Килограмчета при бременност

  • 2 944
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 617
Ми аз за сега съм качила 10 кила ама като знам, че повечето се качват в края на бременността не ми се мисли какво ще стана до края. Не мога да се ограничавам, нямам воля за това пък как ще слабея после нямам идея.  Embarassed

# 46
  • Мнения: X
аз качих само 9! беба се роди 3170гр- и на изписване тежах колкото преди да забременея ,даже бях по старите си дънки.

# 47
  • Мнения: 493


Да ти кажа честно Sonita  и аз така краят на 5-я мес,5килца отгоре за мес. Shockedмного се надявам да не кача до края още много....че......  261uu newsm53

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 21:43 от iskra_p

# 48
  • Мнения: 2 677
Качих 25 кг най-вече до шестия месец.
Според мен напълняването по време на бременност няма нищо общо с количеството храна. С ръка на сърцето мога да кажа, че никога не съм се тъпчела или съм "яла за двама", напротив - дори от един момент нататък хапвах значително по-малко от обикновеното, но това не ми попречи до определен период всеки месец да си качвам точно по 5 килца.

# 49
  • Мнения: 1 593
Болна тема  ooooh!

Аз съм 9кг + досега, като качих предимно в началото и оттам нататък равномерно. Виждам допълнителните сланинки къде са се лепнали и ми е ясно, че не е от бебето.

Чакам раждането заради бебето и заради любопитството да видя с колко отгоре ще съм на финалната права.
Аз също смятам, че качването по време на бременност е чисто генетично и зависи само колко ще ти се "забави" метаболизма.
Нямам никаква промяна в апетита и яам (както винаги) много, само че качвам  Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 4 423
При първата си бременост качих 5кг, сега с Джули само 4.5кг, съвсем нормално бебе родих - 3.300, 49 см.
Не съм се лишавала от нищо, почти нямах коремче. Peace

# 51
  • Мнения: 498
Мани мани...май аз съм от най големите свинки... Laughing Качих 22 кг и остават още 14...само че няма смисъл от лишаване от ядене!Аз играя всяка вечер тенис на маса в градинката с мъжа ми и така изкарваме на въздух малкия.Е,с ръка на сърцето мога да кажа че има много повече ефект от лишения.
Моят съвет е да не се лишаваш пък после ще му мислиш.Стига да се чувстваш добре!  bouquet

# 52
  • Мнения: 314
15-16кг. за цялата бременност,като бебето ми беше 4кг,а в болницата оставих 10 кг.Не съм се ограничавала изобщо,ядях каквото ми се искаше без да се тъпча.И всеки ден поне по 1 сладолед. CrazyНо се движех доста,като последните 2 месеца ходех на плаж,плувах и видимо отслабнах,макар и да си качвах килца,все пак бебето растеше.Всичко си е до метаболизъм и движение,според мен.

# 53
  • Виена
  • Мнения: 725
Ох, аз качих много кг ( над 20) и сега ме е яд, че така се тъпчех и не си наложих някаквъ режим. ooooh! Не знам кога съм качила най-много, защото последните месеци спрях да се меря, за да не се депредирам допълнително. Само преди раждането се претеглих... #Crazy
Сега имам още да свалям, а никак не е лесно. Confused

И аз така(все едно аз съм го писалаooooh!.Макар и да не се тъпчех в началото,но след 7 ми месец имах чувството,че качвам и от въздуха  Rolling Eyes.По добре си спазвай този режим на хранене и няма да съжеляваш  Peace.Няма смисъл от преяждане  Peace

# 54
  • Мнения: 2 936
аз качих 25 кг.  Crazy до 4-ят месец бяха към 3 кг. до 6-ят още 4-5 ...и останалите  ooooh! имах чувството че качвам с часове  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 098
Аз дотук-36г.с. съм 13+. До 16 г.с. качих около 4 кг и оттогава почти по 2 кг на месец. И определено внимавам с  яденето, представям си какво щеше да е, ако не внимавах Joy

# 56
  • Мнения: 5 103
качих 18кг някъде, свалих всички, но ако живот и здраве забременея пак ще се ограничавам много повече от 10кг, не мисля да качвам.

# 57
  • Мнения: 11
v sredata na 9 mesec sum i sum ka4ila 12kg.s purvoto dete biah ka4ila 15kg.

# 58
  • Мнения: 361
според мен,ти прецени от това как се чувстваш  и как изглеждаш.Лекарят ти е длъжен да ти каже кое е най-добро за теб,но организма си знае своето.Ха кажи му / на тялото/повече от 12-15 кг.не!За себе си исках още,качих само 8 кг.от които последните три кг.в деветия месец.И бременна и вече родила си изглеждам същия щиглец-не намирам особенна красота в това.


# 59
  • Мнения: 51
Ами при мен имаше голям тормоз от страна на майка ми, защото тя е качила 30 кг. с мен и се е чувствала ужасно по време и след бременността си.Караше ми се като се тъпчех.  GrinningПочнах да ям само бонус и качех 14 кг. Свалих и последния от тях 2 месеца след като родих.Сега отслабнах още, защото продължавам да ям само бонус. И в момента съм й благодарна.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт