Балсами за устни...

  • 9 196
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, това ще ми е следващата покупка само да се наканя да изляза, че с тоя мързел...  Joy
     bouquet  bouquet  bouquet

# 46
  • Мнения: 302
То мързела как да е всички го имаме, ама в тая жега ужас, направо се чудя как ще се домъкна до в къщи в 5 часа като свърша работа

# 47
  • Мнения: 4 770
    Shocked Shocked Shocked   А ти сега как работиш? Сигурно е доста лека работа...  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 302
Сега малко почивка с кафенце в ръка  Simple Smile

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аз съм доволна само от Еусерин, Виши  и балсамите на Ив Роше. И този меден вазелин, особено за зимата е върха, ма ми идва мазен и се мажа само вечер. 

# 50
  • Мнения: 545
Добър, без натрапчива миризма...


# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 786
   От всичко, кето съм ползвала, най-доволна бях от един вазелин с розов конкреат на Арома - розова кутийка, 15г. Взех си го случайно и повече не съм го намирала. Ако някой знае къде го има или как да си го поръчам...   bouquet

Вече не се произвежда.

# 52
  • Мнения: 4 770
      Sad Sad Sad      Cry

# 53
  • Мнения: 12 583

   От всичко, кето съм ползвала, най-доволна бях от един вазелин с розов конкреат на Арома - розова кутийка, 15г. Взех си го случайно и повече не съм го намирала. Ако някой знае къде го има или как да си го поръчам...   bouquet

Този на Талодерма е с розов конкрет, можеш да го пробваш ако искаш. Голям плюс му е, че е в тубичка и не е нужно да бъркаш с пръсти в кутийката (аз съм почти постоянно с дълги нокти и ненавиждам продукти в кутийки)

# 54
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, ще потърся в темата за талодерма къде ги има продуктите!
    bouquet  bouquet  bouquet

# 55
# 56
  • Мнения: 4 770
  Поръчах си на Талодерма с роза, а меден си взех от аптека - страхотен е!  Peace

# 57
  • Мнения: 341
Единствените, които вършат работа при мен, са Glysolid и Nivea Repair. Glysolid поначало ми е №1 и при кремовете за ръце, освен при балсамите за устни - т.е. винаги, когато има нужда от интензивно спасение за суха кожа. Съдържа 30% глицерин.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз използвам Nivea и Labello и съм доволна. Хидратират доста добре и не са мазни  Peace

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Винаги имам поне 5-6 балсамчета в наличност. Ползвам Нивея и Ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт