Столче за кола до 25 или 36 кг.

  • 4 304
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 863
А, някой, който има Giordani-то да знае дали има поне полулегнало положение, защото бебчо все заспива в колата.Много ми харесва столчето, ама не ми се ще да мъча детето.

Днес се обзаведохме със столче Джордани ,от тези,които са показани по-горе. На живо е още по-хубаво,Ивко много го хареса,откакто сме се върнали все в него стои,утре ще го монтираме,но в магазина ми казаха,че при този вид столчета няма точно полулегнало положение,ами само отзад облегалката леко се накланя или нещо подобно newsm78 Тъй като все още не е монтирано ,нямам представа как ще е в самата кола,но самата облегалка дава възможност за лек наклон назад...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 916
А, някой, който има Giordani-то да знае дали има поне полулегнало положение, защото бебчо все заспива в колата.Много ми харесва столчето, ама не ми се ще да мъча детето.

Днес се обзаведохме със столче Джордани ,от тези,които са показани по-горе. На живо е още по-хубаво,Ивко много го хареса,откакто сме се върнали все в него стои,утре ще го монтираме,но в магазина ми казаха,че при този вид столчета няма точно полулегнало положение,ами само отзад облегалката леко се накланя или нещо подобно newsm78 Тъй като все още не е монтирано ,нямам представа как ще е в самата кола,но самата облегалка дава възможност за лек наклон назад...
Честито! И аз се спрях на такова столче, остава само да доставят във Варна. Какъв цвят си взехте? Наистина ли е толкова хубавко? Grinning

# 32
  • Мнения: 3 457
то си е въпрос на вкус,но незнам защо на мен не ми харесват тези бели  ивици по средата -и на живо и на картинка-но както е казано"Вкус приятели няма " Mr. Green

# 33
  • Мнения: 863
ама сега видях,че твоето детенце е на 10 месеца,тези столчета не са ли за малко по-големи деца newsm78 според мен трябва да вземете от 0 до 18 newsm78

# 34
  • Мнения: 784
Преди малко куриера ми достави столчето (Джордани) в къщи. Хареса ми - действително изглежда по-добре, отколкото на снимката. Благодаря на всички, които ми помогнаха и ме насочиха в избора!  bouquet  bouquet  bouquet
Не е италианско обаче - китайско е, пише си го на етикета. Но това го очаквах - за тази цена нямаше как да е нещо европейско.
Още не съм го пробвала на колата, обаче от указанията не мога да разбера, дали при монтирането колана на колата трябва да се промуши зад пластмасовия гръб на седалката или само зад тапицерията  newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 784
А, някой, който има Giordani-то да знае дали има поне полулегнало положение, защото бебчо все заспива в колата.Много ми харесва столчето, ама не ми се ще да мъча детето.
Полулегнало положение няма - столчетата за по-големите килограми нямат такова заради изискванията за сигурност. Но за дете на 10 месеца спокойно може да се вземe столче от по-малката група - до 18кг, които имат легнало положение.
Например този модел на Giordani - Zerouno, който е 0-18 кг

# 36
  • София
  • Мнения: 44 084
ами то и чико са произведени в китай Wink но фирмата си е италианска

# 37
  • Мнения: 3 457
ами то и чико са произведени в китай Wink но фирмата си е италианска
Peace

# 38
  • Мнения: 2 891

Още не съм го пробвала на колата, обаче от указанията не мога да разбера, дали при монтирането колана на колата трябва да се промуши зад пластмасовия гръб на седалката или само зад тапицерията  newsm78 newsm78 newsm78


Разбира се, че зад пластмасовия гръб  Peace

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 20:13 от jj okocha

# 39
  • Мнения: 255
Харесват ми супер са.Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт