Тайната на дългата и гъста коса-11

  • 30 647
  • 447
  •   1
Отговори
  • Мнения: X

Тайната на дългата и гъста коса

Тайната на дългата и гъста коса 1

Тайната на дългата и гъста коса 2

Тайната на дългата и гъста коса 3

Тайната на дългата и гъста коса 4

Тайната на дългата и гъста коса 5

Тайната на дългата и гъста коса 6

Тайната на дългата и гъстата коса 7

Тайната на дългата и гъстата коса 8
 

Тайната на дългата и гъста коса-9 
 

Тайната на дългата и гъста коса-10
Във всяка една от темите многократно са коментирани съставките и начина на приложение, честотата на използване и взаимозаменяемите продукти Peace

Оригиналната маска:
2 суп.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека
1 суп.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощния стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха коса),  масло от шеа/карите , ....
1 суп.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром
1 суп.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.

Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект.

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 20:13 от Анонимен

# 1
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честит тема!
Да са пофалм с хубави гриви дано!

Да питам - в маската може ли да се сложи хума? Имам истинска хума, но не знам за маска става ли? newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: X
Ако ти е мазна косата, направо е чудесно. Бонус - допълнително се води, че усилва растежа Wink

# 3
  • Мнения: 985
Е това е друго нещо! Зизи топ-  Hug  bouquet Crazy Тенкю!
Много добре си оформила темата.

# 4
  • Мнения: X
Уелком Mr. Green И на мой ред ТЕНКЮ
ЩЕ ме умориш с тия стихотворения Joy

# 5
  • Мнения: 985
Кои стихотворения? На Пинче ли? Нейни са. Наистина са хубави.  Целият цикъл " Село е..." Embarassed Сори за спама

# 6
  • Мнения: 3 782
И аз се включвам тази вечер ще сложа газ и хума и утре ще видя как ще изглежда косата ми.

# 7
  • Мнения: 778
Моля мамите от София да помогнат с инфо - търся си ветеринарна аптека в Лагера или граничещите с него квартали. От почти два месеца търся тривитаминол - и аз искам хубава грива.
Моля кажете от къде да се снабдя с това чудо?!

# 8
  • Мнения: 893
Два въпроса...Колко струва тривитаминола и откъде да си набавя газ? ooooh!

# 9
  • Мнения: X
Два въпроса...Колко струва тривитаминола и откъде да си набавя газ? ooooh!
Около 4.00- 4.50 лв за 100 мл; газ има в железариите, вероятно и в някои домашни потреби Peace

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запис Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 770
 Честита нова темичка! Зори, чудесна работа, както винаги!   bouquet

# 12
  • Мнения: 778
Днешния ми research имаше ефект - ветеринарна аптека в района на Красно село има чак на Автогара Запад...
От утре вече ще имам тривитаминол - някой може да сподели как точно процедира с него?!?!

# 13
  • Мнения: X
Днешния ми research имаше ефект - ветеринарна аптека в района на Красно село има чак на Автогара Запад...
От утре вече ще имам тривитаминол - някой може да сподели как точно процедира с него?!?!
2 суп.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека
1 суп.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощния стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха коса),  масло от шеа/карите , ....
1 суп.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром
1 суп.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ - ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо
Към тази маска в зависимост от вида на косата може да се прибави кисело мляко, мед, яйце, аспирин.

Нанася се в корените и се разнася по цялата дължина. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти семично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочентите по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да се предизвика обратен ефект.


Кое не е ясно? newsm78

# 14
  • Мнения: 338
Запис
Браво Зизи smile3501 Оформянето на темата е отлично!

Общи условия

Активация на акаунт