Как са децата ви с апетита в тия жеги?

  • 2 270
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
И на мен не ми се яде, така че не очаквам да ме смаят с апетит /а и те по принцип са злояди/ - определено им се хапват по-леки храни: сурови зеленчуци, плодове, мляко, сирене, много течности. Но снощи ме смаяха - от доста време ме молят да им купя от онези пилета на жар, които се връткат на много места в София. Взех им и не повярвах на очите си - опапаха го почти цялото, обилно гарнирано със салата и топли питки. Явно от няколкодневната "диета", на която се бяха самоподложили, накрая изпитаха глад. Така ще я караме цяло лято - сладолед и диня, а веднъж в седмицата, за компенсация на въглехидратите, белтъчините и мазнините - по един цял печен вол.

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 199
Сина ми е от злоядите деца ,а сега в жегите  на плод и АМ.Като не иска нищо не мога да го накара вопще да хапне.

# 32
  • Мнения: 4 406
интересно, че яде... е, аз имам реални наблюдения единствено на вечеря, но омита доста повече манджа, отколкото преди.... може и да не се храни добре в градината... яде и много плодове, пие сок и вода сигурно към 1л на ден, което смятам за добре.

# 33
  • Мнения: 3 205
Няма никаква промяна - яде по много и често. Единствено промени гнусливото си отношение към водата за пиене и сега изпива вече прилично количество за деня.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Сина ми е от злоядите деца ,а сега в жегите  на плод и АМ.Като не иска нищо не мога да го накара вопще да хапне.
Извинявай, обикновено си мълча за грешки, но как можа да го напишеш това?
Въобще.

# 35
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И при нас май е без промяна. Оня ден даже преяла и повърнала!

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В жегата не искат манджи със сосове - яхнии и от този род /не, че съм се изкъсала да готвя Mr. Green/. Но леки храни си хапват - супи, ориз с нещо, таратор, плодове, кисело мляко, сиренце, шунка... Без хляб. Него категорично го отказват.

# 37
  • Мнения: 3 211
яде колкото и преди, т.е. почти нищо
да хапне 2-3 хапки ядене+1-2 хапки домат или краставица и сладолед
редакция
топи хляб в соса на салатата, иначе друг хляб не яде

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Не забелязвам някаква съществена промяна в апетита й  Thinking

# 39
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Наблюдения само вечер. Вечер се изяжда 1 краставица, след половин час 2 крема /желателно розови, от онези бързите които се приготвят с прясно мляко/. Миналата седмица вечеряше само кумбулки, ябълки, краставици и филия с маргарин, а по-миналата караше само на череши. Иначе през уикенда си хапва както обикновено.

# 40
  • в Низината
  • Мнения: 705
Синът ми си хапва както винаги по много - жегите хич не му пречат на апетита.

# 41
  • Мнения: 3 116
От 2 дни наистина хапва по-малко  newsm78

Отдадох го на горещините  Thinking

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
засега няма промяна в апетита:)

# 43
  • Мнения: 1 404
Ния яде от една седмица вече предимно плодове и салата,сега не ходи и на градина,така че за целия ден и се събира много,ама много малко ядене,а по принцип не е злояда,явно жегите я мъчат.

# 44
  • Мнения: 193
Вчера не е ял нищо, нито в къщи, нито в яслата. Днес наваксва.

Общи условия

Активация на акаунт