Нарисувай го със светлина! - фотография 10-та част

  • 13 939
  • 428
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 11 313
Амбър, както винаги на висота с китките. Наистина си орисана да правиш вълшебства с тях. Толкова светлина и настроение има в тях. Маргаритките ми идват малко мрачни, що не ги направиш изцяло ч/б? Мисля, че ще стоят далеч по-добре.

Рали, не скромничи!!! Това си е невероятна награда!  bouquet
Успех на курса в немско. Апропо курса - на какъв език ще го водят? Щото те са малко откачени на тема език.

Мадам33, това за концепцията за реклама ме уби! Не ми е идвало наум.

# 421
  • Мнения: 1 630
Мерси,
ще разкажа и споделя за курса

На английски ще е. Организиран е покрай американски саит.
 

# 422
  • Мнения: 1 052
Една жена на 33, имам вграден светломер в апарата, който се води, че мери много добре от всичките им серии апарати. Обектива е 50 на 2, преди мъжа ми снимаше с него, но сега си купи нов.

# 423
  • Мнения: 2 109
понежеспоменахтешоколада на вечи.. многоме издразниха в другия форумкоментарите дали било лалинда или не... плагиатство,или не
абе като един е видял нещо хубаво и  го е снимал, значи ли, че на другитене може да им хрумене и те да го снимат?!
ми аз като снимам прозорци от 10 години без да съм иждала лалинда,  и ако си покажа 10-год прозорци пак ли ще плагиатствам?!
много ненадминати неповторими и велики хора се завъдили в тия фотофоруми.

# 424
  • Мнения: 11 313
понежеспоменахтешоколада на вечи.. многоме издразниха в другия форумкоментарите дали било лалинда или не... плагиатство,или не
абе като един е видял нещо хубаво и  го е снимал, значи ли, че на другитене може да им хрумене и те да го снимат?!
ми аз като снимам прозорци от 10 години без да съм иждала лалинда,  и ако си покажа 10-год прозорци пак ли ще плагиатствам?!
много ненадминати неповторими и велики хора се завъдили в тия фотофоруми.
Честно, аз очаквах нещо подобно и умрях да се хиля. Стигнаха дотам да влизат като гости и да ме наричат манипулативна подмазвачка Joy
Освен това стана такъв панаир, че съм най-обсъждан автор за седмицата с най-обсъждана снимка hahaha

Нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202793.0

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 11:37 от Вечерница

# 425
  • София
  • Мнения: 980
В Тера галерията няма снимки от България,
Пратете им  Heart Eyes
Ама целия сайт е на един фотограф, не е сбор, освен да го поканим да поснима тук  Laughing

http://www.terragalleria.com/parks/np.great-smoky.html
мамка му, добър е  Sick
и в кропа е велик и на камерата, бе въобще....

# 426
  • Мнения: 6 039
и аз да отбележа присъствие

# 427
  • Мнения: 1 909
понежеспоменахтешоколада на вечи.. многоме издразниха в другия форумкоментарите дали било лалинда или не... плагиатство,или не
абе като един е видял нещо хубаво и  го е снимал, значи ли, че на другитене може да им хрумене и те да го снимат?!
ми аз като снимам прозорци от 10 години без да съм иждала лалинда,  и ако си покажа 10-год прозорци пак ли ще плагиатствам?!
много ненадминати неповторими и велики хора се завъдили в тия фотофоруми.
Можеш да бъдеш сигурна, че всичко вече е снимано от някого, който е минал преди теб - неписан закон във фотографията  Simple Smile
Номерът е ти да снимаш нещата така, че снимките ти да изглеждат уникални.  Peace Hug

# 428

Общи условия

Активация на акаунт