Как тренирах днес

  • 29 551
  • 943
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 678
Днес:
Силова за рамо-5 упр.
Кардио-пътека-30 мин.,кростренажор-20 мин
Жената-рамо-силова
кардио-пътека-1 час
Надвечер, аз -колело 30 мин,обръч 30 мин.виже 15 мин  bouquet

# 46
  • Мнения: 890
Вчера вечерна 40 мин кростренажор
Сега 1 час пътека
довечера ще гледам да направя крос
Поци как издържаш да въртиш 30 мин обръч? Това такъв гръгъл обръч ли е? Да няма някой уред на който му се вика обръч  newsm78 въпреки че едва ли...

# 47
  • Мнения: 4 678
Вчера вечерна 40 мин кростренажор
Сега 1 час пътека
довечера ще гледам да направя крос
Поци как издържаш да въртиш 30 мин обръч? Това такъв гръгъл обръч ли е? Да няма някой уред на който му се вика обръч  newsm78 въпреки че едва ли...

Нормален дървен обръч си е! Peace
Аз го въртя по 30 мин защото правя 30 мин колело
Иначе когато не правя колело го въртя по 1 час #Crazy
Стигал съм и до 75 мин пред TV  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 479
Обичам много спорта и затова ще се включа в темата, а и тя е супер! Благодаря Поци! Не мога да ходя на фитнес, защото нямам  много свободно време, но в къщи  го правя най- редовно! Днес:

-- 120 коремни преси
-- 65 кофички за трицепс
--65 упр за гръб и ръце
-- 1 час бягане в парка

Това + някои други упражнения гледам да го правя почти всеки ден, в зависимост дали съм на работа или не, но утре мой няма да правя нищо, защото  ще рпаботя и май няма да има време

# 49
# 50
  • Мнения: 890
Поци, много е горещо и утре ще ходя във фитнеса, така че ще имам на разположение всички кардио уреди (ходя в the gym) Ще ми помогнеш ли с една високо ефективна тренировка   bouquet

# 51
  • Мнения: 4 678
Това е строго индивидуално.Ако взема да ти пиша тук как да тренираш и по какъв начин значи по-добре да си пишем глупости.Трябва да те познавам , за да мога да преценя на какво кардио мажеш да се подложиш.Другото е непрофесионално.Поне някакви данни за теб ?До сега не съм уморил човек,за това внимавам кви съвети давам  bouquet

# 52
  • Мнения: 890
Ами тичам на стадион (10км обикновено, но мога и повече) в нас правя кростренажор по час, днес бях на h.a.e.t. program. И гледам на ден на имам по две тренировки всяка по час. Не знам какводруго да ти кажа... Аз се чудя кои утреди да съчета утре - пътеката със сигурност ще я включа, но на другите кардио във фитнеса до сега не съм обръщала внимание...

# 53
  • Мнения: 4 678
Добре де ,ти така и така бягаш на стадион,защо трябва да бягаш и на пътека у фитнеса.Направи едно колело1 час-без да падаш под 37-8км/ч на 1-2 степен.Значи за 1 час трябва да минеш 37-38 км  bouquet

# 54
  • Мнения: 890
Ок, благодаря   bouquet

# 55
  • Мнения: 9 865
Много фитнес, много нещо... Поздравявам ви, на мен фитнеса ми е такова скучно занимание, че предпочитам да не си спомням за времето, когато се насилвах да бъда бодибилдърка Simple Smile
Хех!
Сега се занимавам с йога и пилатес. Пак си е тренировка. Днес имах 40 мин. усилена програма - най-вече корем, бедра,и съм адски доволна от себе си, защото си направих още 15-тина минути допълнителни упражнения за корема. Ето, и аз тренирах днес. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 678
Пак добре ,  bouquetче се намират трениращи мами  bouquet

# 57
# 58
  • Мнения: 1 479
Да се отчета, днес ми е почивния ден за спорта, но не го спирам изцяло - 120 коремни преси, 65 кофички и 60 упр за гръб и ръце + отиване и връщане до работа пеша, което не беше предвидено - някъде около 5-6 км! Е, нещо кой знае, ама утре живот и здраве, повече!

# 59
  • Мнения: 890
Аз днес по съвет на Поци 65 мин колело. Само че там колелото не отчита скорост, а RPM, което предполагам, че е rotations par minute. Вчера вечрта направих 50 минутри кростренажор като за втора тренировка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт