго. Въпрос на организация и философия за живота.
А бирената партия може и по домашному да се събира-нали така или иначе бира ще се лей!

# 8
Ей хорица,благодаря ви за съчувствието!Като гледам повечето от тук вече са минали поне в началото на този път а други са много по-напред и всички са толкова оптимистично настроени че ми олекна Grinning пък членската карта няма да изхвърля!лято идва все пак!ще ми е нужна!
послеслов:
а за татитата - май повече приказват от колкото действат! Grinning /за биропиенето ставаше дума/

# 9
  • Мнения: 1 363
Абе.. Много си е готино.
Само който още не е станал баща - той не знае какво е Simple Smile

# 10
  • Мнения: 351
Вярно ли,че след раждането животът се обръщал на 180 градуса?
Ако наистина е така,ебати кефа.Като се ожених се обърна на 180,сега още 180 и пак по стару му!ИИИИИИИИИ-хааааа.Ама се съмнявам.А тая членска карта-има ли файда от нея нещо като бира на аванта за членове?Ако не,защо ти е.Аз нямам такава ама бира си цицам.

# 11
  • Мнения: 1 363
аз месец преди да се роди малкото келешче - отидох в една бирария - праснах 20 бири и от тогава не съм близвал бира..
2 години преди това бях спрял алкохола..
абе.. бащите трябва да служат за пример.. а какъв пример е баща, който смуче нонстоп бирчок... да не говоря за ракия и други подобни алкозолизми Simple Smile
сега аз само пуша като турчин.. ама ако спра да пуша.. не ме кефи идеята..
не пия.. по курви не хедя.. не се друсам.. ако отажа и цигарите трябва резбата да обърна.. т.е. си ставам чист педераст.. а не ме кефи идеята Simple Smile нещо мъжкото не ме влече..

# 12
  • Мнения: 8 769
Цитат на: BeaZtiE
.. ако отажа и цигарите трябва резбата да обърна.. т.е. си ставам чист педераст.. а не ме кефи идеята Simple Smile нещо мъжкото не ме влече..

Не знаех че ходенето по курви, пиенето и пушенето правят мъжа МЪЖКАР! Горките педали, които пушат и пият... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 363
маУе туфка.. много си отровна тея дни.. да не си объркала спагетите със стръвта за риба на мъжлУто Simple SmileSimple SmileSimple Smile
ПС
горките педали, които ходят по курви - от лицемерие Simple Smile

# 14
Пии бира и членуваи докато можеш после няма да ти остава много време! cheers

Общи условия

Активация на акаунт