Секс след нормално раждане

  • 4 004
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Ох, мен пък са ме "стеснили"  Party, то никога не е ставало лесно при нас, а сега пък с тази екстра, съвсем...  Sick
Единственото, за което се сещам е да си запишеш час при лекар, на който имаш доверие и да видиш, той какво ще ти каже.
Не вярвам в "посъбирането" след време...  Thinking То така и ханшът уж се събирал след време, а ела ме виж мене как година и нещо след великото събитие ОЩЕ нахлузвам само до под г*за любимите си летни дънки и панталони...  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 40
И аз се интересувам живо от въпроса дали ставаш по-тесен или по-широк ? но явно е различно в зависимост от шевовете....
Аз родих нормално с епизиотомия и все още ме е страх да опитам , защото наскоро ми свършиха лохиите....имам и външни и вътрешни шевове  Rolling Eyes
питах моя гинеколог и той каза , че пълно въстановяване няма ....никога не е съвсем същото при нормално раждане.../ за секса де/...
Но във случаите , когато има оплаквания / примерно партньорите вече не си пасват - най големия ми страх  Sad / се прави хирургична намеса и влагалището "се моделира" до същите размери като преди раждането .....но това след второ дете или взето решение , че няма повече да следват раждания....

# 17
  • Мнения: 514
имах много вътрешни шевове и 4 външни 2 месеца след раждането не бяхме правили секс-после наболяваше и малко дърпаше но сега нещата се нормализират!

# 18
  • Мнения: 1 029
и мен ме стесниха,та ми иде да вия по време на секс Grinningминаха си почти 2 години от тогава,ама то тясно,тясно.... Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Според мен трябва да отидеш на доктор. Ако искаш ми пиши на лични ще ти препоръчам доктор, който ще ти помогне.

Общи условия

Активация на акаунт