прекрасна козметика за възрастни със слънчева защита

  • 2 999
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
да-този, който е дала майката е верният сайт:)

# 16
  • София
  • Мнения: 1 825
Преди години закупих калната маска от Арена на красотата и останах много доволна. Всичките ми приятелки, които са я ползвали, твърдят, че продуктът е много ефикасен. В момента живея в чужбина и веднага, след като се завърна, ще продължа да я купувам. Моля те, Зайка, пиши ми подробно кои точно продукти ползваш. Ако искаш направо на "лични", за да не се дразнят част от участниците във форума.

# 17
  • Мнения: 778
Моя приятелка ползва същата козметика, но на нея и ги носят от Израел. Не знаех, че и в България ги има.
Зайка - какви са цените?!?!?

# 18
  • Мнения: 1 270
на моята зълва-или етърва не мога да оправя роднинските връзка майка й работи в Израел и винаги  носи такива кремчета  Peace радвам се че се продават и в България

# 19
  • София
  • Мнения: 1 825
етърва Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 835
Скъпият често ходи в Израел. Но попадна на друга тяхна козметика - Mineral Care Spa, от която не останах доволна.
Следващият път ще му кажа да вземе от тази (дано да я има на летището!).
Дали са добри продуктите за коса? Харесах си и кремът за тяло с шеа. Sunglasses

# 21
  • Мнения: 242
АЗ ползвам кремчето за лице със слънцезащитен фактор, калния шампоан, крем за ръце, крем за крака, кална маска за лице и маска за коса-много съм доволна от всичко...малко е да се каже много доволна Laughingцените са между 7 и 14 лв. някъде-супер евтино за качеството. Hug

# 22
  • Мнения: 3 835
Е, при тези цени мога да си ги взимам и оттук!   
Благодаря на зайка, че ни каза - предложения за хубава и не скъпа козметика не се срещат често! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт