Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в НОЕМВРИйското сърце

  • 9 716
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Diana_T,Sladurka, и аз сега разработвам схемата кай какво да купи - желаещи има за щастие. Ние по принцип не сме от тези,които се изхвърлят с неоправдано скъпи покупки, но стволовите клетки са скъпи. 3100 лв. е таксата. И за нас това са мнооооого пари,които сами не можем да заделим, но сигурно ще теглим и някое мъъъъничко заемче. Ще видим като дойде момента, колко налични пари си имаме и тогава ще преценим. Мисля да раждам в Майчин дом, но нали и там си искат своето. Планирам да раждам нормално, но ако се окаже, че има проблем и трябва секцио - айде още 1000 лв. Май не ми се мисли в момента по този въпрос, травмирам се  #Crazy

Krasimira, само от Шейново ги изпращат в Германия - в световна банка за стволови клетки (нещо такова), това е прецакването в случая. Хората се подлъгват от факта, че после няма годишна такса за съхранение. Тоест плащаш 3000 лв. еднократно и това е. Затова аз се спрях на Клиника Малинов. Те съхраняват стволовите клетки тук в България и те са си само твои.Таксата е 3100 лв, а след третата година по 150 долара за съхранение на година. Не, че съм против световната банка за стволови клетки - хуманно е, но мисля, че ако ще изпращам там такива клетки те трябва да ми платят, а не аз на тях.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 15:38 от madchen

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 238
Сега да ви разправям какво стана снощи да се посмеете малко.
Вчера нали ви се оплаках че милото не иска да свикне с мисълта че бебо е девойка и вчера само го чаках да се върне от работа да му се накарам че е такъв упорит.И веднга поставих ребром въпроса "Ти сега защо се държиш като дете,ако е момиче няма ли да го обичаш,те не приемат рекламации,то ще си е твоето каквото и да е".Отговора "А ми аз не че неискам момиче,даже ще го обичам повече,обаче като знам че като стане на 14 и започне да закъснява вечер,ще се побъркам,пък и после ще ми дойде там някакъв да ми го вземе от вкъщи и ще се ожени за него,ааа не съм съгласен"
Така съм се смяла той милото за какво се замислил,направо ме разби.И му казах че по нататък ще му родя и момче,ако слуша,но той иска само едно дете,защото щял да бъде много стар за баща(сега 1 ден преди термина ми ще направи 32),но това е божа работа,аз искам още едно поне.

# 17
  • Мнения: 112
А дали само в София се вземат стволови клетки  newsm78
и аз мн искам да съхраня, защото съм чела мн интересни
проучвания...но ако е само в София...пък и тази цена....3000 лв.
за Българския стандарт е олееееееееееееееее-малееееееее
поне да беше до към 1000 лв. пак е по поносимо, но 3 вече е...
и въпреки цената, ако имам възможност ще го направя...ако имаме възможност, разбира се... Thinking

# 18
  • Мнения: 1 919
krasimira00 еи тез маже луди..абе не ти е стар мъжа бе ма гледай сег акакво съпвадение моя пък на ТЕРМИНА МИ ИМА рожден ден и става на 32г  Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 804
tedi, Клиника Малинов взимат стволови клетки в цяла България. Имат дежурни екипи, които при повикване стигат доста бързо до всяка точка на страната. Имат сайт, ако искаш може и по телефона да поговориш с тях. Само да не решите, че правя реклама на тази Клиника. Нямам нищо общо с нея, просто след проучване установих, че те покриват моите критерии. И други взимат клетки, но или ги изпращат някъде си или услугата е почти двойно по-скъпа.
Krasimira, когато и аз исках много силно момиченце, това бяха въпросите които ме тревожеха - как ще опазя рожбата си от толкова много неща, а сега осъзнах, че и при момченцата си има доста тревоги така че да сме живи и здрави и ние и дечицата ни и да успеем да ги възпитаме правилно. А таткото на девойка винаги може да си вземе пушка и ако не му хареса кандидата за гадже  Joy

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 238
Galentinass наистина е страшно съвпадение,нашия тати е роден на 16 а бебо по термин е за 17.Естествено че не е стар,ама като си е въобразил,аз съм сигурна че ще се навие за още едно бебче след 2-3 години.
А за пушката със сигурност ще си вземе,той ще е най ревнивия тати на света,сигурна съм че никое кандидат гадже няма да одобри,сега като си помисля и ми става смешно.

# 21
  • Мнения: 1 546
Краси,Galentinass,айде още едно почти съвпадние - нашия тати ще навърши 31  3 дни преди термина ми! Grinning А тъй като аз знам кога сьм заченала има голяяяяма вероятност да родя баш на рождения му ден. Wink

# 22
Мами, здравейте! Наистина тая жега ще ни умори, вече краката ми започнаха да се подуват, а нямам албумин, явно е от жегите, кръвоносните съдове се разширяват ..., и на мен ми се ходи мноооого на моренце, но с тая проблемна бременност не мисля да рискувам. Ще си седя в къщи на хладно и никакво излизане в тая горещина. Бебока много мърда в корема ми, ей, много са капризни тея деца, само да са ни живи и здрави! Лек ден от мен и хиляди целувки!!!!!!!!

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 238
ще им направим много хубави подараци за рожденния ден на тези татковци,той нашия тати ми направи и на мен хубав подарък за рождения ден,точно на 16.03.(рождения ми ден) видях 2-те чертички,е от това по хубав подарък здраве му кажи

# 24
  • Мнения: 1 100
Аз пък има шанс да родя на своя рожден ден, вече ми смениха термина на 7.11, а аз съм родена на 5.11. Нищо чудно и тогава да се случи Laughing Ако се наложи секцио, със сигурност ще избера 5.11 - да си празнуваме заедно с бебо Joy Та от сега зная къде ще е купонът и какъв ще ми е подаръкът тази година   newsm03

# 25
  • Мнения: 112
Е аз пък съм рожденничка на 10-ти, термина ми е на 13 и си казвам, че няма нищо случайно!  newsm12
Дъщеря ми е родена до рожденния ден на татко си...и ето, че второто ни детенце ще е до моя...

tedi, Клиника Малинов взимат стволови клетки в цяла България. ............
Много Благодаря за инфото!!!

# 26
  • Мнения: 1 546
Аз пък има шанс да родя на своя рожден ден, вече ми смениха термина на 7.11, а аз съм родена на 5.11. Нищо чудно и тогава да се случи Laughing Ако се наложи секцио, със сигурност ще избера 5.11 - да си празнуваме заедно с бебо Joy Та от сега зная къде ще е купонът и какъв ще ми е подаръкът тази година   newsm03
еее,ама че много скорпионки, скорпиончета и стрелчета!И аз съм на 5.11! Grinning

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте, милички!  Hug Благодаря, Дес, и за новата темичка!
Мале, вярно много скорпиони, много чудо!  Laughing И моя баща е скорпионче, от най-упоритите  Crazy Едно е ясно - много купони ще се вихрят през ноември  Party
Днес бях на ЖК и видях бебчо малък сладък. Беше се ококорило към ехографа и не спря да си размахва ръчичките и краченцата. Бунтуваше се. че го натискат сигурно  Laughing  Тежи 230г, почти една Кока Кола  Wink Иначе подпитах док за пола, ама той ми отвърна, че не се виждат ясно половите органи, но на пръв поглед приличало на... българче  Shocked  hahaha Разчитам в понеделник на ФМ да науча нещо повече. От началото на бременността досега съм качила 3 килца и съм много доволна, щото... миналия път до това време бяха над 15  Embarassed Пуснаха ми пак ПКК, че май и аз като повечето от вас имам нисък хемоглобин.
А вие, мацки, Малтофер на сиропче ли го пиете, или на таблетки? Щото имало и Малтофер Фол с фолиева киселина и по-голяма концентрация на желязо.  newsm78
А за спането - обожавам да спя по корем. И за радост все още мога!!! Ама скоро няма да го бъде. Като си спомня миналия път как хърках като ранено животно като спях по гръб...  Mr. Green
Абе, да му се невиди, нормално ли е само да сравнявам двете си бременности?!  newsm78

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 238
Искам да ви попитам за едни биометрични показатели какво значи БДП,АС и ФЛ,защото представа си нямам,а иначе ние тежахме 260гр. в началото на 18г.с. и док каза че сме доста добре порастнали. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 919
krasimira00 хехе ама , че съвпадения ама нИЩО НЕ Е СЛУЧАйНО в тоз живот..а ти чакаш мома, аз чакам младеж дай да са сватосваме  Joy  хем твоя мъж ще с спокоен..пък моя вика КОЙ ЗНАЙ КАКВА ФрЪЦЛА ша ми докара вкъщатата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт