Ах, морето....

  • 3 694
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
...
Със всякакъв билет става, само не и с ония, старите ЖП билети - дето бяха от розов картон и съвсем мънички...

Мдаам,важното е да има твърдо ръбче  Mr. Green

# 46
# 47
  • Мнения: 7 723
За кво са ви билети, бре???  newsm78
Аз съм спец в натюрмортите от запетайки... bowuu

# 48
  • Мнения: 5 468
То заради това някои хора си носят по едно тесте с пробити билети в транспорта. Все едно е да си носиш тоалетна хартия, но тази е по-изискана, защото не се вижда от далече и не заема много място. По-функционално и практично - билети! А аз се чудя, защо си носят такива пачки с билети... ех, как не съм се сетила Blush.

# 49
  • Мнения: 3 521
И никой няма право да те нарече дрисла, ако не те е засякал на чешмата Mr. Green.

# 50
  • Мнения: 2 407
По темата не виждам нищо, нали затова е чешмата Grinning

# 51
  • Мнения: 27 524
Бърсането става и с автобусен билет Peace.

Бърсането, казват става, ако си икономичен и те е налегнала немотията, и с половин конфета  Laughing
Както и си силен, ако се набереш на дръжките на тенджера, която си нахлупил на главата си  Flutter

# 52
  • Мнения: 4 447
По темата не виждам нищо, нали затова е чешмата Grinning

Не, вече сме на вълна - билети и как да се обършем с тях.

А, колкото до запетайките... малииии, чудила съм се аз в един кендзеф кой ги е въртял така майсторски, то ти си била smile3501, но пак и на теб билето може да ти свърши работа - накрая, като свършиш да запетайосваш, сгъваш го на 2, за да е по-стабилно и минаваш под нокътя- открай докрай, ся, няма да си загрозяваш френиския маникюр, я!  Joysmile3521

# 53
  • Мнения: 3 569
Гледам вика на вратата пише "Жени" ... Влизам и какво да видя - тоалетна ...

# 54
  • Мнения: 27 524
Гледам вика на вратата пише "Жени" ... Влизам и какво да видя - тоалетна ...

Така, де, то и за мъжката същото  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 7 723
По темата не виждам нищо, нали затова е чешмата Grinning

Не, вече сме на вълна - билети и как да се обършем с тях.

А, колкото до запетайките... малииии, чудила съм се аз в един кендзеф кой ги е въртял така майсторски, то ти си била smile3501, но пак и на теб билето може да ти свърши работа - накрая, като свършиш да запетайосваш, сгъваш го на 2, за да е по-стабилно и минаваш под нокътя- открай докрай, ся, няма да си загрозяваш френиския маникюр, я!  Joysmile3521
newsm65 newsm65 newsm65

# 56
  • Мнения: 27 524
От морето, та до лайната  Rolling Eyes го докарахме  Embarassed
Имах колежка, не знам коя беше, популярно и разпространено е акането в поза пикаеща крава. Та, въпросната дама хвърляше излишъците назад. Под налягане. В резултат на което те се залепваха директно на стената отзад, стичаха според зависи от консистенцията и замръзваха там в печално изчакаване на сутрешното посещение на чистачаката  Tired

# 57
  • Мнения: 4 447
От морето, та до лайната  Rolling Eyes го докарахме  Embarassed
Имах колежка, не знам коя беше, популярно и разпространено е акането в поза пикаеща крава. Та, въпросната дама хвърляше излишъците назад. Под налягане. В резултат на което те се залепваха директно на стената отзад, стичаха според зависи от консистенцията и замръзваха там в печално изчакаване на сутрешното посещение на чистачаката  Tired

 nuts smile3538 rotfImbo

# 58
  • Мнения: 1 951
Та, въпросната дама хвърляше излишъците назад. Под налягане. В резултат на което те се залепваха директно на стената отзад,

Ааааа......  Sick
Как става този номер? Под голямо налягане трябва да са й били екскрементите  Crazy Като с компресор, пххх...  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 5 468
Блонди, тази твоя колежка е страшна гнусотия бе ooooh!. А ти отде знаеш за тези нейни мили и безобидни навици? Да не би да го показваше на всички? Лелеее... отвратително! Чудо!

Общи условия

Активация на акаунт