~ Лунна диета 22.06.07 г. /Петък / НАЧАЛО : 16:15 ч. ~

  • 3 773
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685


Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 22.06.07 г.
НАЧАЛО : 16:15 ч. / 22.06.07 г. /
КРАЙ : 16:15 ч. / 23.06.07 г. /







Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.


КРАСОТАТА Е: СЪН, ЛЮБОВ, ЧИСТОТА, СПОКОЙСТВИЕ




Най-хубавото се вижда само със сърцето. Най-същественото е невидимо за очите.


Шестте грешки на човека

1. Заблудата, че личният напредък се постига чрез потъпкване на другите.

2. Склонността да се тревожим за неща, които не могат да бъдат променени или поправени.

3. Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.

4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.

5. Пренебрежението към развитието и усъвършенстването на духа и липсата на навика да четем и да учим.

6. Опитите да натрапваме на другите своите убеждения и своя начин на живот.

Марк Тулий Цицерон




“… животът е тъма, освен когато има порив,
а всеки порив е сляп, освен когато има знание,
а всяко знание е суета, освен когато има труд,
а всеки труд е напразен, освен когато има любов!…”

Дж.Х.Джубран




Желая Ви успех ! ! !

# 1
  • Мнения: 1 339
Белинеа Благодаря много за темичката. Много е красива и добре уформена  Heart Eyes
Ще се пробвам тази лунна. Дано успея  Praynig
Дано всички, които се опитат да успеят и да има много минуси  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 90
Новата лунна диета има три фази, съобразени с фазите на Луната, подготвителната фаза започва  новолуние и продължава до пълнолуние. През това време трябва да подготвите организма си за отслабване със специални питиета, които стопяват мазнините.

След пълнолуние Луната започва да намалява и под нейно влияние за организма започва фазата на същинското слабеене. През тези две седмици храненето трябва да е много добре балансирано.

В третата фаза, след новолунието, Луната започва да расте, а за организма започва фазата на бавното и плавно отслабване.
Подготвителна фаза
Сигурно ви се е случвало по пълнолуние да се търкаляте нервно в леглото, без да можете да заспите. Или да ви мъчи неутолим глад за нещо сладко по новолуние.
Всеки от нас е изпитвал на собствен гръб влиянието на нощното небесно светило.
От неговото разположение на небосклона зависи нашето настроение, желанието ни за секс. Луната направлява и апетита ни. И женският менструален цикъл се повтаря периодично средно на 29 дена и отговаря на един лунен цикъл. Ето защо няма нищо неестествено в това, че много жени малко преди пълнолуние напълняват.

Когато обаче Луната започне да намалява, излишните килограми изчезват почти от само себе си. Тази зависимост между Луната и теглото навела диетолозите на мисълта, че могат да я използват целенасочено при разработка на нови диети. За да използвате нейното чудодейно свойство да стопява килограми, започнете подготовката по новолуние . Докато Луната се напълни, хранете се така, както сте свикнали. Единственото, което трябва да правите, е вечер преди лягане да си приготвите един специален коктейл.


Разбийте с миксера сок от лимон с кисело мляко или портокал с прясно мляко. Към киселото мляко можете да добавите ситно нарязана краставица и подправки по вкус. Тайната на този коктейл е в съчетанието на белтъчини и киселината, която се съдържа в сока от цитрусовите плодове, То разгражда през нощта мазнините в организма и го подготвя за активно отслабване.


Фаза на слабеене
Тя започва в деня след пълнолунието. Организмът вече е подготвен за интензивно сваляне на килограми под влиянието на намаляващата Луна. През следващите две седмици вашето дневно меню трябва да съдържа не повече от 1000 калории и да е съставено от продукти, които стимулират обмяната на веществата и пречистват организма от токсини и ненужни вещества.


Закуската е най-важното ядене. То трябва да зареди организма с необходимата за деня енергия и да не съдържа повече от 250 калории. Наблегнете на черен или пълнозърнест хляб, нискомаслена извара или маргарин, яйца и пресни зеленчуци.

Обедът може да съдържа около 350 калории. Подберете си ястия, основната съставка на които са ориз, картофи или спагети. Въглехидратите прочистват организма от токсини и му помагат да стопи излишните килограми.

За вечеря са достатъчни 300 калории. Направете си една голяма салата от пресни зеленчуци с царевица, слънчогледови семки или твърдо сварени яйца. Ако не засити апетита ви, на следващата вечер прибавете колбас - шунка или филе, или си направете богат сандвич с малко масло.

Фаза на бавното и постепенно отслабване
След новолунието организмът е биологически настроен да продължава да отслабва, но вече плавно и постепенно. Растящата Луна възбужда апетит за витамини и минерални вещества, които спомагат за разграждането на мазнините и превръщането им в енергия. В този период организмът преработва пълноценно храната и извлича от нея оптимално необходимите му хранителни вещества.

Дневното ви меню вече може да включва 1200 калории и да съдържа предимно протеини, които разкрасяват и придават свеж вид на кожата, и биовещества, които поддържат добрия тонус на тялото.


Закуската съдържа 300 калории и набляга на житните и зърнени храни.
Обедът е около 400 калории и трябва да включва протеини и минерали.
Ще си ги набавите чрез пилешко месо, риба или яйца.
За вечеря са ви нужни най-вече витамини и минерали и 400 калории. Можете да си позволите един голям, богат сандвич дори от бял хляб, но с много зеленчуци.


По време на цялата диета:

Пийте много течности.
Организмът се нуждае най-малко от 2 л на ден. За предпочитане е минерална вода или билков чай с лимонов сок.
Ако той трябва да бъде подсладен, предпочитайте захарин.


Хранете се безсолно.
Готварската сол свързва водата в организма и така затруднява процеса на прочистване.

Постарайте се едно от храненията да е топло.
Ако ходите на работа, за предпочитане е това да е вечерята.

Гладът между храненията залъгвайте с плодове, зеленчуци или чаша бульон.

копнато от rozali.com
  bouquet

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 14:00 от makenalei

# 3
  • Мнения: 3 453
Белинеа, поздравявам те мила!!!Страхотни неща си сътворила  bouquet

Записвам се за участие PeaceЖелая на всички успех Hug

# 4
  • Мнения: 2 099
Белинеа, чудесна темичка си направила, мерси.  bouquet
Записвам се, дано и този път издържа.
Пожелавам на всички успех и минусчета.

# 5
  • Мнения: 928
Поздравления за страхотната темичка !!!   coolcool coolcool coolcool
И аз се записвам за пореден път  newsm47

# 6
  • Мнения: 917
Белинеа страхотно оформление   bouquet

И аз се записвам  Mr. Green ще съм на вода и доматен сок  Joy

Успех на всички луномадами  Hug

# 7
  • Мнения: 657
 Записвам се

# 8
  • Мнения: 552
И аз съм тук  Peace
Започвам от тази вечер, защото линийката показва 69,300 кг, а кантара - 70,100
Ако утре до 16,15 настигна линийката, останалото ще го пиша на луната  Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 634
Здравейте  bouquet Hug
Аз току що хапнах едно ризото FlutterМного ми стана тежко newsm45, но обещавам да не ям повече от този момент до неделя!!! Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 453
аз също се записвам от утре съм с вас  Hug  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 550
Белинеа, кофти ми е, че те мяркам радко, момиче Sad

Мисля и аз да се метна този път. В събота съм на сватба, но тъй като е вечерна, муането ще е след 19ч  Peace

Успех, мацки Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 534
Включвам се и аз.Часът е много подходящ.Успех на всички. Laughing

# 14
  • Мнения: 247
Здравейте включвам се за 2-ри опит  Peace дано този път е успешен  Laughing
Часовете на лунната този път по ми харесват  Wink

Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт